Najlepsze wczesne oferty Amazon Prime Day, które możesz uzyskać już teraz

Najlepsze wczesne oferty Amazon Prime Day, które możesz uzyskać już teraz

Amazon Prime Day zbliża się coraz bardziej, a wczesne transakcje już nabierają rozpędu. 12 lipca ma się rozpocząć dwudniowe wyprzedaże, ale przed tą datą możesz postawić na kilka fajnych rabatów. Możemy zaobserwować powolne crescendo budowania transakcji lub okazjonalne zalewy. Jest również prawdopodobne, że inni detaliści będą chcieli wejść w ten miks, więc wypatruj wyprzedaży takich jak Walmart i Target, z których ta ostatnia ma już zaplanowane wydarzenie „Deal Days” na ten sam okres. Chociaż Amazon jest oczywiście gwiazdą własnego programu, warto również wspomnieć, że oferty Prime Day są dostępne wyłącznie dla członków Prime, podczas gdy konkurencyjne sprzedaże od innych sprzedawców są otwarte dla wszystkich. W międzyczasie opracowujemy najlepsze wczesne oferty Prime Day, które możesz uzyskać na inteligentnej technologii domowej, telewizorach, urządzeniach do przesyłania strumieniowego i innych godnych uwagi gadżetach. Niektóre produkty mogą nie być dostępne w ich absolutnie najlepszych cenach – a inne mogą otrzymać większe zniżki po rozpoczęciu właściwego Prime Day – ale na razie oto niektóre z najlepszych wczesnych zniżek, wyprzedaży i ofert.

Oferty na urządzenia Amazon Echo

Prime Day to zwykle jeden z najlepszych okresów w roku na zakup urządzeń Amazon, niezależnie od tego, czy szukasz inteligentnych głośników i wyświetlaczy wyposażonych w Alexę, czy produktów firm należących do Amazon, takich jak Ring i Eero. Najważniejsze jest to, że jeśli Amazon go wyprodukuje lub jest jego właścicielem, istnieje duża szansa, że ​​Prime Day może mieć najlepszą cenę w roku poza Czarnym Piątkiem i Cyberponiedziałkiem. Duży Echo Show 15 jest już dostępny z Echo Show 5 drugiej generacji za łączną sumę 249,99 USD, typową cenę wywoławczą Echo Show 15. Pakiet ze zniżką — który łączy największe i najmniejsze inteligentne wyświetlacze Echo — zaoszczędzisz 84,99 USD i otrzymasz 15,6-calowy ekran na ścianę oraz 5,5-calowy wyświetlacz na stolik nocny.

Amazon Echo Show 15 (z drugą generacją Echo Show 5)

Echo Show 15 to duże, naścienne urządzenie, które działa jako wspólne centrum dla rodzin, w którym można przeglądać nadchodzące spotkania w kalendarzu, wirtualne notatki i nie tylko. Urządzenie o przekątnej 15,6 cala ma również tę samą funkcjonalność Alexy, co inne wyświetlacze Echo i inteligentne głośniki.

Oferty na telewizory i urządzenia do przesyłania strumieniowego

Fire TV Stick Lite to proste, szkieletowe urządzenie do strumieniowego przesyłania treści 1080p za pośrednictwem wbudowanego złącza HDMI. Ten może nie zachwycać rozdzielczością 4K lub fantazyjnymi funkcjami wideo HDR, ale pozostaje niedrogim sposobem na strumieniowanie Amazon Prime Video, Netflix, HBO Max, Disney Plus i tym podobnych. Obecnie jest w sprzedaży za 19,99 USD (10 USD taniej) w Amazon, co jest tylko około 1 USD niższe od najniższej dotychczasowej ceny.

Amazon Fire TV Stick

Fire TV Stick Lite (2020)

Najprostszym i najtańszym urządzeniem do przesyłania strumieniowego Amazon jest Fire TV Stick Lite. Jest tak samo potężny jak standardowy Fire TV Stick, ale jego pilotowi brakuje kilku dopracowanych opcji regulacji głośności telewizora. Najwyższej klasy Fire TV Cube firmy Amazon jest w sprzedaży za 69,99 USD (50 USD zniżki) w Amazon i Best Buy. To szybki dekoder, który łączy urządzenie do przesyłania strumieniowego z inteligentnym głośnikiem, zapewniając łatwy dostęp do Amazon Alexa i wszystkich związanych z nią funkcji inteligentnego domu.

Amazon Fire TV Cube

Jako hybrydowy inteligentny głośnik i urządzenie do przesyłania strumieniowego, Fire TV Cube oferuje mnóstwo funkcjonalności i wygody za tę cenę. 50-calowy telewizor Hisense 50U6HF QLED obsługujący HDR jest jedną z niewielu obiecujących ofert telewizorów 4K. Wydany w maju, jest obecnie dostępny na Amazon za 399,99 USD. To 130 USD mniej niż standardowa cena zestawu wyposażonego w Fire TV i odpowiada najlepszej dotychczasowej cenie telewizora.

Oferty na czytniki Kindle

2019 Kindle (odnowiony, z reklamami)

Najtańszy e-czytnik firmy Amazon, który teraz zawiera przednie podświetlenie wyświetlacza. Tablet oferuje również obsługę słuchawek Bluetooth i jest nieco wygodniejszy w trzymaniu niż jego poprzednik.

Oferty na akcesoria do smartfonów

Od czasu do czasu odblokowany telefon może otrzymać solidną zniżkę podczas Prime Day, ale oferty akcesoriów najprawdopodobniej będą gotowe do wyboru (nawet przed Prime Day).

Oferty na usługi i subskrypcje

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android