Oszczędź do 60 procent: dni inteligentnego domu w Tink

Oszczędź do 60 procent: dni inteligentnego domu w Tink

Post sponsorowany 19. wrzesień 2022

Niezależnie od tego, czy są to inteligentne listwy dźwiękowe, praktyczni pomocnicy na co dzień, czy sieciowe sterowanie całym inteligentnym domem: firma Tink, pionier w dziedzinie inteligentnego domu, rozpoczyna swoje dni inteligentnego domu z rabatami do minus 60 procent do poniedziałku 19 września 2022 r. włącznie — ale tylko do wyczerpania zapasów .

bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy, kto jest sprytny, zabezpiecza swój dom – na przykład za pomocą Czujniki dymu firmy Bosch. Ponieważ potrafią znacznie więcej niż „tylko” ostrzegać przed ogniem i dymem. Syrenę można wygodnie łączyć z innymi produktami inteligentnego domu, aby stworzyć skuteczny system bezpieczeństwa we własnych czterech ścianach. Oprócz akustycznego i wizualnego sygnału ostrzegawczego aplikacja zostanie również poinformowana o pojawieniu się dymu.

ABUS-Podwyżka

Zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w jakości obrazu ostrego jak brzytwa inteligentna kamera zewnętrzna przez specjalistę ds. bezpieczeństwa firmy ABUS. Dzięki wideo na żywo i noktowizorowi na podczerwień możesz mieć oko na nieruchomość o każdej porze dnia za pośrednictwem aplikacji. Inteligentna detekcja ruchu z identyfikacją obiektów zapewnia, że ​​będziesz na bieżąco. A co w tym najlepsze: dzięki technologii Bluetooth kamerę można zainstalować w mgnieniu oka i od razu można ją uruchomić dzięki wszechstronnemu monitoringowi.

Tańsze niż kiedykolwiek: Google Nest Hub

Z Centrum Google Nest jako inteligentne centrum domu w sieci, nie tylko pozwala rozpocząć dzień od niezawodnej prognozy pogody, ale także steruje wszystkimi innymi inteligentnymi narzędziami za pomocą poleceń głosowych. Wszechstronny, ponadczasowy design, bez którego na pewno nie chciałbyś się obejść.

Usłyszysz mnie Roam!

Wodoodporny towarzysz Sonos Roam to jeden z najlepszych głośników przenośnych na rynku dzięki niskiej cenie, kompaktowym rozmiarom i 10-godzinnej żywotności baterii. Soundbar przesyła strumieniowo muzykę, podcasty itp. przez Bluetooth, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk. Również praktyczne: kompatybilność Qi, dzięki której wystarczy położyć głośnik na kompatybilnej podkładce ładującej, aby naładować akumulator. Ponadto istnieje funkcja Trueplay, dzięki której dźwięk dostosowuje się do otoczenia wszędzie i zawsze brzmi tak samo.

Tadello, tado°

Jeśli chcesz uchronić się przed rosnącymi kosztami ogrzewania, wejdź na inteligentne termostaty od tado° na około. Zestaw startowy V3+ z 5 termostatami i mostkiem umożliwia równoległe sterowanie maksymalnie pięcioma grzejnikami. Termostat w sposób naturalny uwzględnia właściwości cieplne budynku w swojej regulacji ogrzewania. Automatyczne wykrywanie obecności i nieobecności oraz zintegrowana prognoza pogody dodatkowo obniżają koszty ogrzewania, oszczędzając nie tylko energię, ale także pieniądze.

Właściwy nastrój

Umierać Philips Hue White & Color Ambiance Ensis Bluetooth Pendelleuchte nie tylko przekonuje eleganckim designem, ale także tworzy niezrównaną atmosferę w pomieszczeniu. Poszukiwanie włącznika światła staje się przestarzałe dzięki inteligentnemu sterowaniu, dzięki różnym opcjom ustawień wykonywane polecenia można dostosować do własnych potrzeb. Dzięki zintegrowanemu Bluetooth nie potrzebujesz nawet mostka, aby sterować nim ze smartfona.

Inteligentna technologia i jednocześnie zaoszczędź dużo pieniędzy. Skorzystaj z Dni Inteligentnego Domu Tink!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android