Odblokuj Samsung S21: przewodnik krok po kroku

Odblokuj Samsung S21: przewodnik krok po kroku

Redakcja 13 kwietnia 2023 r

W dzisiejszej erze cyfrowej smartfony stają się coraz bardziej nieodzowną częścią codziennego życia ludzi. Ludzie używają telefonów komórkowych do utrzymywania kontaktu z innymi, przeglądania stron internetowych, robienia zakupów online i nie tylko. Chociaż telefony komórkowe zapewniają wiele wygody w naszym życiu, wiążą się również z pewnymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa. Aby chronić prywatność i ważne dane, większość osób ustawia blokadę ekranu swojego telefonu.

Jeśli jednak nie pamiętasz hasła do telefonu Samsung S21, S22 lub S23, nie martw się, ponieważ w tym artykule dowiesz się, jak odblokować blokadę ekranu w telefonie S21, aby ponownie uzyskać prawidłowy dostęp do telefonu.

Metoda 1: Odblokuj Samsung S21 – Odblokuj przez Google „Znajdź moje urządzenie”.

Jeśli nie pamiętasz kodu PIN do telefonu Samsung S21, możesz odblokować urządzenie za pomocą funkcji „Znajdź moje urządzenie” Google.

Źródło obrazu: iMobie Inc.

Wykonaj poniższe czynności, aby odblokować Samsunga S21 przez „Znajdź moje urządzenie” Google:

Krok 1: Przejdź do witryny Google Find My Device i zaloguj się na konto Google powiązane z Twoim urządzeniem.

Krok 2: Wybierz zablokowane urządzenie i kliknij „Zablokuj”. Po wprowadzeniu hasła tymczasowego kliknij ponownie Zablokuj, aby potwierdzić.

Krok 3: Otrzymasz wiadomość potwierdzającą z opcjami: dzwonek, blokada i wymazanie. Wprowadź hasło tymczasowe w polu hasła w telefonie Samsung S21, aby odblokować telefon.

Krok 4: Na koniec wyłącz hasło tymczasowe w ustawieniach telefonu.

Uwaga: ta metoda wymaga wcześniejszego połączenia telefonu Samsung S21 z kontem Google. Jeśli chcesz wiedzieć, jak odblokować urządzenie bez łączenia się z kontem Google, zapoznaj się z metodą 2.

Metoda 2: Odblokuj Samsung S21 – Szybkie odblokowanie za pomocą DroidKit

Jeśli zapomniałeś kodu odblokowującego Samsunga i nie jest on połączony z kontem Google, tutaj też jest szybszy i łatwiejszy sposób. Ta metoda polega na odblokowaniu telefonu Samsung S21 za pomocą DroidKit. DroidKit to jedno z najlepszych narzędzi na Androida. DroidKit może rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy z urządzeniami z Androidem, co może zaoszczędzić czas i wysiłek.

Odblokowanie blokady ekranu telefonu z Androidem za pomocą DroidKit zajmuje tylko kilka minut. DroidKit obsługuje odblokowanie ponad 20 000 modeli telefonów i tabletów z Androidem. DroidKit jest łatwy w użyciu, nawet bez specjalistycznej wiedzy. DroidKit jest całkowicie bezpieczny i możesz mu zaufać.

Nie zapomnij pobrać DroidKit na swój komputer. Następnie wykonaj poniższe kroki, aby szybko odblokować Samsung S21 za pomocą DroidKit

Krok 1: Uruchom DroidKit i kliknij „Odblokowany ekran”.

Odblokuj Samsung S21: przewodnik krok po kroku

Źródło obrazu: iMobie Inc.

Krok 2: Spraw, aby komputer rozpoznał twoje urządzenie, podłączając S21 do komputera za pomocą kabla USB. Następnie dotknij „Rozpocznij”.

Krok 3: Gdy plik konfiguracyjny będzie gotowy, kliknij „Usuń teraz”.

Odblokuj Samsung S21: przewodnik krok po kroku

Źródło obrazu: iMobie Inc.

Krok 4: Znajdź i wybierz markę swojego telefonu. Następnie kliknij Dalej”.

Odblokuj Samsung S21: przewodnik krok po kroku

Źródło obrazu: iMobie Inc.

Krok 5: Po przeczytaniu instrukcji wyświetlanych na ekranie wejdź w tryb odzyskiwania telefonu.

Krok 6: Po kilku minutach blokada ekranu Samsung S21 zostanie odblokowana przez DroidKit.

Odblokuj Samsung S21: przewodnik krok po kroku

Źródło obrazu: iMobie Inc.

Metoda 3: Odblokuj Samsung S21 – Odblokuj za pomocą Samsung „Find My Mobile”.

Jako użytkownik Samsunga masz inną opcję odblokowania urządzenia, jeśli zapomnisz wzoru odblokowania z telefonu Samsung Galaxy S21. Możesz zdalnie odblokować swój Samsung Galaxy S21 za pomocą Samsung „Find My Mobile”. Ale tylko wtedy, gdy jesteś już zalogowany na swoje konto Samsung na swoim urządzeniu.

Oto kroki:

Krok 1 Po otwarciu „Find My Mobile” na komputerze zaloguj się do swojego konta Samsung.

Krok 2: Stuknij „Odblokuj”.

Krok 3: Kliknij ponownie „Odblokuj”.

Następnie blokada ekranu w telefonie Samsung Galaxy S21 zostanie usunięta.

Jeśli ta metoda zawiedzie lub Twoje urządzenie nie jest urządzeniem firmy Samsung, użyj metody 2.

Wniosek

Wszystkie powyższe metody pomogą Ci odblokować Samsung Galaxy S21 bez kodu dostępu (Samsung S22 i Samsung S23 można również odblokować tymi metodami). Jeśli nie masz konta Google i nie posiadasz urządzenia Samsung, DroidKit może ci pomóc. DroidKit ma wysoki wskaźnik powodzenia odblokowania, dzięki czemu możesz szybko odblokować Samsung S21 i nadal normalnie uzyskiwać dostęp do telefonu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android