Oto najlepsze świąteczne filmy Netflix, które można przesyłać strumieniowo w tym okresie świątecznym

Oto najlepsze świąteczne filmy Netflix, które można przesyłać strumieniowo w tym okresie świątecznym

Świąteczne filmy Netflix stają się coraz bardziej tradycją dla osób, które uwielbiają oglądać świąteczne filmy. Rzeczywiście, usługa przesyłania strumieniowego ma mnóstwo oryginalnych i ekskluzywnych filmów świątecznych do przesyłania strumieniowego, a kolejne są dodawane na sezon 2022. Ale które z świątecznych filmów Netflix są najlepsze? Wybierzemy nasze ulubione filmy do obejrzenia, w tym także klasyczne filmy inne niż Netflix. Możesz zarejestrować się w usłudze pod poniższym linkiem:
Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Najlepsze świąteczne filmy Netflixa

Uwaga redaktora: Będziemy aktualizować tę listę, gdy dodawane są nowe filmy świąteczne, a starsze opuszczają serwis Netflix.

Kroniki świąteczne

The Christmas Chronicles to jeden z najlepszych świątecznych filmów w serwisie NetflixKurt Russell gra rolę samego Świętego Mikołaja w tym oryginalnym filmie Netflix. Święty Mikołaj dostarcza swoje zwykłe wigilijne zabawki swoim latającym reniferem i saniami. Jednak dwoje dzieci w Chicago przypadkowo powoduje awarię sań Świętego Mikołaja. Teraz to wyścig z czasem, aby Mikołaj wrócił na swoją trasę, zanim Wigilia zamieni się w Boże Narodzenie. Wartości produkcyjne i efekty wizualne wyglądają świetnie, a my uwielbiamy występ Russella jako nieco twardszego i sprytniejszego Mikołaja. Możesz także obejrzeć kontynuację, The Christmas Chronicles 2, w serwisie Netflix już teraz.

Klaus

KlausTen nominowany do najlepszego filmu animowanego podczas rozdania Oscarów 2019 opowiada o pochodzeniu Świętego Mikołaja, a przynajmniej o jego najnowszej wersji. Listonosz i wytwórca zabawek łączą siły, by zaprezentować zabawki miejscowym dzieciom i tak zaczyna się legenda o tym, jak ta dwójka w zasadzie łączy się w Świętego Mikołaja. Zarówno fabuła, jak i animacje są bardzo urocze.

Boże Narodzenie złej mamy

święta złych mamTa kontynuacja niespodziewanego przeboju Bad Moms ponownie łączy Milę Kunis, Kristen Bell i Kathryn Hahn jako trzy matki z przedmieść, które w swoim pierwszym filmie zdecydowanie złamały kilka zasad. W tej kontynuacji trzy mamy otrzymują nieoczekiwaną wizytę w Boże Narodzenie od swoich własnych matek, granych przez Christine Baranski, Cheryl Hines i Susan Sarandon. Oczywiście ich sezon urlopowy mija. To jest film z oceną R, więc trzymaj ten świąteczny film z dala od dzieci, ale nadal jest zabawny, choć trochę sprośny.

Kochaj mocno

kocham ciężkie świętaTen świąteczny film Netflix również opowiada o łowieniu sumów. Młoda kobieta zakochuje się w mężczyźnie w aplikacji randkowej. Kiedy jednak para w końcu spotyka się twarzą w twarz, odkrywa, że ​​facet nie jest tym samym, co na zdjęciach, których użył w aplikacji. Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, facet na zdjęciach naprawdę istnieje. Czy kobieta zakocha się w mężczyźnie ze zdjęcia, czy w prawdziwej osobie stojącej za aplikacją?

Dziennik Noela

pamiętnik NoelaTen romantyczny dramat to jeden z tegorocznych nowych świątecznych filmów Netflix. Justin Hartley gra pisarza, który wraca do domu na Boże Narodzenie. Nie jest to wesoła impreza, gdyż wraca, by uporządkować majątek po zmarłej matce. Jednak w swoim starym domu odkrywa pamiętnik, który zawiera pewne informacje o jego przeszłości. Spotyka również starą miłość, która szuka swojej biologicznej matki i która jest jego dawną nianią. Film opowiada o tym, jak poznanie ukrytej przeszłości może pomóc ci odkryć miłość w teraźniejszości.

Scrooge: Opowieść wigilijna

scrooge'owi kolędęTo najnowsza adaptacja klasycznej opowieści Charlesa Dickensa o odkupieniu w Boże Narodzenie. Ten animowany film CGI trzyma się oryginalnej historii i scenerii, ale z kilkoma fajnymi animacjami i projektami postaci, szczególnie dla trzech świątecznych duchów, które zabierają złego starego Scrooge’a w przeszłość i w przyszłość, aby pokazać mu prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia. W obsadzie głosowej filmu znaleźli się Luke Evans, Olivia Coleman i Jessie Buckley.

białe święta

Białe Boże Narodzenie Filmy świąteczne NetflixBing Crosby i Danny Kaye występują w tym prawdziwie klasycznym bożonarodzeniowym musicalu z 1954 roku. Dwóch byłych żołnierzy armii amerykańskiej z czasów II wojny światowej próbuje pomóc swojemu byłemu generałowi, który kupił wiejską gospodę, ale grozi jej zamknięcie. Dużą atrakcją są numery muzyczne, które oczywiście obejmują tytułową piosenkę filmu (pierwotnie stworzoną na potrzeby filmu Holiday Inn z 1942 roku).

Wakacje na łonie natury

wakacje na łonie naturyTen świąteczny film Netflixa ma niezwykłą oprawę. Kristen Davis gra kobietę, która planuje drugą podróż poślubną ze swoim mężem do Afryki. Mąż jednak w ostatniej chwili zdecydował się ją opuścić, więc samotnie udaje się do Zambii. Spotyka przyjaznego pilota buszu, granego przez Roba Lowe’a, i oboje spędzają święta Bożego Narodzenia w rezerwacie słoni. Tak, to Boże Narodzenie, ale w gorącej i piaszczystej dziczy, a nie w zimnym i zaśnieżonym lesie.

Przełącznik księżniczki

Przełącznik księżniczki Historia księcia i żebraka została zaktualizowana w tym świątecznym klasyku Netflixa. Vanessa Hudgens występuje jako Stacy, piekarz z Chicago, która podróżuje do europejskiego kraju Belgravia, aby wziąć udział w konkursie pieczenia bożonarodzeniowych wypieków. Jednak podczas pobytu na wsi spotyka swojego dokładnego sobowtóra, księżną Margaret Delacourt (również graną przez Hudgensa). Księżna chce dowiedzieć się, jak to jest żyć jak normalna osoba, zanim poślubi księcia Belgravii, więc te dwie kobiety zamieniają się tożsamościami, aby dowiedzieć się, jak żyje druga połowa.

Świąteczny Książę

Świąteczny KsiążęW A Christmas Prince występuje Rose McIver, która obecnie występuje w programie CBS Ghosts. Wciela się w amerykańską dziennikarkę, która zostaje przydzielona do relacjonowania konferencji prasowej księcia Aldovii. Jednak wkrótce zostaje wzięta za nowego nauczyciela młodej księżniczki tego kraju. Jej bohaterka uważa, że ​​ta pomyłka może być dobra dla jej kariery, ponieważ mogłaby wydobyć pewne sekrety z rodziny królewskiej. Sprawy nieco się komplikują, gdy zaczyna żywić romantyczne uczucia do księcia.

Świąteczne filmy Netflix – Wyróżnienia

W serwisie Netflix jest o wiele więcej świątecznych filmów do obejrzenia. Oto kilka innych, które nie znalazły się na liście 10 najlepszych:

Upadek na Boże Narodzenie – Fani filmu „Za burtą” znają fabułę tego oryginału Netflix, jako zepsuta dziedziczka, grana przez Lindsey Lohan, traci pamięć w wypadku na nartach w czasie świąt Bożego Narodzenia.
wakacje – Dwie samotne osoby zgadzają się być dla siebie nawzajem „Plus One” podczas rodzinnych imprez świątecznych, ale wkrótce zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia.
Święty Mikołaj powraca – Ta komedia opowiada o czterech siostrach, które zbierają się na święta w rodzinnym domu, by wpaść na dawno zaginionego ojca.
Boże Narodzenie Dolly Parton na placu – Kobieta, która dosłownie posiada małe miasteczko, chce sprzedać ziemię i eksmitować mieszkańców. Czy uda jej się zmienić zdanie z pomocą Dolly Parton i Bożego Narodzenia?
Pottersville – Mężczyzna w biednym ekonomicznie małym miasteczku zakłada kostium Wielkiej Stopy na Boże Narodzenie. Zostaje wzięty za „prawdziwego” Bigfoota i wkrótce miasto zapełnia się nowymi turystami.


Oto nasze typy najlepszych świątecznych filmów Netflix, które są obecnie dostępne w serwisie.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android