Nic Telefon 1: Wszystko, co do tej pory wiemy i co chcemy zobaczyć

Nic Telefon 1: Wszystko, co do tej pory wiemy i co chcemy zobaczyć

Aktualizacja: 15 czerwca 2022 (23:39 ET): Dodaliśmy informacje o filmie z pierwszym spojrzeniem na telefon Nothing Phone 1 i świecące diody LED z tyłu telefonu.


Artykuł oryginalny: 27 maja 2022 (19:30 ET): Pod koniec 2020 roku dowiedzieliśmy się, że Carl Pei odchodzi z OnePlus, firmy, którą założył kilka lat wcześniej. W końcu Pei ogłosił swoją nową firmę: Nic. Firma o zabawnej nazwie szybko wypuściła dobrze przyjęty zestaw prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych o nazwie Nothing Ear 1. Teraz, w 2022 roku, firma jest gotowa do wprowadzenia na rynek drugiego produktu sprzętowego: Nothing Phone 1. Oto wszystko, co wiemy do tej pory o telefonie Nothing 1. Jeśli przewiniesz trochę w dół, znajdziesz kilka rzeczy, które mamy nadzieję zobaczyć, gdy telefon w końcu wyląduje.

Kiedy będzie data premiery Nothing Phone 1?

Nic Telefon 1 TeaserPo miesiącach dokuczania Nic ostatecznie potwierdziło datę premiery 8 czerwca 2022 r. Nic Phone 1 pojawi się 12 lipca 2022 r., a tak zwane wydarzenie „Powrót do instynktu” odbędzie się o godzinie 11:00 ET. Firma nie ujawniła żadnych innych szczegółów, ale zgadujemy, że faktyczne wprowadzenie na rynek nastąpi wkrótce po premierze. Więc nie oczekuj, że od razu dostaniesz telefon.

Jakie funkcje i specyfikacje będzie miał telefon Nothing Phone 1?

Jak zwykle w przypadku Pei, nie ujawnił zbyt wielu informacji na temat Nothing Phone 1. Jest bardzo prawdopodobne, że nic nie dostarczy tu i tam drobnych szczegółów, aby utrzymać maszynę szumu aż do daty premiery telefonu. Jednak do tego czasu, oto, co wiemy.

Projekt

nic nie transp. 1920x1080 4Od początku zakładano, że pierwszy smartfon Nothing będzie miał przezroczystą obudowę słuchawek dousznych Nothing Ear 1. 24 maja Nic nie potwierdziło, że to prawda. Udało się to dzięki wywiadowi udzielonemu przez Wallpaper z Pei i głównym projektantem Tomem Howardem. Jednak duet przestał wtedy faktycznie pokazywać cały telefon. Zamiast tego dostaliśmy tylko szkic projektu, który widzisz powyżej. Daje wyobrażenie o tym, jak firma stara się, aby wnętrze smartfona wyglądało fajnie z zewnątrz, o czym większość innych projektantów nie musi myśleć. niektóre z konstrukcji telefonu. Warto zauważyć, że pokazuje rozmazany telefon 1 z podświetlanym tyłem. Pomimo efektu rozmycia, bardzo wyraźnie widać, że na nagraniu tył telefonu zapala się o 8:03.Telefon 1 nie zapala się z powrotemNic by się nie stało opublikuj obrazek zwiastuna na swoim koncie na Twitterze, zanim Flipkart opublikował zdjęcie całej tylnej okładki 15 czerwca. Zdjęcie przedstawia coś, co rzeczywiście wydaje się być przezroczystym tyłem, wraz z systemem podwójnej kamery tylnej, bezprzewodową cewką ładującą i logo Nothing w środek. Nie jest jasne, czy logo działa również jak magnes dla bezprzewodowych ładowarek i innych akcesoriów, podobnie jak technologia MagSafe firmy Apple. Widać też płaskie krawędzie, przycisk zasilania (prawdopodobnie podwajający się jako skaner linii papilarnych) i parę klawiszy głośności. Sprawdź obrazek poniżej.Nic Telefon 1 tylna pokrywa16 czerwca na żywo pojawił się film przedstawiający migający tył telefonu Nothing Phone 1. Firma zaprezentowała urządzenie kilku dziennikarzom na imprezie w Szwajcarii. Klip przedstawia telefon w obudowie z pleksiglasu. Wszystko, co widzisz, to tył telefonu, który ma kilka świecących diod LED, najprawdopodobniej dla alertów powiadomień. Obejrzyj wideo tutaj.Nic Telefon 1 świecący obraz na żywoNiewiele więcej wiemy o konstrukcji telefonu. Można przypuszczać, że będzie on w większości wykonany z plastiku, ponieważ wykonanie wytrzymałego telefonu z przezroczystym szkłem wydaje się być naprawdę trudne (nie wspominając o kosztowności). Niestety brakuje nam jakichkolwiek plotek o wymiarach, wadze, rozmiarze ekranu itp.Nic Launcher na Samsung Galaxy S21 UltraC. Scott Brown / Android Authority Wiemy, że Nothing Phone 1 będzie wyposażony w chipset stworzony przez firmę Qualcomm. Jednak Qualcomm produkuje mnóstwo procesorów mobilnych i może to być dowolny z nich. Nie wiemy, czy Phone 1 będzie miał potężnego nowego Snapdragona 8 Plus Gen 1, czy coś słabszego, takiego jak Snapdragon 778G lub Snapdragon 7 Gen 1.
Związane z: Wyjaśniono wszystkie procesory smartfonów firmy Qualcomm. Wiemy również, że telefon będzie działał na skórce Androida znanej jako Nothing OS. Widzieliśmy już zapowiedź systemu Nothing OS działającego na telefonie Samsung. Program uruchamiający jest obecnie bardzo prosty, a jedyną nowatorską funkcją jest możliwość zmiany rozmiaru ikon i folderów w locie. Poza tym jest to wyrzutnia z gołymi kośćmi. Telefon zostanie wyposażony w system Nothing OS i trzy aktualizacje Androida. Jedna plotka zwrotnica do telefonu z 6,55-calowym panelem FHD + OLED z płaskimi krawędziami i centralnym wycięciem na dziurkę. W dzisiejszych czasach brzmi to jak na kurs, a oficjalne zdjęcia pokazują płaskie krawędzie. Ale będziemy musieli poczekać na więcej przecieków i oficjalne ujawnienia, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście tak jest. Nic nie potwierdziło również, że Nothing Phone 1 zobaczy trzy aktualizacje Androida i cztery lata poprawek bezpieczeństwa. To prawie zgadza się z zaangażowaniem Google w obsługę oprogramowania Pixel (Google oferuje pięcioletnie poprawki). Jest to jednak trochę w tyle za zobowiązaniem Samsunga, czyli czterema aktualizacjami Androida i pięcioma latami poprawek. Mimo to, to dobra wiadomość, że firma Nothing od samego początku podjęła zdecydowane zobowiązanie. Zdjęcie firmy z 15 czerwca pokazuje również system podwójnych tylnych kamer, ale nie mamy żadnych innych szczegółów. Mamy nadzieję, że oznacza to, że telefon ma główny aparat i teleobiektyw lub ultrapanoramiczną strzelankę jako aparat pomocniczy. Niestety, to wszystko, co do tej pory wiemy o telefonie. Na razie umyka nam ilość pamięci RAM, opcje pamięci wewnętrznej i inne szczegóły.

Jaka będzie cena telefonu Nothing Phone 1?

Nic Telefon 1 AktualizacjeKrążyło wiele niepewnych plotek na temat rzekomej ceny Nothing Phone 1. Jednak nie uwiarygodniliśmy żadnej z nich, ponieważ źródła są niejasne, słabe lub zupełnie nie wymienione. Pisaliśmy już o tym, jak my mam nadzieję, że telefon ma niską cenę. Co jest warte, bezpodstawne plotki, które słyszeliśmy, wskazują na średnią cenę. Jednak dopóki nie dowiemy się więcej o specyfikacjach i projekcie, nie będziemy mogli dowiedzieć się, jakie są plany Nothing. Jednak wiemy, gdzie najpierw będzie można kupić telefon. Zgodnie ze wspomnianym wcześniej klipem na YouTube, StockX będzie pierwszym miejscem, w którym faktycznie można kupić Nothing Phone 1. Zakładamy, że będzie tam dostępny na wyłączność przez ograniczony czas i w ograniczonych ilościach. Na koniec wiemy również, że Nothing będzie produkują indyjskie warianty Nothing Phone 1 w Indiach. To dobra wiadomość dla tego rynku, ponieważ prawdopodobnie sprawi, że telefon będzie tańszy, niż byłoby, gdyby urządzenie zostało wyprodukowane w innym miejscu.


Nic Telefon 1: Co chcemy zobaczyć

Odkąd Pei opuścił OnePlus, firma znacznie się zmieniła. Niezależnie od tego, czy uważasz, że to dobra rzecz (oto, co myślimy), jest bardzo jasne, że Pei odegrał dużą rolę w pierwotnym sukcesie OnePlus. Dlatego wielu fanów OnePlus ma duże nadzieje na Nothing i jego pierwszy smartfon, ponieważ mają nadzieję, że Pei przywróci oryginalnego ducha OnePlus. Mając to na uwadze, oto kilka rzeczy, które mamy nadzieję zobaczyć z Nothing Phone 1.

Aparat w dobrej cenie

OnePlus 10 Pro kontra kamery Google Pixel 6 Pro stromy kątEric Zeman / Android Authority Nie mamy pojęcia, co Nic nie planuje pobierać opłat za Telefon 1. W związku z tym nie możemy tak naprawdę powiedzieć, że mamy nadzieję na obiektyw szerokokątny 100 MP+ i peryskopowy teleobiektyw, ponieważ sprawiłoby to, że telefon urządzenie premium o wartości ponad 1000 USD. Zamiast tego mamy nadzieję, że cena telefonu odpowiada jakości sprzętu aparatu i wydajności tego aparatu. Na przykład Galaxy S22 oferuje obiektyw szerokokątny 50 MP w połączeniu z obiektywami ultraszerokokątnymi i teleobiektywami za 799 USD. Jeśli Nothing Phone 1 też kosztuje 800 USD, musi mieć coś równie dobrego lub lepszego niż to.
Zobacz też: Najlepsze telefony z aparatami, jakie możesz dostać Podobnie, jeśli telefon kosztuje od 500 do 600 USD, musi mieć wspaniały szerokokątny obiektyw w połączeniu z podobnie dobrym obiektywem ultraszerokokątnym, takim jak Google Pixel 6. Jeśli nic nie obniża jakości tych dwóch czujniki, aby wrzucić obiektywy makro lub inne sztuczki, będzie to bardzo rozczarowujące. Nic nie musi również dostarczać solidnej aplikacji aparatu. Jest bardzo mało prawdopodobne, że pierwszy smartfon Nothing będzie miał najlepsze wrażenia z aparatu w tym roku, ale reputacja słabej jakości aparatu nadal nęka OnePlus, ponieważ jego początkowa oferta była tak słaba. Nic nie może powtórzyć tego błędu, więc aparat Phone 1 musi być przynajmniej przyzwoity w dniu premiery.

Wyjątkowe coś, co nie jest czystym tyłem

Czarny pączek do ucha Nothing (1) obok białego pączka do ucha Nothing (1), odzwierciedlający się nawzajemRita El Khoury / Android AuthorityPrzejrzysta obudowa Nothing Ear 1 jest super fajna. Odkąd zacząłem je nosić, dwa razy zostałem zatrzymany przez nieznajomych pytających, jak zdobyć parę, ponieważ wyglądają tak interesująco. Jeśli uważasz, że wyglądają fajnie, oferują wiele funkcji premium, takich jak ANC i ładowanie bezprzewodowe, i kosztują tylko 99 USD, łatwo je sprzedać. Jednak konkurencyjna cena i przezroczysty tył nie sprzedają Nothing Phone 1. inny — coś, co naprawdę sprawia, że ​​nie można się temu oprzeć. Kiedy Carl Pei pomógł stworzyć OnePlus One, stworzył smartfon o wyjątkowym wyglądzie, znakomitych parametrach w tej cenie, z oprogramowaniem wolnym od wzdęć i kwitnącą społecznością fanów. Możliwe, że Pei planuje po prostu powtórzyć tę strategię z telefonem Phone 1 — spekulowaliśmy, że może to być pomysł. Nothing Phone 1 potrzebuje czegoś wyjątkowego, aby zdobyć klientów — i nie będzie to wyraźny powrót. Ale to wszystko wydarzyło się w 2014 roku. Od tego czasu rynek bardzo się zmienił. W dzisiejszych czasach, aby odnieść prawdziwy sukces, telefon musi mieć zabójczą pojedynczą funkcję lub oferować tak niesamowitą wartość, że nie można go zignorować. Możliwe, że nic nie planuje sprzedawać telefonu 1 ze stratą i oferować najwyższej klasy specyfikacje za ułamek ceny konkurentów. Możliwe też, że ma jakąś tajną funkcję, która wyróżni go z tłumu dosłownie dziesiątek innych telefonów. Ale jeśli nie ma żadnej z tych rzeczy, zawiedzie. Twoje przypuszczenia są równie dobre, jak nasze, co do tego, jaka może być funkcja „sekretnego sosu”. Może to niesamowity aparat, wymienna bateria lub coś, czego po prostu wcześniej nie widzieliśmy. Jeśli jednak jest to po prostu fajny projekt i niektóre specyfikacje ze średniej półki, będzie to niesamowicie rozczarowujące.
Zobacz też: Jest rok 2022, telefony powinny być zbudowane tak, aby wytrzymać co najmniej pięć lat. To wszystko, co chcemy zobaczyć w Nothing Phone 1. Na co najbardziej liczysz? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android