Oto najlepsze oferty Amazon Echo teraz

Oto najlepsze oferty Amazon Echo teraz

Obecna linia Echo firmy Amazon oferuje szeroki wybór inteligentnych głośników i wyświetlaczy, które zmieszczą się w dowolnym miejscu w domu. Niezależnie od tego, czy chcesz umieścić asystenta głosowego w każdym pokoju, czy po prostu model z ekranem dotykowym, aby zaprezentować przepisy w kuchni, istnieje urządzenie Echo na każdą okazję i zastosowanie. Bez względu na to, dlaczego możesz tego chcieć, zawsze istnieje sposób na zaoszczędzenie na urządzeniu Echo, od ostatniej generacji Echo Dot do najnowszego Echo Show 10 firmy Amazon. Nawet jeśli sprzedają za pełną cenę, Amazon oferuje 25-procentową zniżkę, gdy handlujesz wybranymi urządzeniami, co oznacza, że ​​są jeszcze inne sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy, gdy żaden z modeli nie jest w sprzedaży.

Najlepsze oferty Echo Dot

W zeszłym roku Amazon wypuścił czwartą generację Echo Dot, która wygląda bardziej jak kula niż rzeczywista kropka. Ale jeśli wolisz poprzedni projekt, nie martw się: Amazon nie wycofał Echo Dot trzeciej generacji, który zachowuje znajomy kształt kropki i sprzedaje za 39,99 USD w Amazon i Best Buy. Ten ostatni sprzedawca oferuje obecnie 10 USD zniżki od ceny dwóch – jeśli chcesz wyposażyć swój dom w wiele inteligentnych głośników – podczas gdy Amazon oferuje trzecią generację Dot z inteligentną żarówką Sengled za 47,98 USD. Jeśli chodzi o najnowszy Echo Dot, w okolicach Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku spadł on do rekordowego poziomu 29,99 USD. W tej chwili jest jednak dostępny tylko w Amazon, Target. i Best Buy za 49,99 USD, pełną cenę detaliczną. Ci sami detaliści sprzedają również model z wbudowanym wyświetlaczem LED, który pokazuje godzinę, pogodę i inne informacje za 10 USD więcej (Amazon, Target, Best Buy).

Amazon Echo Dot (czwarta generacja)

Echo Dot 2020 ma bardziej kulisty kształt niż rzeczywista kropka, ale nadal może robić wszystko, co Alexa robi z innymi modelami Echo.

Echo Dot (trzeciej generacji)

Ten przypominający krążek Echo Dot to trzecia generacja inteligentnego głośnika Amazona. Oferuje lepszy dźwięk niż jego poprzednik, kompaktową konstrukcję i wszystkie inteligentne rozwiązania, które towarzyszą posiadaniu urządzenia Alexa.

Najlepsze oferty Echo Dot Kids Edition

Echo Dot Kids Edition czwartej generacji jest tak samo kulisty jak wersja dla dorosłych, ale ma wyglądać jak tygrys lub panda. Urządzenie jest również objęte roczną usługą Amazon Kids Plus, która zapewnia dostęp do mnóstwa treści przyjaznych dzieciom, w tym audiobooków i gier. Edycja dla dzieci jest obecnie dostępna za 59,99 USD w Amazon, czyli w standardowej cenie detalicznej. Jeśli wolisz innego sprzedawcę, Target i Best Buy również sprzedają wersję Kids Edition, ale żaden z nich nie oferuje rabatu.

Echo Dot Edycja dla dzieci (2020)

Echo Dot Kids Edition to przyjazny dzieciom inteligentny głośnik firmy Amazon. W przeciwieństwie do standardowego modelu, Kids Edition jest dostępna w jednej z dwóch konfiguracji o tematyce zwierzęcej i jest dostarczana z roczną wersją Amazon Kid Plus bez dodatkowych kosztów.

Najlepsze oferty Amazon Echo

Czwarta generacja Amazon Echo również otrzymała metamorfozę w 2020 roku. Podobnie jak wspomniana wcześniej Echo Dot czwartej generacji, najnowszy Amazon Echo ma kształt kuli, ale jest zauważalnie większy niż Echo Dot. To powiedziawszy, zachwala również wbudowany inteligentny hub domowy i zapewnia lepszy dźwięk dzięki parze 0,8-calowych głośników wysokotonowych i 3-calowemu głośnikowi niskotonowemu. Chociaż widzieliśmy, jak imiennik Echo spadł do 60 USD podczas wydarzeń zakupowych, takich jak Amazon Prime Day i Czarny piątek, jest on teraz dostępny tylko w Amazon, Best Buy i Target za 79,99 USD, jego pełną cenę detaliczną. Jeśli jednak połączysz parę, Best Buy obniża cenę z dwóch do 190 USD, skromne 10 USD.

Amazon Echo (czwarta generacja)

Najnowsze Echo stawia na sferyczną konstrukcję i lepszy dźwięk, zachowując przy tym przystępną cenę.

Najlepsze oferty Amazon Echo Studio

Jeśli interesuje Cię inteligentny głośnik Alexa z lepszą jakością dźwięku i obsługą Dolby Atmos, Echo Studio to produkt Amazon do sprawdzenia. Obecnie nie ma żadnych ofert dla Echo Studio, ale można je kupić w zwykłej cenie 199,99 USD w Amazon i Best Buy. Amazon oferuje również Billie Eilish Limited Edition Echo Studio z wizerunkiem piosenkarza wklejonym z boku za 229,99 USD.

Amazon Echo Studio

Świetnie brzmiący inteligentny głośnik, który obsługuje wiele strumieniowych usług muzycznych.

Najlepsze oferty Echo Show 5

Jeśli szukasz kompaktowego urządzenia Echo, które działa bardziej jako inteligentny zegar niż głośnik rozrywkowy, Echo Show 5 to urządzenie Echo do rozważenia. Najnowsza edycja, która pojawiła się w czerwcu, zawiera zawsze włączony mikrofon, ulepszony aparat 2 MP, 5,5-calowy wyświetlacz i fizyczną migawkę, która pozwala zablokować widok kamery. Podczas gdy ostatnio widzieliśmy, jak najnowszy Echo Show 5 jest sprzedawany już za 44,99 USD, jest on obecnie dostępny tylko w Best Buy, Target i Amazon za 84,99 USD, sugerowana cena detaliczna.

Amazon Echo Show 5 (2021, druga generacja)

Echo Show 5 firmy Amazon to idealny inteligentny wyświetlacz do szafki nocnej. Możesz ustawić alarmy za pomocą Alexy za pomocą głosu, odtwarzać muzykę, sterować inteligentnymi wyświetlaczami, otrzymywać prognozy pogody i nie tylko. Kiedy alarm się włączy, wystarczy dotknąć górnej części Echo Show 5, aby go uśpić.

Najlepsze oferty Echo Show 5 Kids Edition

Echo Dot nie jest jedynym urządzeniem Echo o przyjaznej dla dzieci konstrukcji. Echo Show 5 Kids Edition oferuje wszystkie te same funkcje, co standardowe Echo Show 5 drugiej generacji, tylko z żywym nadrukiem z tyłu i roczną usługą Amazon Kids Plus, która zapewnia Twojej rodzinie dostęp do skarbnicy filmów , gry i inne treści dla dzieci. Jest nawet objęty dwuletnią gwarancją, zapewniając odrobinę ochrony przed wszystkim, co Twoje dziecko może (dosłownie) na niego rzucić. Niestety, Echo Show 5 Kids Edition jest obecnie dostępna tylko za 94,99 USD, normalną cenę detaliczną, w Amazon, Target, Best Buy i innych sklepach.

Najlepsze oferty Echo Show 8

Podobnie jak Echo Show 5, Echo Show 8 jest dostępny w dwóch różnych modelach, z których oba wyposażone są w 8-calowe wyświetlacze i podwójne głośniki. Jednak w przeciwieństwie do Echo Show 8 pierwszej generacji, nowy model jest wyposażony w aparat 13 MP i kilka unikalnych sztuczek programowych, z których jedna daje mu możliwość utrzymywania obiektu na środku kadru podczas poruszania się. W porównaniu z Google Home Hub i Nest Hub drugiej generacji, ich najbliższymi konkurentami pod względem ceny i funkcjonalności, obie iteracje Echo Show 8 są lepszymi opcjami z kilku powodów: mają nieco większe wyświetlacze, lepsze głośniki i kamery które pozwalają używać ich jako urządzeń do rozmów wideo w rozmowach Zoom. W rzeczywistości stwierdziliśmy, że Echo Show 8 jest lepszy niż inne urządzenia z obecnej linii inteligentnych wyświetlaczy Amazon, dlatego uważamy, że jest to najlepszy inteligentny wyświetlacz dla większości ludzi. Jeśli chodzi o oferty, pokaz 8 pierwszej generacji jest obecnie dostępny w Amazon i Best Buy za 69,99 USD, co stanowi znaczną zniżkę na cenę 109,99 USD. Dodatkowo, Amazon wrzuci na sześć miesięcy Amazon Music Unlimited dla wybranych klientów, a możesz kupić Echo Show 8 pierwszej generacji i kamerę bezpieczeństwa Blink Mini za 94,99 USD (50 USD zniżki). Inne pakiety są również dostępne w Amazon, w tym jeden z regulowaną podstawą za 90,98 USD (40 USD zniżki), a drugi zawierający podstawę ze zintegrowaną baterią za 119,98 USD (40 USD zniżki). Jeśli chodzi o Echo Show 8 drugiej generacji, jest on obecnie dostępny w Amazon i Best Buy za 99,99 USD – 30 USD mniej od pełnej ceny detalicznej – lub w pakiecie z Blink Mini za 134,99 USD (Amazon, Best Buy). Amazon sprzedaje również dwa dodatkowe pakiety, jeden z podstawą baterii za 149,98 USD, a drugi z regulowanym stojakiem za 124,98 USD, z których oba są tańsze o 30 USD.

Amazon Echo Show 8 (pierwsza generacja)

Echo Show 8 ostatniej generacji to średniej wielkości inteligentny wyświetlacz firmy Amazon. Ma ostry, 8-calowy ekran i większość funkcji dostępnych w modelu drugiej generacji, jednak brakuje mu 13-megapikselowego aparatu i szybkości działania.

Amazon Echo Show 8 (druga generacja)

Echo Show 8 to średniej wielkości inteligentny wyświetlacz w obecnej ofercie Echo firmy Amazon i może być używany do wyświetlania pogody, wiadomości, kalendarzy, list zakupów i nie tylko. Możesz go również używać do sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, oglądania strumieniowego wideo lub słuchania muzyki. Obsługuje nawet połączenia wideo za pośrednictwem Zoom i usługi połączeń Alexa firmy Amazon.

Najlepsze oferty Echo Show 10

W zeszłym roku Amazon wypuścił Echo Show 10. Urządzenie ma 10,1-calowy ekran HD i, w przeciwieństwie do Show 5 i Show 8, model 2021 umożliwia regulację kąta nachylenia ekranu. Jest również zamontowany na zmotoryzowanej, obrotowej podstawie, która pozwala monitorowi podążać za Tobą podczas ruchu. Jeśli planujesz dużo rozmów wideo, jest to model, który możesz uzyskać. Widzieliśmy, że najnowszy program Echo Show 10 został zdyskontowany do 200 USD, ale w tej chwili nie są dostępne żadne aktywne oferty. Ale jeśli nadal chcesz go odebrać, możesz go teraz kupić za 249,99 USD w Amazon, Target i Best Buy. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń Echo, Amazon oferuje również sześciomiesięczną usługę Amazon Music Unlimited dla wybranych klientów.

Amazon Echo Show 10 (trzeciej generacji)

Obrotowy Echo Show 10 firmy Amazon ma silnik w cylindrycznej podstawie, który umożliwia obracanie się 10,1-calowego wyświetlacza, aby Cię znaleźć, dzięki czemu zawsze będziesz mieć ekran w zasięgu wzroku. To najlepszy inteligentny wyświetlacz do prowadzenia wideorozmów.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Android