Oto najlepsze kryminały w serwisie Netflix

Oto najlepsze kryminały w serwisie Netflix

Wszyscy kochają tajemnice, a przynajmniej tak mówi przysłowie. Jeśli chodzi o filmy, gatunek tajemnic nadal jest popularny wśród filmowców. W serwisie Netflix jest wiele filmów z tego gatunku, ale jakie są obecnie najlepsze tajemnicze filmy w serwisie Netflix? Postaramy się znaleźć najlepsze do transmisji, ale czy uda ci się rozwiązać zagadkę, zanim zrobią to ludzie z filmu? Gdy już tu jesteś, sprawdź nasze typy najlepszych thrillerów w serwisie Netflix, które zawierają również elementy tajemnicy. Możesz zarejestrować się w serwisie Netflix, klikając poniższy link:
Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Najlepsze kryminały w serwisie Netflix

Kobieta w oknie

Amy Adams ma na sobie szlafrok i stoi przed oknem swojego mieszkania w filmie Kobieta w oknieAmy Adams gra główną rolę w tym ekskluzywnym filmie Netflix z 2021 roku. Gra samotną kobietę mieszkającą w kamienicy w Nowym Jorku. Zaprzyjaźnia się z kobietą graną przez Julianne Moore, która mieszka po drugiej stronie ulicy. Jednak postać grana przez Adamsa widzi następnie ze swojego okna coś, co wydaje się być morderstwem Moore’a w jej domu. Kiedy dzwoni na policję, aby zgłosić przestępstwo, wtedy w tym filmie następuje seria zwrotów akcji, których nie zobaczysz. To jeden z najlepszych kryminałów na Netflix.

Mili faceci

Russell Crowe i Ryan Gosling w The Nice GuysTa tajemnicza komedia z 2016 roku nie cieszyła się dużą popularnością w kasie, kiedy została wydana po raz pierwszy, ale od tego czasu zyskała zwolenników. W filmie, którego akcja toczy się w Los Angeles w latach 70., Russell Crowe i Ryan Gosling wcielają się w dwóch zmiętych prywatnych detektywów. Łączą siły, aby znaleźć podobno martwą gwiazdę porno, która może nie być naprawdę martwa. Film jest nie tylko zabawny, ale tajemnica jest dźwiękowa, a scenografia i wizualizacje LA z lat 70. są doskonałe.

Poufne dane Spensera

Mark Wahlberg i Winston Duke w Ten film z 2020 r., dostępny wyłącznie na platformie Netflix, jest luźno oparty na powieściach kryminalnych Spensera autorstwa Roberta B. Parkera. W roli tytułowej występuje Mark Wahlberg. Spenser jest byłym policjantem z Bostonu, który trafia do więzienia za napaść na kolegę, który, jak podejrzewał, zamordował swojego przyjaciela. Kiedy wychodzi z więzienia, przysięga, że ​​dowie się, co naprawdę wydarzyło się tyle lat temu, i odkrywa głęboką korupcję w wydziale policji i innych częściach miasta. Spenser otrzymuje pomoc od swojego przyjaciela, granego przez Alana Arkina, oraz jego współlokatora, Hawka, wspaniale granego przez Winstona Duke’a.

Enoli Holmes

Kadr z filmu Enola Holmes Nadchodzący film NetflixMillie Bobbie Brown jest najbardziej znana z roli Eleven w serialu Stranger Things firmy Netflix. Jednak tworzy własną, fajną franczyzę w tym ekskluzywnym filmie Netflix z 2020 roku. Wciela się w tytułową bohaterkę, nieznaną wcześniej nastoletnią siostrę słynnego XIX-wiecznego detektywa Sherlocka Holmesa (w tej roli Henry Cavill). Ten film jest idealny dla całej rodziny, ponieważ Enola wykorzystuje swoje własne znaczne talenty, aby rozwiązać własną zagadkę. Możesz także przesyłać strumieniowo niedawno wydaną kontynuację, Enola Holmes 2, na Netflix.

Winny

Jake Gyllenhaal w The Guilty recenzuje NetflixW tym ekskluzywnym filmie Netflix z 2021 roku Jake Gyllenhaal gra mężczyznę obsługującego telefony w centrum obsługi telefonicznej 911. Nagle dostaje telefon od kobiety, która twierdzi, że została porwana i jest w furgonetce. Rozmowa zostaje przerwana, zanim może ujawnić więcej, i wtedy tak naprawdę zaczyna się tajemnica. Kim jest ta kobieta, dlaczego została porwana, przez kogo i dlaczego? Postać Gyllenhaala znacznie wykracza poza jego status pracownika pogotowia ratunkowego 911, który próbuje uratować kobietę i rozwiązać zagadkę jej porwania. To zdecydowanie jeden z najlepszych kryminałów na Netflix.

Sherlock Holmes (2009)

Robert Downey Jr i Jude Law w Sherlocku HolmesieWidzieliśmy już nowe wersje Sherlocka Holmesa, ale żadna nie była tak znacząca jak wersja w tym filmie z 2009 roku. Robert Downey Jr. rozwiązuje zagadki dzięki swoim żarliwym rozmowom i dedukcjom, ale w tym filmie dowiadujemy się, że jest także wielkim wojownikiem i ćpunem akcji, a nie kontemplacyjną postacią, którą widzieliśmy w oryginalnych opowieściach. Ten film również podnosi stawkę, ponieważ Holmes i jego towarzysz, dr Watson (Jude Law), muszą powstrzymać spisek mający na celu przejęcie całej Anglii. Możesz sprawdzić kontynuację z 2011 roku, Sherlock Holmes: A Game of Shadows, również w serwisie Netflix.

W Cieniu Księżyca

W cieniu księżycaCzy chciałbyś trochę science fiction zmieszanego z twoimi tajemniczymi filmami na Netflix? Ten film z 2019 roku robi to bardzo dobrze. W Filadelfii w 1988 roku pewna liczba osób zostaje zamordowana przez tajemniczego seryjnego mordercę, który ma zupełnie inny sposób zabijania ofiar. Policjant ma obsesję na punkcie tej sprawy, ale trop wydaje się umarzać. Dziewięć lat później dochodzi do kolejnych zgonów tą samą metodą, a oficer nabiera przekonania, że ​​zabójca jest w rzeczywistości podróżnikiem w czasie. Nie trzeba dodawać, że jest to zupełnie inny rodzaj kryminału kryminalnego.

Dobra Pielęgniarka

Dwie pielęgniarki, Eddie Redmayne jako Charlie Cullen i Jessica Chastain jako Amy Loughren, tajemnicze filmy na Netflix, siedzą razem na podłodze w The Good NurseTen najnowszy film z 2022 r. dostępny wyłącznie w serwisie Netflix jest oparty na prawdziwej historii. Jessica Chastain gra pielęgniarkę w szpitalu w New Jersey. Podejrzewa, że ​​kilku niespodziewanie zmarłych pacjentów mogło zostać zamordowanych przez inną pielęgniarkę, graną przez Eddiego Redmayne’a. Film opowiada o tym, jak postać grana przez Chastain przekonuje się, że postać grana przez Redmayne’a była odpowiedzialna i współpracuje z lokalną policją, próbując skłonić go do przyznania się do morderstw.

Zagubione dziewczyny

Tajemnicze filmy Zagubione dziewczyny w serwisie NetflixAmy Ryan występuje w tym oryginalnym filmie Netflix z 2020 roku, który ponownie oparty jest na prawdziwej historii. Gra Mari Gilbert, kobietę, która szuka swojej zaginionej córki na Long Island. Jest nieugięta w swoich wysiłkach, by ją odnaleźć. Jak się okazuje, sprawa jest poważniejsza, niż początkowo sądziła, ponieważ policja odkrywa, że ​​zabójstwa kilku pracownic seksualnych są dziełem jednej osoby, która ostatecznie okazuje się być niesławnym seryjnym mordercą z Long Island.

Tajemnica morderstwa

Adam Sandler i Jennifer Aniston spotykają się z mężczyzną w tajemniczych filmach Murder Mystery na NetflixOto film komediowy zatytułowany Morderstwo, więc właściwie musi znaleźć się na naszej liście. Adam Sandler i Jennifer Aniston zagrali parę na wakacjach w Europie. Spotykają miliardera, który zakochuje się w nich i zaprasza na imprezę na swoim jachcie. Na przyjęciu jeden z gości zostaje znaleziony martwy, a teraz para zostaje oskarżona przez miejscowe władze o morderstwo. Czy Sandler i Aniston mogą oczyścić swoje nazwiska, a także dowiedzieć się, kto naprawdę zamordował gościa?

Najlepsze kryminały w serwisie Netflix: Wyróżnienia

Oto kilka innych świetnych tajemniczych filmów Netflix, które nie znalazły się na naszej liście:

Stan gry — Asystent amerykańskiego kongresmana zostaje znaleziony martwy, a dziennikarz chce dowiedzieć się, kto i dlaczego w adaptacji brytyjskiego serialu telewizyjnego z 2009 roku.
Zaginiony — Rodzina wyjeżdża na wakacje, ale wkrótce ich córka znika, a matka i ojciec próbują odnaleźć swoje dziecko w tym filmie z 2020 roku.
Za morderstwo — W tym polskim filmie z 2021 roku zwykła mama, która jest także fanką kryminałów, próbuje rozwiązać sprawę morderstwa w swoim rodzinnym mieście.
Nachalny — W tym filmie Netflix z 2022 roku tajemnicza pisarka próbuje rozwiązać sprawę morderstwa własnej siostry.
Rebeka — To nowa wersja klasycznego filmu z 2020 roku, opowiadająca o młodej kobiecie, która spotyka, a następnie poślubia mężczyznę o tajemniczej przeszłości. Oto nasza lista najlepszych kryminałów w serwisie Netflix. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy filmy będą dodawane i usuwane z usługi. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android