Ogłoszono serię HUAWEI P60: Jeden dla entuzjastów fotografii

Ogłoszono serię HUAWEI P60: Jeden dla entuzjastów fotografii

HUAWEI właśnie wypuścił Mate X3, który wprowadza wiele interesujących technologii do składanego telefonu. A co, jeśli nie zależy Ci na składanych? Na szczęście chińska marka zapowiedziała serię HUAWEI P60 wraz z Mate X3. P60 Pro jest tutaj niewątpliwie gwiazdą pokazu, a na tle innych telefonów wyróżnia się białą opcją z „skondensowaną” masą perłową tylna okładka, zgodnie z tłumaczeniem maszynowym. W rzeczywistości na liście produktów zaznaczono, że każdy wzór jest wyjątkowy. W przeciwnym razie masz tak zwane plecy „piaskowego szkła” dla innych wariantów kolorystycznych.

HUAWEI P60 Pro: potężny aparat fotograficzny

Seria P zawsze wyróżniała się, jeśli chodzi o fotografię, i wygląda na to, że P60 Pro nie jest inny. Nowy telefon oferuje potrójny system tylnych kamer, z 48-megapikselowym aparatem „super-wykrywającym” jako główną strzelanką. Ten aparat oferuje zmienną przysłonę (od f/1,4 do f/4,0), a także filtr kolorów RYYB, który poprawia jakość zdjęć przy słabym oświetleniu. To nie pierwszy raz, kiedy widzimy możliwości zmiennej apertury w telefonie HUAWEI, ponieważ Mate 50 Pro również zawiera tę opcję. Ale nadal cieszymy się, że zobaczymy tę funkcję w 2023 r., zwłaszcza że branża przechodzi na coraz większe czujniki aparatu z płytszą głębią ostrości.Zoom jest obsługiwany przez strzelankę peryskopową 40 ​​MP 3,5X. HUAWEI obiecuje doskonałe rezultaty przy słabym oświetleniu również tym aparatem dzięki zastosowaniu filtra kolorów RYYB i optycznej stabilizacji obrazu. Co dziwne, marka mówi również, że otrzymujesz tryb teleobiektywu makro za pośrednictwem tego obiektywu peryskopowego, co pozwala robić zdjęcia makro z większej odległości. Ultraszerokokątna strzelanka 13 MP dopełnia ten potrójny system tylnych kamer, chociaż znajdziesz także ultraszeroką strzelankę 13 MP z przodu do robienia selfie. Jeśli chodzi o mięso i ziemniaki w P60 Pro, otrzymujesz Snapdragon 8 Plus Gen 1 4G procesor, 6,67-calowy ekran OLED LTPO 120 Hz (2700 x 1220), 256 GB rozszerzalnej pamięci, akumulator 4815 mAh, ładowanie przewodowe 88 W i ładowanie bezprzewodowe 50 W. Inne godne uwagi funkcje obejmują obsługę Bluetooth 5.2, Harmony OS 3.1, wbudowany czytnik linii papilarnych wyświetlacza, nadajnik IR, gniazdo kart NM do rozszerzenia pamięci, dwukierunkowa komunikacja satelitarna i stopień ochrony IP68.

A co ze standardowym P60?

Zmiana rozmiaru Huawei P60Created with GIMPHUAWEI miał również w ofercie model waniliowy na wypadek, gdybyś chciał wydać trochę mniej. Ten telefon ma kilka funkcji z P60 Pro, takich jak ten ekran, główny aparat, ultraszeroki tylny aparat, bateria 4815 mAh, bezprzewodowe ładowanie 50 W i tylna pokrywa z masy perłowej. Istnieje jednak wiele obniżek dostarczyć tańszą cenę. Kompromisy te obejmują peryskopowy obiektyw 12MP 5X zamiast strzelanki 3,5X 40MP, ładowanie przewodowe 66 W zamiast prędkości 88 W oraz chipset Snapdragon 8 Gen 1 4G zamiast Snapdragon 8 Plus Gen 1. Nie jest również jasne, czy standard P60 oferuje stopień ochrony IP68.

Ceny i dostępność serii HUAWEI P60

Nowe telefony są na razie dostępne w Chinach, począwszy od 4488 juanów (~ 657 USD) za 128 GB P60. Tymczasem P60 Pro zaczyna się od 6988 juanów (~ 1023 USD) za podstawowy wariant 256 GB. Nie ma słowa o globalnej dostępności, ale bez wątpienia nie będzie miał integracji z Google, jeśli opuści Chiny.

Seria Huawei P60: gorąca czy nie?

39 głosówKomentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android