Ogromny Gram 17 firmy LG jest w sprzedaży w Amazon za cenę, która nie jest najlepsza w historii

Ogromny Gram 17 firmy LG jest w sprzedaży w Amazon za cenę, która nie jest najlepsza w historii

W naszym dzisiejszym poście z ofertami każdy znajdzie coś dla siebie, od laptopów i urządzeń peryferyjnych po soundbar, który może służyć jako urządzenie do przesyłania strumieniowego 4K. Zaczynając, mamy 2021 LG Gram 17, lekki laptop o dużej mocy. Zwykle ta konfiguracja 17-calowego laptopa kosztuje 1849,99 USD, ale obecnie jest w sprzedaży za jedyne 1398,94 USD w Amazon, co prawie odpowiada najlepszej dotychczasowej cenie. LG Gram 17 ma smukłą, elegancką konstrukcję, ale kryje w sobie poważną moc. 17-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość 2560 x 1600 i jest zasilany przez procesor Intel Core i7-1195G7 oraz 16 GB pamięci RAM. Dołączony dysk SSD o pojemności 1 TB oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie pliki i aplikacje, ale Gram 17 ma również czytnik kart microSD, jeśli chcesz rozszerzyć pamięć w dół. Oprócz gniazda kart microSD laptop zawiera port HDMI, parę portów USB-A i dwa złącza USB-C kompatybilne z Thunderbolt 4. Oprócz ważenia prawie trzech funtów, LG Gram 17 oferuje lepszą żywotność baterii i wydajność niż jego poprzednia iteracja. Dodatkową zaletą jest wyjątkowo cicha praca pod obciążeniem. Nawet z niezręcznym układem klawiatury i tendencją gładzika do rejestrowania twoich dłoni jako niechcianych danych wejściowych, nadal możemy polecić ten laptop każdemu na rynku, aby uzyskać lekki ultrabook. Przeczytaj naszą recenzję.

LG gram 17

LG Gram 17 to nasz wybór na najlepszy lekki 17-calowy laptop do kupienia w 2022 roku. Chcesz zwiększyć swój arsenał gier? Cała gama urządzeń peryferyjnych HyperX jest obecnie sprzedawana u wielu sprzedawców, a wiele z nich ma najniższą dotychczas cenę. Niektóre z najważniejszych cech to pełnowymiarowa i 60-procentowa konfiguracja klawiatury mechanicznej Alloy Origins, mikrofonu strumieniowego QuadCast i myszy bezprzewodowej Pulsefire Dart. Pierwsza to linia Alloy Origins. 89,99 $ Origins Core jest w sprzedaży za 64,99 $ w Amazon po przycięciu kuponu na stronie, a 99,99 $ Origins 60 jest przecenione do 69,99 $ w Amazon i Best Buy. Te ceny odpowiadają najlepszej cenie, jaką widzieliśmy dla obu klawiatur. Jednak cena ta dotyczy tylko modeli, w których zastosowano liniowy czerwony przełącznik klawiszowy, który z pewnością będzie pasował do rachunku dla graczy i zapewni płynną akcję przy każdym naciśnięciu klawisza. Obie te klawiatury są również dostępne z przełącznikami, które zapewniają słyszalne kliknięcia lub dotykowe uderzenia klawiszy, ale inne konfiguracje nie są obecnie w sprzedaży. Z wyjątkiem układu, obie te klawiatury są dość podobne pod względem funkcji. Oba mają obudowę wykonaną w całości z aluminium, oświetlenie RGB każdego klawisza i odłączane złącze USB-C. Kluczową różnicą między nimi jest to, że Origins 60 jest dostarczany z nasadkami klawiszy PBT, podczas gdy Origins Core nie.

HyperX Alloy Origins Core

Podstawowy model wszechstronnej klawiatury HyperX Alloy Origins, Core, to konstrukcja bez klucza, która jest dostępna z opatentowanymi przełącznikami liniowymi, dotykowymi lub klikanymi. Jego obudowa jest wykonana w całości z aluminium, ma odłączane złącze USB-C i posiada podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy.

HyperX Alloy Origins 60

Najmniejszy model z linii klawiatur HyperX Alloy Origins wykorzystuje 60-procentowy układ, jak może sugerować jego nazwa. Różni się nieco od innych modeli z tej linii tym, że jest wyposażony w nasadki klawiszy PBT. Mikrofon pojemnościowy HyperX Quadcast S jest idealny dla każdego, kto chce poprawić swoją rozgrywkę strumieniową lub po prostu chce, aby rozmowy z Zoomem brzmiały lepiej. Mikrofon premium jest praktycznie identyczny ze standardowym Quadcast i jest obecnie dostępny w Amazon i Target za 119,99 USD, co odpowiada najlepszej dotychczasowej cenie, w przeciwieństwie do typowej ceny detalicznej wynoszącej 159,99 USD. Podobnie jak standardowy Quadcast, mikrofon jest wyposażony w przydatną funkcję wyciszania przez dotknięcie, pokrętło na spodzie do regulacji wzmocnienia i cztery różne wzorce odbioru. Quadcast S ma jednak również zintegrowane oświetlenie RGB, które można dostosować za pomocą oprogramowania HyperX Ngenuity. Ci, którzy mogą obejść się bez oświetlenia RGB, mogą również odebrać standardowy Quadcast w obniżonej cenie 99,99 USD w Amazon.

HyperX Quadcast S

Mikrofon pojemnościowy Quadcast S jest bardzo podobny do podstawowego Quadcast, oferując te same konfigurowalne wzorce odbioru i jakość dźwięku, ale z adresowalnym RGB. HyperX Pulsefire Dart, mysz do gier z czujnikiem optycznym 16K DPI i częstotliwością odpytywania 1000 Hz, jest obecnie dostępna w sprzedaży w Amazon i Best Buy za 49,99 USD (50 USD zniżki), co odpowiada najniższej dotychczas cenie. Może działać do 50 godzin między ładowaniami i można go ładować przez USB-C; jest również kompatybilny z urządzeniami ładującymi Qi, jeśli chcesz go uzupełnić bez kabli. Dart wykorzystuje ergonomiczną konstrukcję, która jest specjalnie dostosowana do użytkowników praworęcznych (przepraszam Southpaws) i ma teksturowane uchwyty po obu stronach. Poza przełącznikiem DPI i zwykłymi przyciskami myszy, mysz ma również parę dodatkowych przycisków umieszczonych pod kciukiem. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów HyperX z obsługą RGB, oświetlenie można dostosować za pomocą pakietu oprogramowania Ngenuity.

HyperX Cybernetyczna strzałka

Najnowsza bezprzewodowa mysz HyperX, Pulsefire Dart to ergonomiczna mysz, która obsługuje rozdzielczość do 16K DPI i częstotliwość odpytywania 1 ms. Akumulator można ładować przez USB-C i może działać do 50 godzin. Możesz nawet naładować mysz za pomocą ładowarek zgodnych z Qi. Zarówno Roku Streambar, jak i Streambar Pro osiągają najniższe ceny w historii. Standardowy 14-calowy Roku Streambar zwykle sprzedaje się za 129,99 USD, ale jest już w sprzedaży w Amazon za 99,99 USD, podczas gdy większy, 32-calowy Streambar Pro kosztuje 149,99 USD w porównaniu ze zwykłymi 179,99 USD zarówno w Amazon, jak i Best Buy. Te dobrze zaokrąglone soundbary są dostarczane z wbudowanym systemem 4K / HDR i Roku OS, co oznacza, że ​​działają jako urządzenia do przesyłania strumieniowego i są doskonałym sposobem na konsolidację urządzeń w salonie. Z pewnością nie są to największe ani najpotężniejsze soundbary na rynku, ale biorąc pod uwagę, że Roku Streaming Stick zwykle kosztuje 49,99 USD, trudno będzie znaleźć lepszy soundbar z podobnymi funkcjami za mniej niż 100 USD.

Zdjęcie: Roku Oba modele łączą się z wybranym wyświetlaczem przez port HDMI ARC i mają dodatkowy port dla kabli optycznych. Obydwa obsługują odtwarzanie plików PCM i Dolby Audio, a także odtwarzanie wideo 4K HDR. Oba urządzenia dobrze współpracują również z asystentami głosowymi Google i Alexa, ale żadne z nich nie ma wbudowanego mikrofonu. Wreszcie, podczas gdy oba są obsługujące technologię Bluetooth, standardowy Streambar korzysta z Bluetooth 5.0 z wersją Pro ograniczoną do 4.2, co może prowadzić do potencjalnych problemów z łącznością w szczególnie ruchliwych środowiskach bezprzewodowych. Standardowy model Streambar wykorzystuje cztery głośniki 1,9-calowe, które są wystarczające dla mniejszych pomieszczeń, ale mogą mieć trudności z wypełnieniem większej przestrzeni. Na szczęście, jeśli potrzebujesz czegoś o nieco większej mocy, Streambar Pro wykorzystuje cztery 2,5-calowe głośniki, a jego szerszy profil pozwala również na obsługę wirtualnego dźwięku przestrzennego. Ekosystem Roku jest również kompatybilny z bezprzewodowymi głośnikami satelitarnymi i subwooferami Roku (sprzedawanymi osobno), jeśli nadal brakuje dźwięku.

Roku Streambar

Roku Streambar to 14-calowy soundbar z wbudowanym urządzeniem do przesyłania strumieniowego 4K / HDR, więc nie musisz kupować osobnego dekodera. Zapewnia to dźwięk, a także treści, które możesz chcieć oglądać przez HDMI na swoim telewizorze.

Roku Streambar Pro

Roku Streambar Pro to wszechstronny odtwarzacz multimedialny o wyższej specyfikacji, łączący strumieniowanie wideo 4K z 32-calowym soundbarem. Obsługuje HDMI ARC dla połączeń plug-and-play. Zewnętrzny dysk SSD SanDisk Extreme Pro ma znacznie lepsze prędkości transferu niż standardowy SanDisk Extreme i jest obecnie dostępny w Amazon i Best Buy w najniższej cenie. Pierwotnie 309,99 USD, obaj detaliści zdyskontowali ten dysk SSD o pojemności 1 TB do 179,99 USD. Ten wzmocniony dysk zewnętrzny obsługuje USB 3.2 i oferuje prędkość transferu do 2000 MB/s, w przeciwieństwie do starszego modelu, który obsługiwał tylko do 1050 MB/s. To drastycznie skraca czas przesyłania dużych plików i chociaż możesz przesyłać dane za pomocą USB-A lub USB-C, musisz użyć tego drugiego, aby uzyskać optymalną prędkość. Extreme Pro jest zbudowany tak, aby radzić sobie z uderzeniami i upadkami, a nawet jest odporny na warunki atmosferyczne IP55, dzięki czemu jest dość odporny na wodę i kurz. Nie chodzi o to, że planujesz zabierać ten dysk zewnętrzny na kemping czy coś, ale na wszelki wypadek Extreme Pro ma nawet zintegrowaną pętlę, która pozwala przymocować go do klipsa lub karabińczyka, aby uzyskać łatwy dostęp.

Dysk SSD SanDisk Extreme Pro NVMe USB-C (1 TB)

Dysk SSD Extreme USB-C firmy SanDisk to opcja przenośnej pamięci masowej, która jest odporna na wodę, kurz i upuszczenie. Obsługuje USB 3.2 i chociaż używa USB-C, SanDisk zawiera adapter USB typu A, aby był kompatybilny z większą liczbą urządzeń.

Strzemienne…

Elden Ring, dzieło fantasy opracowane przez From Software we współpracy z autorem Georgem RR Martinem, jest obecnie przecenione. W tej chwili możesz pobrać fizyczne kopie na PlayStation 4 i PlayStation 5 za 49,99 USD zamiast zwykłej ceny 59,99 USD zarówno w Amazon, jak i GameStop. Przeczytaj naszą recenzję.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android