Obowiązkowa dla użytkowników O2: każdy potrzebuje tej sztuczki na swoim smartfonie

Obowiązkowa dla użytkowników O2: każdy potrzebuje tej sztuczki na swoim smartfonie

Teraz to się powtórzyło. Aplikacja o2 na moim iPhonie powoduje wiele problemów, blokuje dostęp klientów i muszę szukać innej pomocy. Na szczęście „tajny” kod działa bez aplikacji i logowania klienta. Jest na tyle ważny i praktyczny, że prawie każdy użytkownik o2 może go używać na swoim telefonie komórkowym.

Aplikacja o2 jest całkiem przydatna, pod warunkiem, że nie sprawia żadnych problemów. Czasami pojawiają się komplikacje, ale nie tylko w przypadku wersji na iPhone'a. W konkretnym przypadku”„Aplikacja zapomina mój login i blokuje moje konto internetowe po 3 nieuniknionych „nieudanych próbach”.

Jeśli aplikacja o2 zacznie strajkować: kod telefonu komórkowego pokazuje aktualne zużycie danych

Pech. (Źródło obrazu: zrzut ekranu, GIGA)

Awaria aplikacji, która jest nadal aktualna. Zwykle korzystam z aplikacji, aby uzyskać najświeższe informacje Mój poziom wykorzystania danych do wyświetlenia. Dzięki zintegrowanemu widżetowi na ekranie głównym nie muszę koniecznie otwierać aplikacji. Czasami jednak pozostaje to w tyle i następnie stukam w niego, aby odświeżyć wyświetlacz.

Również całkiem praktyczne:

Lepsza telefonia – z jednym ustawieniem

Kiedy moje konto internetowe zostaje zablokowane, jestem oczywiście bardzo szczęśliwy. Teraz normalnie musiałbym ponownie zarejestrować się na stronie o2, a następnie utworzyć nowe hasło. Chciałem tylko wyświetlić mój aktualny poziom zużycia. Czy nie ma innego sposobu?

Oczywiście potrzebujesz tylko prawidłowego kodu USSD. to są Polecenia serwisowe i sterujące w sieci mobilnejzłożony z ciągu gwiazd

, podwójne krzyżyki (#) i odpowiadające im cyfry. Wystarczy wpisać kod za pomocą klawiatury numerycznej telefonu komórkowego, rozpocząć „połączenie” (dotknij zielonej słuchawki) i poczekać na pojawienie się kolejnej tablicy informacyjnej. Ważne, aby wiedzieć: nie wszystkie kody działają w każdej sieci.

Wszystko zależy od właściwego numeru

Dzięki poprawnemu kodowi możesz dowiedzieć się, jak wysokie jest Twoje aktualne zużycie danych. (Źródło obrazu: zrzut ekranu, GIGA)

Jednak każdy, kto jest klientem o2, otrzyma również przegląd bieżącego zużycia. W czasach zryczałtowanych stawek za telefon komórkowy nie jest to już tak istotne, ale można też zobaczyć, ile danych zostało już wykorzystanych w bieżącym okresie rozliczeniowym. Nie chcesz narażać się na ryzyko konieczności kontynuowania surfowania ze zmniejszoną prędkością, jeśli masz ważne informacje. A jaki jest tajny kod? Po prostu wpisz *140#. Zgodnie z obietnicą otrzymasz niezbędne informacje. Mała dodatkowa wskazówka:

Jeśli nie pamiętasz kodu, po prostu zapisz go jako nowy kontakt w książce adresowej i zapisz. Oznacza to, że jest pod ręką, nawet jeśli aplikacja ponownie Cię wyrzuci i potrzebujesz tylko szybkiego przeglądu zużycia. Nie zapomnij:

Ten kod USSD działa tylko w sieci o2. Niestety nikt kto pracuje dla Telekomu czy Vodafone nie jest w stanie nic z tym zrobić.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android