Nowe zwiastuny: Matrix: Resurrections, The Guilty, Ron’s Gone Wrong, Star Trek: Picard i więcej

Nowe zwiastuny: Matrix: Resurrections, The Guilty, Ron’s Gone Wrong, Star Trek: Picard i więcej

Wskazówki były tam przez cały czas, jeśli zwracałeś uwagę, ale wciąż sapnąłem na bardzo duże ujawnienie w ostatnim odcinku Teda Lasso. Nie zepsuję tego, powiem tylko: było bardzo dobrze zrobione od początku do końca, moja sympatia do Roya Kenta trwa, a przez cały weekend miałem w głowie „Somewhere Only We Know”. Przyczepy! Przejdźmy od razu, ponieważ prawie każdy z tych zwiastunów jest niezwykle istotny dla moich zainteresowań i po prostu nie wiem, jak znajdę czas, aby wszystko obejrzeć.

Matryca: Zmartwychwstania

W końcu pojawił się pierwszy zwiastun czwartego filmu Matrix, a także solidna analiza internetowa tego, co się dzieje. Wygląda na to, że Neo nie wie, co jest prawdziwe i nie ma go w Matrixie, ale może też jest? Znowu nazywa się Thomas. Czy to też młody Morfeusz? Młoda Wyrocznia? Cześć Trójco! Kopanie, latanie, strzelanie, eksplodowanie, skakanie z budynków – wszystko to zostało uwzględnione w przyczepie. A gdybyście to przegapili: Neo z gumową kaczuszką na głowie. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas, Christina Ricci i Jada Pinkett Smith występują w filmie Matrix: Zmartwychwstania w reżyserii Lany Wachowski, który trafia do kin i HBO Max 22 grudnia. Nie mogę się doczekać.

Star Trek: Picard

Zwiastun drugiego sezonu ma w sobie wiele rzeczy, a mianowicie: pojawia się Q i spieprzy przyszłość, aby Jean-Luc i spółka. muszę wrócić na Ziemię XXI wieku (hej, to my) i coś naprawić. Aha i mają tylko trzy dni, zanim przyszłość zmieni się nieodwołalnie, mówi nam Picard. Muszę przyznać, że Q nigdy nie był moją ulubioną postacią ze Star Treka, ale wprowadza kilka ciekawych zwrotów akcji. Patrick Stewart, Alison Pill, Isa Briones, Evan Evagora, Michelle Hurd, Santiago Cabrera, Jeri Ryan i John de Lancie jako Q są w Star Trek: Picard, którego drugi sezon trafi do Paramount Plus w lutym 2022 roku.

Winny

Niektórzy z nas w The Verge dyskutowali o tym, jak niewiarygodne jest to, że Jake Gyllenhaal nie ma jeszcze Oscara; był nominowany do Brokeback Mountain i od tego czasu wykonał tak wiele dobrej pracy. Chodź Akademio! W The Guilty, opartym na duńskim filmie o tym samym tytule, Gyllenhaal jest operatorem 911, który odbiera telefon od kobiety, która wydaje się być uprowadzona i jest w niebezpieczeństwie. Próbuje ją wyśledzić, ale jak mówi opis Netflix, „nic nie jest takie, jak się wydaje”. Nigdy nie jest, Netflix. nigdy nie jest. Wyreżyserowany przez Antoine’a Fuqua ze scenariuszem Nica Pizzolatto, The Guilty pojawi się na Netflix 1 października.

Ron się pomylił

Jest to opowieść o Barneyu, niezręcznym dzieciaku i Ronie, jego osobistym przyjacielu-robocie, który jest trochę niespokojny, ponieważ brakuje mu jakiegoś kodu w jego programowaniu (ale nadal go kocham, wygląda na to, że jest uroczy). Następuje Hijinks i nie wydaje mi się, żebym miał ochotę powiedzieć, że kilka lekcji o przyjaźni jest w menu. Również ten film ma gwiazdorską obsadę głosową, w tym Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Olivia Colman, Ed Helms, Justice Smith i Rob Delaney. Ron’s Gone Wrong wchodzi do kin 22 października.

Star Trek: Dolne Pokłady

Czy umieściłem dwie przyczepy Star Trek w jednej rundzie? Oczywiście zrobiłem. Zwiastun w połowie sezonu? Jasne, czemu nie. Ten program jest tak zabawnym, sprytnym podejściem do uniwersum Star Trek, przyznaję, że muszę nadrobić zaległości w drugim sezonie, ponieważ wow, jest już na półmetku. Załoga USS Cerritos powraca, robiąc „milion drobnych rzeczy, które utrzymują statek w ruchu” i hej, spójrz na karabin fazowy! Star Trek: Lower Decks jest transmitowany na Paramount Plus.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android