Opuść grupę WhatsApp

Opuść grupę WhatsApp

Opuszczenie czatu grupowego w WhatsApp nie jest wcale skomplikowane. Jeśli więc nie obserwujesz już czatu, możesz opuścić rozmowę w kilku krokach. Tutaj dowiesz się, jak opuścić jedną lub więcej grup WhatsApp.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Szybko tworzona jest nowa grupa WhatsApp do planowania różnych wydarzeń. Kiedy jednak impreza, urodziny, wesele, Boże Narodzenie czy Sylwester dobiegną końca, grupy te szybko stają się irytujące. W takim przypadku możesz zdecydować o tymczasowym wyciszeniu grupy lub opuszczeniu jej od razu.

Opuścić grupę w tajemnicy?

Nie możesz pozostawić grupy WhatsApp całkowicie niezauważoną. Od 2023 r. nie wszyscy uczestnicy grupy widzieli powiadomienie „[Name/Telefonnummer] opuścił grupę” – informacja ta zostanie przekazana wyłącznie administratorom danej grupy. Niemniej jednak w aktywnych grupach zwykle warto podać powód odejścia lub przynajmniej ogłosić to wcześniej, aby nie wywołać złego wrażenia.

Opuść grupę WhatsApp

Możesz opuścić dowolną grupę WhatsApp w dowolnym momencie – niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym członkiem grupy, czy sam jesteś administratorem. Jeśli jesteś jedynym administratorem grupy i nie zmienisz tego przed opuszczeniem, inny uczestnik grupy automatycznie otrzyma uprawnienia administratora. Należy zauważyć, że nie możesz samodzielnie ponownie dołączyć do grup, nawet jeśli byłeś wcześniej administratorem. Aby wrócić do grupy, musisz zostać zaproszony przez jednego z obecnych administratorów grupy.

Aby opuścić indywidualną grupę WhatsApp, wykonaj następujące czynności:

Rozpoczyna się Komunikator WhatsApp i szuka w Przegląd czatów w zależności od grupy, z której chcesz opuścić.Otwiera odpowiednią grupę i dotknij w prawym górnym rogu trzy kropki (⋮).Są dwa sposoby opuszczenia grupy: Kliknij Rozwijane menu NA “Więcej” a potem w górę „Opuść grupę”.Uzyskiwać „Informacje o grupie”, wyciera i krany „Opuść grupę”.Na koniec WhatsApp zapyta Cię, czy naprawdę chcesz opuścić grupę. Potwierdzono klikając na Link „Opuść”. pisze.
Opuść grupę WhatsAppŹródło obrazu: GIGA

Opuść wiele grup jednocześnie

Jeśli chcesz opuścić kilka (nieaktywnych) grup WhatsApp na raz, nie musisz opuszczać każdej grupy indywidualnie. W takim przypadku należy po prostu postępować w następujący sposób:

Rozpoczyna się Komunikator WhatsApp i otwiera Przegląd czatów.Trzymać się palec na pierwszej grupie (tej, którą chcesz opuścić) prasowanyaż do Zaznacz obok zdjęcia grupowego pokazuje się.Kliknij inne grupyktóre chcesz opuścić. Jeśli żądane grupy wszyscy mają pewien haczyk obok zdjęcia naciśnij przycisk w prawym górnym rogu trzy kropki (⋮).Wybiera „Opuść grupy” aus.WhatsApp zapyta Cię teraz, czy chcesz opuścić wybrane grupy. Potwierdzono klikając na Link „Opuść”. pisze.
Opuść wiele grup WhatsAppOpuść wiele grup WhatsAppŹródło obrazu: GIGA

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Duża ankieta na temat WhatsApp, Messenger, Threema i Co.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android