Oto najlepsze oferty AirPods, które możesz teraz uzyskać

Oto najlepsze oferty AirPods, które możesz teraz uzyskać

AirPods firmy Apple należą do najpopularniejszych słuchawek na rynku. Zarówno AirPods, jak i AirPods Pro są kompaktowe, łatwe do sparowania z urządzeniami i oferują niezawodną łączność, co nie zawsze ma miejsce w przypadku najlepszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. AirPods Max, najnowsza para słuchawek, która dołączyła do linii AirPods, są równie niezawodne, choć w wyższej cenie. Na szczęście wiele najpopularniejszych modeli rutynowo przechodzi obniżki cen. Często dostępne są spore rabaty na model podstawowy, a także na droższe AirPods Pro i Max, które oferują redukcję szumów i lepszą jakość dźwięku niż standardowy model drugiej generacji. Tutaj omówimy najlepsze dostępne oferty AirPods, w tym te dotyczące AirPods AirPods Pro i AirPods Max. Dołączymy również opcje dla modelu AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego, jeśli wolisz.

Najlepsze oferty AirPods

AirPods to bezprzewodowe słuchawki douszne Apple klasy podstawowej. To niezawodna para bezprzewodowych wkładek dousznych o jednym rozmiarze, który pasuje do większości. Zwykle sprzedają za 160 USD, co nie jest złą ceną, ale ten model często jest przeceniony. W tej chwili możesz na przykład znaleźć najtańszą parę AirPods firmy Apple za 119 USD w Amazon i Walmart lub za 130 USD w Target i Best Buy.

Apple AirPods

Druga generacja prawdziwych bezprzewodowych słuchawek Apple i najtańszy model w obecnej linii AirPods. AirPods z bezprzewodowym etui ładującym są identyczne pod każdym względem ze standardowymi AirPods, z wyjątkiem jednej rzeczy: ich etui ładujące można ładować na bezprzewodowej podkładce Qi. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz zapewnić własną bezprzewodową podkładkę ładującą, ale na szczęście ładowarki, takie jak bezprzewodowa ładowarka Anker, są teraz stosunkowo tanie. Jeśli jednak nie masz zastosowania do ładowania bezprzewodowego, zalecamy wybór podstawowych AirPods. W większości przypadków można znaleźć tę wersję za mniej niż cena naklejki Apple wynosząca 199 USD, ale szukaj ofert, które obniżają cenę do 150 USD lub mniej. W tej chwili możesz je zdobyć za 160 USD w Amazon, Best Buy i Target. Najwyższej jakości, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Apple, AirPods Pro, mają lepszą jakość dźwięku niż powyższe modele, oferują redukcję szumów i obsługują dźwięk przestrzenny, funkcję, którą Apple niedawno wprowadził do Apple Music. Uważamy, że są to najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne, jakie mogą kupić właściciele iPhone’a, niezależnie od ceny.

Apple AirPods Pro

Flagowe wkładki douszne Apple są lepsze od zwykłych słuchawek AirPods dzięki lepszej jakości dźwięku, doskonałej aktywnej redukcji szumów i wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu. Na szczęście AirPods Pro są często dostępne za mniej niż ich cena wywoławcza 249 USD, a czasami spadają nawet do 180 USD. Najniższa cena, za jaką możesz teraz kupić parę, to 197 USD w Walmart i Amazon lub 200 USD w Target. Jeśli chcesz uzyskać plan ochrony Apple Care Plus dla bezprzewodowych słuchawek dousznych, B&H sprzedaje również pakiet, który obejmuje oba za 239 USD. AirPods Max nie są kultowymi słuchawkami, które stały się synonimem nazwy AirPods. Są duże i luksusowe, owinięte w aluminiową, stalową i siatkową tkaninę, która pozostaje wygodna podczas długich sesji odsłuchowych. Mają także doskonałą eliminację szumów, funkcję dźwięku przestrzennego Apple i szeroki, zrównoważony dźwięk, nawet jeśli pozostają w tyle za niektórymi rówieśnikami, jeśli chodzi o odpowiedź basową. Nie są to najlepsze słuchawki z redukcją szumów dla większości ludzi – obwiniaj cenę naklejki – ale trudno jest znaleźć parę słuchawek Bluetooth, które brzmią lepiej i mają bardziej intuicyjne sterowanie.

Apple AirPods Max

AirPods Max firmy Apple charakteryzują się wzorową jakością wykonania, fenomenalnym dźwiękiem i nadążają za najlepszymi funkcjami redukcji szumów. Chociaż w przeszłości AirPods Max zostały obniżone do 450 USD, obecnie jest niewiele znaczących sprzedaży, o których można mówić. Możesz jednak kupić parę w Amazon lub Best Buy już teraz za 50 USD zniżki, ich typowa cena sprzedaży.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android