Oto najlepsze plany przesyłania strumieniowego z reklamami dla osób z ograniczonym budżetem

Oto najlepsze plany przesyłania strumieniowego z reklamami dla osób z ograniczonym budżetem

Ryan Haines / Android AuthorityKiedy Netflix rozpoczynał działalność w zakresie przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych, pomysł polegał na tym, aby abonenci nie musieli zajmować się reklamami w zamian za uiszczanie miesięcznej opłaty. Inne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Amazon Prime Video, Apple TV Plus i Disney Plus, zostały uruchomione z tym samym modelem biznesowym. Wszystko się zmieniło, a Netflix wraz z innymi dużymi streamerami, takimi jak HBO Max, dostrzega przewagę w oferowaniu tańszych opcji z reklamami. Jakie są zatem najlepsze plany przesyłania strumieniowego z reklamami? W tym artykule omawiamy różne obecnie dostępne plany przesyłania strumieniowego z reklamami, oferując zalety i wady, abyś mógł wybrać te, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Netflixa

Oznakowanie zewnętrzne Netflix w LA HG - ranking NetflixNetflix jest najstarszą usługą przesyłania strumieniowego premium i do tej pory miał tylko plany zakupu bez reklam. Na początku listopada 2022 r. Netflix dodał nowy plan na kilku rynkach. Usługa Podstawowa z reklamami zapewnia subskrybentom dostęp do prawie całej zawartości usługi po niższej cenie. Usługa Podstawowa z reklamami jest dostępna w Australii, Brazylii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Korei Południowej, Meksyku, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w Stanach Zjednoczonych, z planami ekspansji na kolejne rynki w najbliższej przyszłości. Ze względu na umowy licencyjne z niektórymi zewnętrznymi studiami, abonenci Basic with Ads nie mogą oglądać od 5% do 10% biblioteki Netflix, chociaż różnica ta będzie się zmniejszać, gdy gigant streamingowy zawiera nowe umowy.

Cena: 6,99 USD miesięcznie
Ilość reklam na godzinę: Od czterech do pięciu minut
Liczba jednoczesnych strumieni: Jeden
Rozdzielczość wideo: Do 720p
Obsługa pobierania na urządzenia mobilne: NIE
Bezpłatna wersja próbna: NIE

Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

hulu

Hulu stock photo zielone tło 2Edgar Cervantes / Android Authority Wiele osób może nie pamiętać, że Hulu wystartowało jako całkowicie bezpłatna usługa z reklamami w 2007 roku. Pozwalała użytkownikom oglądać nowe odcinki telewizyjne następnego dnia po emisji, z reklamami. W 2010 roku firma uruchomiła Hulu Plus, który nadal był wspierany przez reklamy, ale zawierał rozszerzoną bibliotekę treści. Teraz usługa jest znana jako Hulu i ma dwa główne plany. Można pozbyć się reklam (z kilkoma małymi wyjątkami) za 14,99 USD, ale plan przesyłania strumieniowego z reklamami jest znacznie tańszy i kosztuje 7,99 USD miesięcznie. Studenci mogą uzyskać jeszcze większą zniżkę na plan Hulu Ads za jedyne 1,99 USD miesięcznie.

Cena: 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie
Ilość reklam na godzinę: Od 12 do 14 minut
Liczba jednoczesnych strumieni: Dwa
Rozdzielczość wideo: Do 4K
Obsługa pobierania na urządzenia mobilne: NIE
Bezpłatna wersja próbna: 30 dni

Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz uaktualnić do Hulu Plus Live TV, aby uzyskać dostęp do kanałów na żywo, w tym stacji lokalnych.Telefon z aplikacją HuluZniżka studencka Hulu

HBO Maks

Logo HBO Max na smartfonie zdjęcie 2Edgar Cervantes / Android AuthorityNależąca do Warner Bros. usługa przesyłania strumieniowego Discovery początkowo była całkowicie pozbawiona reklam. Szybko jednak uruchomiła plan reklamowy, aby zdobyć więcej użytkowników. Cena planu opartego na reklamach jest bardzo wysoka i wynosi 9,99 USD miesięcznie. Dobrą wiadomością jest to, że wszelkie programy i filmy oparte na HBO, które zostały stworzone bez reklam, nadal są wolne od reklam, jeśli oglądasz je w abonamencie reklamowym. Jednak rozdzielczość wideo jest zmniejszona do 1080p i nie ma obsługi pobierania offline.

Cena: 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie
Ilość reklam na godzinę: Od 3 do 4 minut
Liczba jednoczesnych strumieni: Dwa
Rozdzielczość wideo: Do 1080p
Obsługa pobierania na urządzenia mobilne: NIE
Bezpłatna wersja próbna: NIE

logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także dom dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Paw

Paw pień zdjęcie 4Edgar Cervantes / Android AuthorityPeacock różni się nieco od innych usług z tej listy. Ma dwa plany oparte na reklamach. Jeden jest całkowicie darmowy i oferuje wiele starszych programów telewizyjnych i filmów do pobrania. Drugi kosztuje zaledwie 4,99 USD miesięcznie i oferuje dostęp do całej biblioteki treści Peacock, a także do wszystkich oryginalnych treści Peacock i dostępu na żywo do NBC.

Cena: Bezpłatnie/4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie
Ilość reklam na godzinę: Około 5 minut
Liczba jednoczesnych strumieni: Trzy
Rozdzielczość wideo: Do 1080p
Obsługa pobierania na urządzenia mobilne: NIE
Bezpłatna wersja próbna: 7 dni

Duże logo pawiaUsługa przesyłania strumieniowego PeacockNBCUniversal Peacock oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego na żądanie, a także wiadomości na żywo i sport. Co najlepsze, możesz oglądać wiele jego treści za darmo lub oglądać je wszystkie w ramach płatnej subskrypcji już od 4,99 USD miesięcznie.

Paramount Plus

ogromny plus od ImpactParamount Plus ma również całkiem tani plan przesyłania strumieniowego z reklamami. Kosztuje zaledwie 4,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkie treści dostępne na streamerze. Jedynym wyjątkiem jest to, że nie oferuje transmisji na żywo z lokalnej stacji telewizyjnej CBS, która jest objęta planem bez reklam. Jeśli jesteś studentem college’u w USA, możesz uzyskać 25% zniżki na plan oparty na reklamach, co czyni go jeszcze lepszym.

Cena: 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie
Ilość reklam na godzinę: Około 5 minut
Liczba jednoczesnych strumieni: Trzy
Rozdzielczość wideo: Do 4K
Obsługa pobierania na urządzenia mobilne: NIE
Bezpłatna wersja próbna: 7 dni

ogromny plus od ImpactParamount PlusParamount Plus zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych z CBS, Showtime i Paramount Pictures. Zawiera także nowe i oryginalne filmy, takie jak The Good Fight, Infinite i inne.

Discovery Plus

Zdjęcie stockowe Discovery Plus 1Edgar Cervantes / Android AuthorityDiscovery Plus to najnowszy dodatek do konkurencji usług przesyłania strumieniowego. Oferuje tysiące programów i filmów, które w większości pochodzą z rodziny sieci telewizji kablowej Discovery. Ich plan przesyłania strumieniowego z reklamami jest dość tani i kosztuje zaledwie 4,99 USD miesięcznie, a liczba reklam w serwisie nie jest taka zła. Co najlepsze, poza ceną i reklamami, nie ma żadnej różnicy między wersjami Discovery Plus opartymi na reklamach i bez reklam

Cena: 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie
Ilość reklam na godzinę: Około 3 minut na godzinę
Liczba jednoczesnych strumieni: Cztery
Rozdzielczość wideo: Do 4K
Obsługa pobierania na urządzenia mobilne: NIE
Bezpłatna wersja próbna: 7 dni

Discovery PlusDiscovery Plus Usługa przesyłania strumieniowego oferuje programy telewizyjne na żądanie z listy kanałów telewizyjnych Discovery, które nie mają scenariusza, a także ekskluzywne programy.

Disney Plus (8 grudnia)

Simpsonowie w aplikacji Disney Plus 2Ponad trzy lata po uruchomieniu Disney Plus zaczął oferować plan subskrypcji oparty na reklamach pod koniec 2022 roku. Cena planu wynosi 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie, co do niedawna było ceną planu bez reklam, teraz dostępnego za 10,99 USD miesięcznie. Nowy plan oparty na reklamach nie obejmuje jednak reklam treści dla dzieci.

Cena: 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie
Ilość reklam na godzinę: Około 5 minut
Liczba jednoczesnych strumieni: Dwa
Rozdzielczość wideo: Do 1080p
Obsługa pobierania na urządzenia mobilne: NIE
Bezpłatna wersja próbna: NIE

Logo Disney Plus.Disney PlusDisney Plus oferuje tysiące odcinków telewizyjnych i filmów z całej biblioteki Disneya, w tym programy i filmy Pixar, Star Wars i Marvel, a także ekskluzywne seriale i filmy.

Bezpłatne usługi przesyłania strumieniowego z reklamami

aplikacja telewizyjna TubiEdgar Cervantes / Android Authority Chociaż istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego z reklamami, za które trzeba zapłacić, rośnie liczba usług przesyłania strumieniowego, które wyświetlają reklamy i są całkowicie bezpłatne. Ta kategoria ma nawet akronim: FAST (Free Ad-Supported Streaming TV). Chociaż tego rodzaju usługi są nadal postrzegane jako znajdujące się w dolnej części branży streamingowej pod względem funkcji i treści, zyskują coraz więcej odbiorców. Niektóre z nich odważyły ​​się nawet na oryginalne treści. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android