Okazje: Oszczędzaj na subskrypcjach Peacock, Paramount Plus i HBO Max

Okazje: Oszczędzaj na subskrypcjach Peacock, Paramount Plus i HBO Max

Edgar Cervantes / Android AuthorityWchodząc w nowy jesienny sezon telewizyjny, wiele usług przesyłania strumieniowego oferuje duże zniżki, które powinny zaoszczędzić dużo pieniędzy i umożliwić oglądanie wielu świetnych filmów i programów telewizyjnych. Dziś przedstawiamy trzy najlepsze oferty.

Kup Peacock Premium za jedyne 1,99 USD miesięcznie lub 19,99 USD rocznie

Paw - zdjęcia stockowe 2Edgar Cervantes / Android AuthorityPeacock to niedawno uruchomiona usługa przesyłania strumieniowego NBCUniversal, która w tej chwili ma ofertę, której wielu ludzi może nie chcieć odrzucić. Od teraz do 30 września nowi użytkownicy Peacock Premium mogą zarejestrować się w usłudze za jedyne 1,99 USD miesięcznie, w porównaniu do normalnej ceny 4,99 USD, po wpisaniu kodu promocyjnego WRZESIEŃ. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, możesz również zarejestrować się w Peacock Premium na cały rok za 19,99 USD, w porównaniu do normalnej ceny 49,99 USD, po wpisaniu kodu promocyjnego ROK.Za tę cenę otrzymujesz dostęp do wszystkich treści Peacocka (z reklamami), w tym do nowych uniwersalnych filmów kinowych, takich jak Jurassic Park: Dominion i wielu innych. Otrzymasz także dostęp do mnóstwa klasycznych programów telewizyjnych i filmów, a także oryginałów Peacock, takich jak Bel-Air, The Resort i nadchodząca Akademia Wampirów. Twoja subskrypcja obejmuje nawet wiele sportów na żywo, w tym piłkę nożną i NFL Sunday Night Football, a fani WWE mogą oglądać mnóstwo programów i treści, w tym wszystkie nadchodzące wydarzenia płatne za oglądanie. Od 19 września wszystkie aktualne programy NBC, w tym programy Law and Order i Chicago, będą udostępniać swoje najnowsze odcinki w Peacock dzień po ich emisji.
Duże logo pawiaUsługa przesyłania strumieniowego PeacockNBCUniversal firmy Peacock oferuje wiele świetnych filmów i programów telewizyjnych, które można przesyłać strumieniowo na żądanie, a także wiadomości na żywo i sport. Co najlepsze, wiele treści możesz oglądać za darmo lub oglądać je wszystkie z płatną subskrypcją już od 4,99 USD miesięcznie.

Kup Paramount Plus i Showtime razem za jedyne 7,99 USD miesięcznie

najważniejsze plus showtimeParamount Plus już od jakiegoś czasu ma umowę pakietową z Showtime, ale w tym miesiącu oferta znacznie się poprawiła. Od teraz do 2 października możesz zarejestrować się w obu usługach jednocześnie za jedyne 7,99 USD miesięcznie z reklamami lub 12,99 USD miesięcznie bez reklam. Możesz także zarejestrować się na roczną usługę za 79,99 USD z reklamami lub 129,99 USD miesięcznie bez reklam. Po tej dacie oferta pakietu wraca do normalnej ceny 11,99 USD miesięcznie z reklamami lub 14,99 USD miesięcznie bez reklam. Co najlepsze, ta umowa pozwala subskrybentom uzyskać zarówno treści Paramount Plus, jak i Showtime tylko w aplikacji Paramount Plus, eliminując potrzebę rejestracji i korzystania z dwóch aplikacji.Paramount Plus ma mnóstwo nowych filmów kinowych Paramount do obejrzenia, w tym najnowsze wydania jak Scream, Sonic The Headhog 2 i nie tylko. Ma również uznane oryginalne seriale, takie jak Evil, The Good Fight i nadchodzący prequel Yellowstone z 1923 roku. Plus Showtime ma mnóstwo świetnych filmów i programów do obejrzenia, w tym oryginały, takie jak Yellowjackets, The Chi, City on a Hill i nadchodzący amerykański Gigolo.
najważniejszy plus od ImpactParamount PlusParamount Plus zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych z CBS, Showtime i Paramount Pictures. Zawiera również nowe i oryginalne filmy, takie jak The Good Fight, Infinite i inne.

Kup HBO Max przez rok za ponad 40% taniej

hbo max telewizor 1Adam Birney / Android AuthorityHBO Max przechodzi obecnie transformację, ponieważ połączy się z Discovery Plus w połowie 2023 roku. Jednak nadal jest to jedna z najlepszych usług przesyłania strumieniowego, a przez ograniczony czas możesz uzyskać roczną wartość HBO Max za dużo mniej pieniędzy. Od teraz do 30 października możesz zarejestrować się w usłudze na rok za jedyne 69,99 USD z reklamami lub 104,99 USD bez reklam. Oznacza to oszczędności przekraczające 40% w porównaniu z normalnymi miesięcznymi stawkami za usługę. HBO Max cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ jest to dom streamingowy dla przeboju Game of Thrones, prequelu House of the Dragon. Jest to jednak także dom wielu wspaniałych starszych filmów i programów telewizyjnych, w tym Friends, The Big Bang Theory i oryginałów HBO, takich jak The Sopranos, The Wire i oczywiście oryginalna seria Game of Thrones. Jest także domem dla wielu oryginałów HBO Max, takich jak Hacks, Peacemaker i nie tylko.
Logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce na nowe i oryginalne filmy i programy dostępne nigdzie indziej.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android