Okazja Nintendo: Switch OLED z taryfą 20 GB i kontrolerem Pro bardzo tanio

Okazja Nintendo: Switch OLED z taryfą 20 GB i kontrolerem Pro bardzo tanio

Nintendo Switch OLED: Przede wszystkim zoptymalizowano ekran. (Źródło obrazu: Nintendo)


Jeśli chcesz w końcu dodzwonić się do przełącznika OLED na własną rękę, a jednocześnie możesz korzystać z taryfy na telefon komórkowy, powinieneś zapoznać się z aktualną ofertą Flymobile. Tam można dostać konsolę Nintendo i Pro Controller w taryfie 20 GB w sieci Vodafone.

Taryfy: Switch OLED & Pro-Controller w Flymobile

W Flymobile nie tylko to otrzymujesz w tej chwili Wersja OLED the Przełącznik Nintendoale też jeden Pro kontroler za około 59 euro w kolorze szarym do taryfy telefonii komórkowej. Surfujesz z 20 GB w Sieć Vodafone a zryczałtowana stawka Allnet i SMS jest tylko dla 19,99 Euro miesięcznie również w cenie (zobacz ofertę). Ponadto płacisz tylko raz za konsolę i koszty wysyłki 15,98 euro. Możesz odzyskać cenę połączenia w wysokości 39,99 euro za pośrednictwem aplikacji „My Otelo”. Istnieje również premia za wymianę w wysokości 10 euro.

Zobacz ofertę Flymobile

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: taryfa Vodafone: Otelo Allnet-Flat Classic20 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS z płaskim roamingiem UE w cenie Minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Nintendo Switch z taryfą w sieci Vodafone: Dlatego oferta jest taka dobra

Aby taryfa była porównywalna z innymi umowami na telefon komórkowy tylko z kartą SIM, obliczamy efektywne koszty taryfy. Tyle zapłacisz wyłącznie za taryfę 20 GB, jeśli odejmiesz koszty Nintendo Switch, Pro Controller i premię za zamianę:

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa
(na miesiąc)19,99 Eurododatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 9,99 euroopłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) nie dotyczy (poprzez zwrot kosztów)Wysyłka
(jednorazowo) 5,99Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)495,74 Eurowartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 338 euro (konsola) + 59 euro (za kontroler) + 10 euro premii za zmianęefektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 88,74 euroEfektywna taryfa kosztowa miesięcznie3,70 EuroZobacz ofertę

Według porównania cenowego idealo, Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED kosztuje obecnie co najmniej 338 euro, a kontroler Pro około 59 euro. Jeśli odejmie się te wartości i premię za zmianę w wysokości 10 EUR od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, taryfa faktycznie pozostawia 88,74 EUR. Podzielone przez minimalny okres 24 miesięcy, odpowiada to 3,70 euro miesięcznie – co jest bardzo niską ceną za ryczałt Allnet i SMS z 20 GB wolumenu danych w sieci Vodafone.

Zobacz ofertę Flymobile

Co potrafi Nintendo Switch OLED?

Nintendo Switch OLED nie można tak naprawdę zaliczyć do nowej generacji konsol, ale ma do zaoferowania pewne innowacje i ulepszenia. Przede wszystkim nowy wyświetlacz OLED zachwyca bardziej intensywnymi kolorami i wyższym kontrastem. Rozmiar również został nieco spieprzony, a wyświetlacz urósł teraz do 7 cali. Pamięć wewnętrzna została podwojona do 64 GB, a tylna podstawa została wzmocniona, dzięki czemu ekran nie wydaje się tak chwiejny.

Przełącznik Nintendo z ekranem OLED (źródło obrazu: Nintendo)

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android