Nowe zwiastuny: Wiecznościowcy, Fundacja, Ręka Boga i nie tylko

Nowe zwiastuny: Wiecznościowcy, Fundacja, Ręka Boga i nie tylko

Myślę, że znalazłem maksymalną liczbę transmisji strumieniowych, na które mogę nadążyć / zobowiązać się jednocześnie, a ta liczba wynosi trzy i pół. Właśnie dodałem Manifest z powrotem do rotacji, ponieważ Netflix porzucił trzeci sezon i zakończył się The White Lotus. Dobry czas, dzięki, kanały strumieniowe! Kilka krótkich podsumowań pokazów z zeszłego tygodnia: Finał Białego Lotosu. Podczas gdy piosenka przewodnia zawsze będzie mnie prześladować, to głęboko niepokojące przedstawienie pozostało niepokojące do samego końca. Nie podobało mi się to, ale nie mogę przestać o tym myśleć, więc wymyśl to dla mnie. Kathryn VanArendonk przeprowadza interesujący wywiad w Vulture z twórcą WL Mike’em White’em, który mówi, że akceptuje krytykę serialu. Ted Lasso odcinek 5 (oficjalny tytuł: Rainbow): Jeśli to czyni mnie sokiem, w porządku, ale podobał mi się ten odcinek rom-komunizmu/Roya Kenta. Tak, serial pozostawił kilka dość znaczących wątków fabularnych (Jamie Tartt, protest Dubai Air, stan finansowy zespołu) gotujących się na tylnym panelu przez dwa odcinki na rzecz odcinka świątecznego i najnowszego, ale nie sądzę to znaczy, że zapomnieli o tych wątkach (a nie widziałem żadnych screenerów, więc przychodzę do każdego odcinka w tym samym czasie, co wszyscy inni). A ostatni odcinek osiągnął bardzo ważny punkt fabularny ze wspomnianym Royem Kentem, który powinien dodać nieco pikanterii tylnej połowie sezonu. Po prostu uwierzcie. The Good Fight: Podczas gdy Wanda Sykes jest bardzo mile widzianym dodatkiem do serialu, a jej postać jest fascynująca, Good Fight zaczyna być nieco przeładowana dziwactwem. A dwór Wacknera zmierza w złowrogim (i nielegalnym!) kierunku, który, miejmy nadzieję, wkrótce zatoczy pełne koło. Mimo to Audra McDonald i Christine Baranski sprawiają, że serial jest wart obejrzenia (a Sarah Steele potrzebuje spinoffa Marissy, imo). Do zwiastunów tego tygodnia:

Wiecznościowcy

Dlaczego Wiecznościowcy nie pomogli Avengersom w walce z Thanosem? Ponieważ „poinstruowano ich, aby nie ingerowali w żadne ludzkie konflikty, chyba że w grę wchodzą dewianci”, wyjaśnia Sersi z Gemmy Chan w tym zwiastunie. Teraz Wiecznościowcy muszą zebrać zespół z powrotem, aby powstrzymać Deviantów i mają tylko siedem dni. Richard Madden, Brian Tyree Henry, Selma Hayek, Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Barry Keoghan, Lia McHugh, Ma Dong-seok i Lauren Ridloff grają w Eternals, wyreżyserowanym przez Chloe Zhao. Wejdzie do kin 5 listopada.

Fundacja

Jak ujął to mój kolega Jay Peters, ten zwiastun nadchodzącej serii science-fiction opartej na powieściach Asimova ma pewne klimaty „Gry o tron, ale w kosmosie”. Właściwie osobiście dostałem “poważniejsze, straszniejsze Gwiezdne Wojny bez mieczy świetlnych”, ale nie umieszczajmy tego argumentu w Internecie. Jared Harris występuje w roli dr Hari Seldona, który przewidział upadek Imperium (widzisz?) i sprowadza grupę lojalnych zwolenników na skraj galaktyki, aby spróbować odbudować cywilizację za pośrednictwem Fundacji. W rolach głównych występują również Lee Pace, Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn, Terrence Mann, Cassian Bilton i Alfred Enoch. Pierwsze dwa odcinki Fundacji mają premierę w Apple TV Plus 24 września, a pozostałe osiem odcinków pojawia się później co tydzień.

Palec boży

Wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara włoskiego reżysera Paolo Sorrentino, The Hand of God to historia młodego chłopca z Neapolu w latach 80., którego z tragicznego wypadku uratował supergwiazda piłki nożnej Diego Maradona. Kilka lat temu Sorrentino opowiedział Variety historię o tym, jak Maradona nieumyślnie uratował mu życie i nazwał The Hand of God swoim najbardziej osobistym filmem. Neapol wygląda po prostu pięknie w tym zwiastunie, nie będziesz zaskoczony, gdy usłyszysz. Filippo Scotti, Toni Servillo, Teresa Saponangelo i Marlon Joubert grają w The Hand of God, który niedługo ukaże się na Netflixie i w kinach.

Książki nocne

Wygląda na to, że Krysten Ritter bawi się w tym zwiastunie jako wiedźma, która każe młodemu chłopcu uwięzionemu w zaczarowanym (nie w dobry sposób) mieszkaniu pisać dla niej przerażające historie każdej nocy LUB INNEJ. Oparta na powieści dla młodych dorosłych o tym samym tytule, Nightbooks grają Winslowa Fegleya i Lidyę Jewett jako dwoje zaradnych dzieciaków, które próbują wymyślić, jak pokonać wiedźmę raz na zawsze. Pojawia się w Netflix 15 września.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android