Odzyskaj wiadomości WhatsApp i usunięty czat

Odzyskaj wiadomości WhatsApp i usunięty czat


Jeśli przypadkowo usunąłeś historię czatów podczas czyszczenia smartfona lub przełączyłeś się na nowy telefon, możesz łatwo przywrócić wiadomości WhatsApp. Możesz dowiedzieć się dokładnie, jak to działa i jakie są wymagania tutaj.

Wersja:2.22.13.77

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Chcesz czegoś więcej niż tylko odzyskiwania wiadomości? Te wskazówki zmienią Cię w profesjonalistę WhatsApp:

Czy mam kopię zapasową czatu?

Konfigurując WhatsApp, decydujesz, w jaki sposób Messenger ma zabezpieczyć Twój czat. Możesz więc wybrać lokalną kopię zapasową lub kopię zapasową w chmurze za pośrednictwem Dysku Google na Androida i iCloud na iPhone’ach. Jeśli sam nie dezaktywowałeś tej funkcji, zawsze powinieneś mieć dostęp do kopii zapasowej.

Aby sprawdzić, kiedy została utworzona ostatnia kopia zapasowa lub czy w ogóle jej nie masz, wykonaj następujące czynności:

otwiera się WhatsApp na smartfonie. Stuknij w prawym górnym rogu potrójna kropka (⋮) i wybierz z rozwijanego menu „Pomysły” wył. Wybiera element menu „Czaty” wł. Przesuń palcem w dół i dotknij „Kopia zapasowa czatu”.Teraz zobaczysz, kiedy są ostatnie kopie zapasowe historii czatów w WhatsApp lub jeśli ich nie ma.
Źródło obrazu: GIGA

Odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp

Przywróć kopię zapasową w chmurze (Android i iOS)

Najpierw musisz Zainstaluj WhatsApp na swoim nowym urządzeniu lub – jeśli chcesz wczytać kopię zapasową na stare urządzenie – aplikację odinstalować (Android | iOS), a następnie ponownie zainstalować.Otwiera się WhatsApp I wykonaj kroki konfiguracji.Po potwierdzeniu numeru za pomocą kodu weryfikacyjnego WhatsApp powinien Ogłoszenie daj tej aplikacji a Znaleziono kopię zapasową ma. Teraz dotknij przycisku “Przywrócić” aby załadować kopię zapasową czatu. W zależności od rozmiaru kopii zapasowej proces zająć trochę czasu.Jeśli kopia zapasowa została pomyślnie przywrócona, wystarczy kliknąć “Następny przycisk uzyskiwać.
Źródło obrazu: GIGA

Przywróć lokalną kopię zapasową (Android)

W przypadku lokalnej kopii zapasowej musisz przede wszystkim plik kopii zapasowej msgstore(-20YY-MM-DD).db.crypt15 z menedżerem plików inne urządzenie Lub zapisz w innym folderze.

Kopie zapasowe czatu można znaleźć pod adresem: Androidgłoska bezdźwięcznacom.WhatsappWhatsAppBazy danych

Teraz musisz zainstalować WhatsApp na swoim nowym urządzeniu lub – jeśli chcesz wczytać kopię zapasową na starym urządzeniu – odinstalować aplikację, a następnie zainstalować ją ponownie Usuń datę z nazwy zapisanego pliku kopii zapasowej (jeśli taki był ) w następujący sposób:
msgstore-20RR-MM-DD.db.crypt15 → msgstore.db.crypt15
Źródło obrazu: GIGA Kopiuje plik do Bazy danych-Order.Po uruchomieniu aplikacji, Zapytanie pojawi się, czy chcesz użyć pliku kopii zapasowej. Na koniec dotknij “Przywrócić”.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

WhatsApp: czy znasz znaczenie tych emotikonów?

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android