Netflix wypuszcza w tym roku serial anime Tekken, oto pierwszy zwiastun zwiastuna

Netflix wypuszcza w tym roku serial anime Tekken, oto pierwszy zwiastun zwiastuna

Netflix właśnie ogłosił jeszcze jeden tytuł dla swojej powiększającej się biblioteki oryginalnych seriali anime. Planuje wydać Tekken: Bloodline jeszcze w tym roku i ujawnił serię z półtoraminutowym „oficjalnym zwiastunem”. Nie ma dokładnej daty ani wzmianki o liczbie odcinków, ale podsumowanie pokazuje, że skupi się ona na Jinie Kazamie, który dołączył do serii jako postać w Tekken 3. W przeciwieństwie do innych gier z późnych lat 90., które sprzedały się w ponad 50 milionach egzemplarzy, Tekken serial miał tylko kilka prób przetłumaczenia historii dla filmów lub telewizji. Próby te zdołały uwzględnić całkowicie zapomniany film akcji na żywo z 2010 roku, który jest najbardziej znany z tego, że był jednym z 43 filmów na Rotten Tomatoes, aby uzyskać zero procent oceny na podstawie recenzji krytyków. Jest bardzo podobny do berserk 365.

W pewnym momencie producent/reżyser gier Tekken, Katsuhiro Harada, napisał na Twitterze, że to okropne, mówiąc: „Nie byliśmy w stanie nadzorować tego filmu; to był okrutny kontrakt. Nie interesuje mnie ten film.” Warunki otaczające tę adaptację mogą być lepsze, ponieważ Harada zaprosili fanów do obejrzenia nowego zwiastuna. Jeśli to nastąpi, serial połączy turniej walki Króla Żelaznej Pięści, którego nagrodą będzie kontrola nad potężną korporacją, międzypokoleniowa walka o władzę rodziny Mishima, która zarządza korporacją i turniejem, oraz nadprzyrodzone moce/ korupcja mutacji Diabelskiego Genu podzielona przez Heihachi Mishimę (który pojawia się również w zwiastunie), jego syna Kazuyę Mishimę i syna Kazuyi Jin Kazamę. Matka Jina, Jun Kazama, była również postacią w grach, a zwiastun pokazuje, jak trenuje go, gdy zostają zaatakowani przez innego bossa z gier, potwornego Ogra.

Te wydarzenia doprowadzą go do udziału w turnieju pełnym znajomych twarzy – twarzy, które mogą lub nie mogą nosić maski jaguara przez cały czas – a błyski podczas zwiastuna pokazują przynajmniej niektóre postacie, których możemy się spodziewać.

Tekken: Bloodline Obraz: Netflix

„Władza jest wszystkim”. Jin Kazama nauczył się rodzinnych sztuk samoobrony, tradycyjnych sztuk walki w stylu kazama, od swojej matki w młodym wieku. Mimo to był bezsilny, gdy nagle pojawiło się potworne zło, niszcząc wszystko, co mu bliskie, zmieniając jego życie na zawsze. Zły na siebie, że nie może tego powstrzymać, Jin poprzysiągł zemstę i szukał absolutnej władzy, aby ją wyegzekwować. Jego misja doprowadzi do ostatecznej bitwy na światowej scenie — Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Nawet po tym, jak nie udało się dostarczyć aktorskiego Cowboy Bebop, który uznano za godny drugiego sezonu, Netflix nadal koncentruje się na dostosowywaniu anime i gier do nowych treści. Oparta na League of Legends seria anime Arcane otrzymała tutaj entuzjastyczną recenzję (nawet jeśli anime Dragon’s Blood powiązane z Dota 2 nie), podczas gdy program telewizyjny na żywo o Wiedźminie poradził sobie wystarczająco dobrze, aby zdobyć trzeci sezon, drugie anime film i nadchodzący program dla dzieci. Na początku tego roku rozpoczęto produkcję na żywo adaptacji One Piece, a Netflix ma również w planach adaptacje anime Scotta Pilgrima i serialu Terminator. Ujawnienie: The Verge obecnie produkuje serial z Netflix.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android