Oferta na Czarny piątek w Amazon: Duża zniżka na podatek WISO

Oferta na Czarny piątek w Amazon: Duża zniżka na podatek WISO

Na Amazonie możemy w tej chwili sporo zaoszczędzić, bo kolejne zeznanie podatkowe będzie na pewno tańsze. Czemu? Obecnie istnieje ogromna zniżka na popularny WISO Steuer 2022 w ramach tygodnia Czarnego Piątku 2022. Czy musimy się rozejrzeć?

Aktualizacja z 21 listopada 2022 r.: Zeznanie podatkowe za 2021 r. trzeba składać najpóźniej do 31 października 2022 r. ze względu na wydłużenie terminu związane z koronawirusem. Oznacza to, że termin powoli, ale nieubłaganie się zbliża. Jak zawsze rozwiązania z są pomocne w przygotowaniu zeznania podatkowego podatek WISO. Najnowsze wersje (2022) na rok podatkowy 2021 są dostępne na Amazon podczas tygodnia Czarnego Piątku 2022 za niewielkie pieniądze:

Książeczka oszczędności podatkowych WISO 2022 (za rok podatkowy 2021, PC) za jedyne 19,99 euro zamiast 25,99 euro (zobacz na Amazon)
WISO Control Mac 2022 (za rok podatkowy 2021, Mac) za jedyne 19,99 euro zamiast 25,99 euro (zobacz na Amazon)
Początek podatku WISO 2022 (za rok podatkowy 2021, Windows) za jedyne 13,99 euro zamiast 16,99 euro (zobacz na Amazon)

Oryginalny przedmiot:

Podatek WISO w Czarny piątek: Amazon obniża ceny o 50 procent

Wielu na to czekało: WISO Steuer Sparbuch (PC) i WISO Steuer Mac firmy Buhl (obie edycje 2021) są wreszcie dostępne i gotowe do zeznań podatkowych za 2020 rok. Zwykle płacimy za nie niecałe 40 euro. Nie tak dzisiaj z Czarnym Piątkiem. Amazon jest genialnie brutalny i bez zbędnych ceregieli obniża ceny o 50 procent – ​​absurdalnie tanie.

Płacimy więc tylko 19,99 euro za wszystkie wersje na komputery PC i Mac – w wersji pudełkowej z płytą CD, w wersji do pobrania z kodem aktywacyjnym przez e-mail lub w wersji internetowej. Dzięki temu możemy zaoszczędzić jeszcze przed wysłaniem zeznania podatkowego do urzędu skarbowego. Nie zapomnij, że ceny obowiązują do 27 listopada 2020 r. do północy.

Podatek WISO z 50-procentową zniżką na Amazon

Co dobrego jest w podatku WISO?

Dzięki WISO Steuer automatyczne zeznanie podatkowe 2020 powiodło się, połączenie z Elster jest oczywiście oczywistością. Jak działa automatyczne sterowanie? Dane są po prostu inteligentnie przenoszone z poprzedniego roku, pobierane są paragony z urzędu skarbowego, a deklaracja jest następnie po prostu wysyłana do urzędu skarbowego bez papieru. Możliwe również: przeniesienie księgowań podatkowych z własnych kont bankowych.

Tak to działa z pobieraniem danych z urzędu skarbowego:

Odzyskiwanie podatku z podatkiem WISO: Oto jak to zrobić

Bardzo godne pochwały: po opłaceniu możemy również używać WISO Steuer jako aplikacji na iPada i tablet, możliwe jest również niezależne od platformy korzystanie w przeglądarce. Warto wiedzieć: Licencja pozwala na złożenie w sumie 5 zeznań podatkowych, więc rodzina powinna być zadbana.

Nasza wskazówka: Pobierz wersję do pobrania lub internetową. Dzięki temu nie musisz wysyłać pudełka i możesz od razu zacząć. Ponadto zawsze masz do niego dostęp za pośrednictwem konta Amazon i nigdy nie możesz go „zgubić” – sprytnie i wygodnie.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android