Najlepsze zabezpieczenia ekranu Samsung Galaxy S24

Najlepsze zabezpieczenia ekranu Samsung Galaxy S24

Robert Triggs / Android AuthoritySmartfony stają się coraz lepsze pod każdym względem wraz z nowszymi modelami i kolejnymi generacjami. Chociaż dotyczy to zwłaszcza aktualizacji oprogramowania i wydajności, ulepszenia sprzętu i trwałości pojawiają się wolniej. Pomimo aktualizacji ekranu Galaxy S24 Ultra z Gorilla Glass Victus 2 do Gorilla Glass Armor, podstawowy S24 nadal wykrywa ten sam ekran, który znaleziono w Victus 2 na swoim poprzedniku, Galaxy S23. Chociaż ekran jest nadal dość wytrzymały, możesz wydłużyć jego żywotność dzięki dobremu etui ochronnemu, niezależnie od tego, czy jest to szklana osłona, elastyczna folia ochronna czy ochrona prywatności. Każdy z pierwszorzędnych ochraniaczy ekranu Galaxy S24 z naszej kolekcji poniżej powinien wystarczyć.

Najlepsze szklane zabezpieczenia ekranu Samsunga Galaxy S24

Jeśli chodzi o ochronę wyświetlacza Galaxy S24, dobre szklane zabezpieczenie ekranu powinno zapewniać zarówno trwałość, jak i łatwość stosowania. Nasze typy właśnie to robią.

Ochraniacz ekranu Spigen GlasTR EZ Fit

Zabezpieczenie ze szkła hartowanego Spigen do Samsunga Galaxy S24
Oleofobowe szkło hartowane o twardości 9H W zestawie dwa zabezpieczenia ekranu Niedrogie Chociaż obudowy Spigen są głównym powodem jego popularności w świecie akcesoriów do smartfonów, firma produkuje również bardzo przyzwoite ochraniacze ekranu. Spośród różnych szklanych osłon ekranu marki, na największe pochwały zasługuje GlasTR EZ Fit. Dwuskładnikowa oleofobowa osłona ze szkła hartowanego ma stopień twardości 9H, co powinno zapobiec większości zadrapań i pęknięć. Jednak główną zaletą ochraniacza jest jego łatwy proces aplikacji, a wszystko to dzięki dołączonemu narzędziu instalacyjnemu z automatycznym wyrównaniem.

Szkło Whitestone Dome, utwardzane promieniami UV

Szkło ochronne Whitestone Dome do Samsunga Galaxy S24
Świetne dopasowanie Stopień twardości 9H Skomplikowany proces aplikacji Drogie Szukasz odpornego na uszkodzenia szkła ochronnego, które idealnie przylega do ekranu bez pęcherzyków powietrza? Ochraniacz Dome Glass utwardzany promieniami UV zapewni Ci ochronę. Dzięki dołączonym materiałom montażowym: płynnemu klejowi, lampie UV i ramce wyrównującej, szkło hartowane 9H powinno idealnie pasować do ekranu. Uważaj jednak, że proces instalacji może być dość skomplikowany. Jeśli więc potrzebujesz bezproblemowej aplikacji, prawdopodobnie nie jest ona dla Ciebie.

Automatyczne wyrównywanie amFilm OneTouch

Zabezpieczenie ekranu amFilm OneTouch z funkcją automatycznego wyrównywania do Samsunga Galaxy S24
Ochraniacze w aplikatorach. Stopień twardości 9H. Dwie osłony ekranu i dwie osłony obiektywu. Tanie, podobnie jak GlasTR EZ Fit firmy Spigen, funkcja automatycznego wyrównywania OneTouch firmy amFilm charakteryzuje się bezstresowym montażem. Ochraniacze są fabrycznie zapakowane w ramki wyrównujące, więc bezbłędne zastosowanie wymaga tylko kilku kroków. Ale to nie wszystko. OneTouch jest bardzo tani w porównaniu do konkurencji, a w zestawie znajdują się dwa zabezpieczenia ekranu ze szkła hartowanego 9H i dwie osłony obiektywu aparatu.

Szkło hartowane AACL

Zabezpieczenie ze szkła hartowanego AACL do Samsunga Galaxy S24
W zestawie dwa zabezpieczenia ekranu. Stopień twardości 9H. Przyjazny dla obudowy. Niedroga Osłona ekranu Galaxy S24 ze szkła hartowanego firmy AACL ma stopień twardości 9H, co powinno dobrze radzić sobie z zadrapaniami i pęknięciami. Przyjazna dla obudowy oleofobowa osłona ekranu jest całkowicie przezroczysta i nie wpływa na klarowność wyświetlacza. Ponadto jest tani i jest dostarczany w zestawie z dwoma ochraniaczami ekranu, dwoma zestawami do czyszczenia i ramką wyrównującą.

Ochraniacz ekranu Supershieldz

Ochraniacz ekranu Supershieldz do Samsunga Galaxy S24
Twardość 9H Zaokrąglone krawędzie 2,5D Trzy zabezpieczenia ekranu w zestawie Tanie Osłona ze szkła hartowanego Supershieldz to niedroga opcja, która nie skąpi na jakości. Jest dostarczany w zestawie z trzema osłonami ekranu, każda o twardości 9H i przejrzystości HD na poziomie 99,99%, która nie wpływa na oryginalną jasność i klarowność wyświetlacza. Ponadto jest kompatybilny z obudową i wykrywa zaokrąglone krawędzie 2,5D, co zapewnia płynne przesuwanie po krawędziach wyświetlacza.

Ochraniacz ekranu firmy JETech

Ochraniacz ekranu JETech do Samsunga Galaxy S24
Przyjazny dla obudowy stopień twardości 9H W zestawie jedna osłona ekranu i jedna osłona obiektywu aparatu Niedrogi JETech może nie być tak znany jak Spigen czy Whitestone, ale jego zabezpieczenie ekranu ze szkła hartowanego powinno równie dobrze spełniać Twoje potrzeby w zakresie ochrony. Jest przezroczysty, przyjazny dla obudowy i pokryty hydrofobową i oleofobową powłoką. Ma również twardość 9H, która powinna chronić przed zarysowaniami, a w zestawie znajduje się osłona obiektywu aparatu ze szkła hartowanego.

Osłona EA ze szkła Whitestone Dome

Ochraniacz ekranu DOME GLASS Whitestone EA do Samsunga Galaxy S24
Bezstresowa aplikacja Stopień twardości 9H W zestawie dwa ochraniacze Rozsądna cena W przeciwieństwie do utwardzanego promieniami UV ochraniacza Dome Glass, ochraniacz EA o twardości 9H firmy Whitestone doskonale przylega do ekranu bez użycia płynnego kleju. To, wraz z dołączonym narzędziem instalacyjnym i przewodnikiem po aplikacjach wideo, sprawia, że ​​proces aplikacji jest znacznie mniej skomplikowany. W zestawie znajdują się dwie oleofobowe osłony szklane.

Najlepsze folie ochronne na ekran Samsunga Galaxy S24

Jeśli wolisz folie ochronne do swojego Galaxy S24, rozważ opcję, która równoważy przystępność cenową i łatwość stosowania. Zalecamy co następuje:

Spigen NeoFlex

Zabezpieczenie ekranu Spigen NeoFlex do Samsunga Galaxy S24
Instalacja na mokro Niedroga Chociaż Neoflex nie odzwierciedla w pełni hasła „tani, ale doskonały”, z którego słynie Spigen, folia ochronna ma swoje zalety. Po pierwsze, można go łatwo zastosować nawet bez ramki montażowej. Chociaż film dotyczący aplikacji wyjaśnia już ten proces, wystarczy spryskać dołączonym roztworem i ustawić osłonę na ekranie.

Antyrefleksyjna osłona ekranu Samsung Galaxy S24

Oficjalne zabezpieczenie ekranu SAMSUNG do Galaxy S24
Doskonałe dopasowanie Antyrefleksyjny Tylko jeden ochraniacz ekranu w zestawie Kosztowny Samsung nie jest znany ze swoich ochraniaczy ekranu, ale są one całkiem dobre, podobnie jak jego wyświetlacze. Możesz mieć pewność, że otrzymujesz osłonę ekranu o wyjątkowej przejrzystości i idealnym dopasowaniu do cala. Dzięki właściwościom antyrefleksyjnym zapewniasz lepszą widoczność także w bezpośrednim świetle słonecznym — chociaż szczytowa jasność S24 na poziomie 2600 nitów już pod tym względem radzi sobie znakomicie. To powiedziawszy, ochraniacz ekranu nie jest tani i nie jest kompatybilny ze wszystkimi obudowami telefonów.

Zabezpieczenie folii AACL

Folia ochronna AACL do Samsunga Galaxy S24
Stopień twardości 7H W zestawie cztery zabezpieczenia ekranu Czteropakowa folia ochronna AACL to jedna z najtańszych folii ochronnych do Samsunga Galaxy S24, ale nie to jest głównym atutem. Ma twardość 7H, która powinna dobrze radzić sobie z drobnymi zadrapaniami i zadrapaniami powstałymi podczas codziennego użytkowania. Dołączone narzędzie instalacyjne sprawia, że ​​aplikacja jest bezproblemowa. Folia jest także przyjazna dla obudowy, dzięki czemu można ją stosować z większością nakładek ochronnych dostępnych na rynku.

Najlepsze ochraniacze ekranu chroniące prywatność Samsunga Galaxy S24

Dla użytkowników, którzy chcą chronić poufne informacje na swoim Galaxy S24, nasz moduł ochrony prywatności ogranicza kąty widzenia, chroniąc jednocześnie ekran przed zarysowaniami.

Zabezpieczenie ekranu zapewniające prywatność JETech

Zabezpieczenie ekranu zapewniające prywatność JETech do Samsunga Galaxy S24
Stopień twardości 9H W zestawie dwie osłony ekranu i dwie osłony obiektywu aparatu Ochrona antyszpiegowska Niedroga Głównym celem osłony ekranu ze szkła twardego 9H jest ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniem, a osłona prywatności JETech właśnie to robi. Jest jednak również przyciemniony, aby zmniejszyć kąt widzenia ekranu i uniemożliwić ciekawskim oczom zobaczenie wyświetlanej zawartości. Może to być szczególnie przydatne, jeśli musisz wyświetlić poufne informacje na swoim urządzeniu podczas podróży autobusem lub pociągiem. Jednak nieznacznie przyciemnia wyświetlacz, podobnie jak inne zabezpieczenia prywatności.

Często zadawane pytania

Czy Samsung Galaxy S24 jest wyposażony w zabezpieczenie ekranu? W przeciwieństwie do niektórych innych smartfonów, które mają fabrycznie zainstalowaną osłonę ekranu lub w pudełku, Galaxy S24 nie jest wyposażony w osłonę ekranu. Można jednak osobno kupić i zainstalować oficjalne zabezpieczenie ekranu firmy Samsung lub zamiennik innej firmy. Czy Samsung Galaxy S24 potrzebuje zabezpieczenia ekranu? Dzięki Gorilla Glass Victus 2 ekran Samsunga Galaxy S24 jest lepszy od większości innych smartfonów pod względem wytrzymałości, szczególnie w przypadku upadków. Jednak nadal jest podatny na zadrapania i zadrapania, a także może pęknąć, jeśli mocno spadnie. Dlatego najlepiej chronić swój S24 za pomocą najwyższej jakości osłony ekranu. Czy Samsung Galaxy S24 ma szkło Gorilla Glass? Wyświetlacz Galaxy S24 wykonany jest ze szkła Corning Gorilla Glass Victus 2, dzięki czemu jest tak samo odporny na zarysowania i pęknięcia, jak jego poprzednik, S23. Czy ekran Samsunga Galaxy S24 jest płaski? Samsung Galaxy S24 ma płaski, 6,2-calowy, dynamiczny wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2340, który odświeża się z częstotliwością 120 Hz. Wzmocniono go szkłem Gorilla Glass Victus 2. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android