Ostatnia szansa: Samsung Galaxy Z Flip 4 z najwyższą stawką i efektywnym zyskiem

Ostatnia szansa: Samsung Galaxy Z Flip 4 z najwyższą stawką i efektywnym zyskiem

W Sparhandy możesz zamówić w przedsprzedaży zupełnie nowego Samsunga Galaxy Z Flip 4 z umową za jedyne 1 euro. Przeliczyliśmy ofertę i ujawniliśmy, dlaczego warto. Ale uwaga: umowa jest ważna tylko przez kilka godzin.

Samsung Galaxy Z Flip 4: z taryfą o2-free w okazyjnej cenie

kto to Galaxy Z Klapka 4 bis 25. Sierpień 2022 zamówiony w przedsprzedaży od Sparhandy z umową „o2 Free M”, płaci tylko raz za nowy telefon z klapką od Samsunga 1 Euro plus 39,99 EUR prowizji (zobacz ofertę w Sparhandy). Taryfa z 20 GB 5G-Objętość danych, ryczałtowe koszty Allnet i SMS 29,99 euro miesięcznie – tak samo jak bez smartfona (widok na o2). Jednak ta wyjątkowo niska cena dotyczy tylko w przypadku zamówień w przedsprzedaży, którzy przyślą swoje stare urządzenie najpóźniej do 30 września 2022 r.. Wówczas na konto zostanie zaksięgowana cena zakupu starego smartfona lub tabletu.

Do oferty w Sparhandy

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2Taryfa: bezpłatny M20 GB 5G/LTE– Wolumen danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS Płaski roaming w UE Minimalny okres 24 miesiące, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia

Samsung Galaxy Z Flip 4 z umową o2: Dlatego umowa jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa (miesięczny)29,99 eurododatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 1 euroopłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euroWysyłka (jednorazowo)0 euroCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)760,75 Eurowartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1,099 euroefektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia)-338,25 euroEfektywna taryfa kosztowa miesięcznie-14,09 EuroZobacz ofertę

Samsung Galaxy Z Flip 4 (128 GB) można zamówić w przedsprzedaży za 1099 euro – jest więc znacznie droższy niż z umową ze Sparhandy. Jednak kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc ze skutkiem natychmiastowym. Ponadto musisz wysłać swój stary smartfon lub tablet do Sparhandy najpóźniej do 30 września 2022 r. (zobacz wszystkie inne warunki promocji w Sparhandy).

Tutaj wyjaśniamy dokładnie, jak działa kampania wymiany Samsunga na zamówienia w przedsprzedaży:

Samsung Galaxy Z Flip 4 może to zrobić

Samsung Galaxy Z Flip 4 ma po rozłożeniu ekran o przekątnej 6,7 cala. Nadal ma 1,9-calowy wyświetlacz przedni, 8 GB pamięci RAM i co najmniej 128 GB. Zastosowano nowy procesor Snapdragon 8+ Gen 1, dzięki czemu Flip 4 jest jednym z najszybszych telefonów Samsunga na rynku. W porównaniu do poprzednika poprawiono aparat i powiększono akumulator.

Każdy, kto już posiada Flip 3, niekoniecznie musi przechodzić na Flip 4, chociaż kampania wymiany sprawia, że ​​aktualizacja jest bardzo tania. Kampania wymiany jest tym bardziej opłacalna dla każdego, kto nie posiada jeszcze telefonu Samsung z klapką i chciałby go wypróbować.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android