Najlepsze słuchawki Bluetooth: 7 dobrych modeli dousznych

Najlepsze słuchawki Bluetooth: 7 dobrych modeli dousznych

Słuchawki douszne są również znane jako słuchawki douszne lub douszne: ich obudowa znajduje się w małżowinie usznej lub w przewodzie słuchowym. Z aktywną redukcją szumów (ANC) lub bez, z pałąkiem na szyję lub prawdziwym bezprzewodowym – przedstawiamy wybór dobrych modeli z bezprzewodowym połączeniem przez Bluetooth.

Sony Linkbuds S

Wskazówka GIGA Na Sony można po prostu polegać: nawet jeśli japoński producent nie zawsze podejmuje najlepsze decyzje – co jakiś czas to działa, a potem wszystko po prostu pasuje. Skrytykowałem wówczas WF-1000XM3, ponieważ obudowy są duże i wystają z uszu. W międzyczasie minęło trochę czasu na rozwój i Sony zaczęło z Linkbuds (widok na MediaMarkt) wymawiane kompaktowy i lekki Pärchen True-Wireless-In-Ear am Start.

Oprócz praktycznie pozbawionego plastiku opakowania jest też tworzywa z recyklingu dla słuchawek – mały, ale pozytywny wkład w zrównoważony rozwój. Nie umniejsza to wartości, Linkbuds S czuje się dobrze i wygląda szykownie.

Sony Linkbuds S są piękne i kompaktowe (źródło obrazu: GIGA) Sony LinkBuds S teraz od 183,99 € w MediaMarkt

Cena może być teraz wyższa. Cena od 07.09.2022 06:40

Dźwięk jest zrównoważony i dyskretny, ale nadal nieco obniżyłem tony wysokie i podbiłem basy w korektorze powiązanej aplikacji na telefon komórkowy – co jest trochę bliższe moim osobistym gustom podczas słuchania w podróży. Nie jest to audiofilskie doświadczenie, do którego można skakać, ale solidne wykonanie.

Hałas otoczenia jest skutecznie blokowany, z jednej strony z powodu dobre siedzenie oferuje już pewne pasywne ekranowanie w uchu, z drugiej strony dlatego, że elektronika Redukcja szumów pomaga skutecznie. Żywotność baterii do 6 godzin jest więcej niż wystarczająca. Dzięki Linksbuds S Sony udało się stworzyć niemal bezwarunkowo godny polecenia produkt z wyższej klasy średniej słuchawek.

Zalety:

Kompaktowa konstrukcja, wyjątkowo lekka (4,8 g) Wysoki komfort noszenia Dobra redukcja hałasu (ANC)

Niedogodności:

Dźwiękowi brakuje odrobiny przestrzenności

Uwaga: Umrzeć Sony Linkbuds można łatwo zidentyfikować z Sony Linkbudy (bez „S”) mylić. Jest to zasadniczo inny model: podczas gdy Linkbuds S mają silikonowe złączki i są wkładane do kanału słuchowego, Linkbuds są „otwarte” (spójrz na Saturna). Siedzą bardziej z przodu w uchu i mają otwór w środku, który przepuszcza powietrze i hałas otoczenia.

Sony Linkbuds i WF-1000XM4 (źródło obrazu: GIGA)

Niezwykłe i prawdziwie przewiewne doświadczenie noszenia. Więcej na ten temat w naszych poradach dotyczących zakupów: Słuchawki douszne bez gumowych zatyczek.

Samsung Galaxy Buds Pro

Model True Wireless znajduje się obecnie na liście najlepszych słuchawek dousznych Stiftung Warentest Samsung Galaxy Buds Pro (spójrz na Saturna) na jednym z najwyższych miejsc. Ogólna ocena to 1,9 („dobry”), za dźwięk był nawet 1,6 („dobry”) – patrz Stiftung Warentest, wydanie 11/2021. Podkreśla się przydatność jako słuchawki sportowe, ponieważ dopasowanie do ucha jest bardzo dobre.

Samsung Galaxy Buds Pro: automatycznie wykrywają, kiedy mówisz, a następnie na krótko ściszają muzykę, wyłączają ANC i zwiększają hałas otoczenia. (Źródło zdjęcia: GIGA) Samsung Galaxy Buds Pro teraz od 121,90 € w Alternate

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 07.09.2022 05:26

Firma GIGA przeprowadziła również szeroko zakrojone testy modelu Samsung Galaxy Buds Pro:

Nasz autor Peter Hryciuk przychodzi na Ocena ogólna 8,3 na 10 punktów. Podobała mu się kompaktowa konstrukcja, skuteczna redukcja szumów i zrównoważony dźwięk. Jednak żywotność baterii (około 4 godzin na jednym ładowaniu) jest tylko przeciętna i nawet jako zestaw słuchawkowy do wykonywania połączeń te prawdziwe słuchawki bezprzewodowe nie mogą wyraźnie wyróżnić się na tle konkurencji. Podsumowując, solidne wykonanie koreańskiego producenta.

Zalety:

Dobry dźwięk Bezpieczne dopasowanie do uszu, odpowiednie również dla sportowców

Niedogodności:

Średnia żywotność bateriiFunkcja telefonii może być lepsza

Bije Flex

Niedrogie słuchawki Bluetooth są dostępne w niemożliwych do opanowania liczbach. Model pochodzi od marki Beats, która należy do grupy Apple Bije Flex (widok na Amazon) niezwykle interesujący – zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida. Technicznie rzecz biorąc, otrzymujesz oryginalny markowy produkt o solidnym wykonaniu i solidnej jakości dźwięku, który zdecydowanie nadaje się do codziennego użytku.

Cena detaliczna wzrosła ostatnio do około 70 euro – ale jeśli masz oczy szeroko otwarte, możesz znaleźć Beats Flex tu i tam za 50 euro. Prawdziwy w tej cenie? wskazówka cenowa.

Beats Flex: Niedrogi i solidny – zalecany zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida. (Źródło zdjęcia: GIGA) Beats Flex teraz od 62,69 EUR w Galaxus

Cena może być teraz wyższa. Cena od 07.09.2022 05:15

Co osobiście zauważyłem: The Beats Flex jest bardzo dobry jak Zestaw słuchawkowy do rozmów telefonicznych używać. Nawet droższe (prawdziwie bezprzewodowe) słuchawki z przytłumionym dźwiękiem i słabym połączeniem zawodzą w tej dyscyplinie – ale Beats Flex okazały się niezawodne i praktyczne. Więcej na ten temat w naszym szczegółowym raporcie z testów:

Zalety:

Bogaty dźwięk z głębokimi basami i zaokrąglonymi tonami wysokimi Dobra jakość dźwięku podczas wykonywania połączeń (funkcja zestawu słuchawkowego)

Niedogodności:

Nie jest odporny na kurz, wodę i pot (brak certyfikatu IPX) Brak redukcji hałasu

Beats Fit Pro

Dzięki Powerbeats Pro (2019) amerykańska marka Beats była w stanie stworzyć pionierską technologię bezprzewodową słuchawki sportowe miejsce na rynku (patrz test GIGA). Duchowy następca jest znacznie bardziej zwarty i został w wielu miejscach zaktualizowany technicznie. ten Beats Fit Pro (sprawdź to w Coolblue) zasługują na swoją nazwę, ponieważ bardzo dobrze pasują do prawie każdego ucha. Znam tylko kilka prawdziwych słuchawek bezprzewodowych, które są tak bezpieczne i jednocześnie tak wygodne w nausznikach. przez małe silikonowe skrzydełka szybkie ruchy głowy również nie mają znaczenia.

Beats Fit Pro: słuchawki douszne z redukcją szumów (źródło obrazu: GIGA) Beats Fit Pro teraz od 182,00 EUR w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 07.09.2022 03:29

Beats Fit Pro został już opisany w prasie branżowej jako „lepszy AirPods Pro” – pod wieloma względami zgadzam się z tą oceną. To Redukcja szumów jest bardzo dobry, jakość dźwięku jest przekonująca, podobnie jak żywotność baterii (do 6 godzin z ANC). Dostępne są również funkcje Apple, takie jak dźwięk 3D (Dolby Atmos) i zmiany w locie między graczami (podobnie jak Multipoint Bluetooth) – jedynym argumentem przeciwko zakupowi jest to, że te dwie funkcje nie są dostępne pod Androidem. Szkoda też, że sprawa jest stosunkowo niezgrabna. Poza tym jest to z pewnością jeden z najlepszych modeli w portfolio Beats.

Zalety:

Konsekwentnie zaprojektowany do uprawiania sportu z bezpiecznym dopasowaniem Przydatne funkcje (ANC, dźwięk 3D itp.)

Niedogodności:

Pełen zakres funkcji tylko pod iOS, niektórych funkcji brakuje w Androidzie Stosunkowo duża walizka transportowa

Sony WF-1000XM4

Jeśli kompromisy nie są opcją, jeśli chodzi o jakość dźwięku, to są Sony WF-1000XM4 właściwy wybór. Bogaty bas, naturalne tony średnie i krystalicznie czyste tony wysokie – tutaj wszystko jest w sam raz. Do tego dochodzi bardzo dobra redukcja szumów, dzięki czemu Sony są idealnymi towarzyszami podróży pociągiem i samolotem.

Sony WF-1000XM4: Uchwyt jest bardzo dobry, uszczelnienie (izolacja akustyczna) jest świetna, ale ucho jest trochę wypchane (źródło zdjęcia: GIGA) Sony WF-1000XM4 teraz od 218,74 EUR w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 07.09.2022 04:52

Niezręczna obsługa dotykowa i nieco niezgrabny komfort noszenia nie do końca mnie przekonały. Więcej na ten temat w szczegółowym raporcie z testu:

Zalety:

Fantastyczna jakość dźwiękuBardzo dobra redukcja szumów (ANC)Przydatna aplikacja

Niedogodności:

Komfort jest przeciętny

Nic Ucho (1)

W ramach przygotowań do nowego produktu Carla Pei, współzałożyciela OnePlus, powstał szum, który można by napisać w podręczniku marketingu. Teraz wiemy, że tajemniczy gadżet to prawdziwy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, jak na rynku są już setki – przynajmniej z czysto technicznego punktu widzenia. Ale mały, wyjątkowy punkt sprzedaży przyciąga wzrok, gdy tylko go rozpakujesz: obudowa “Nic Ucho (1)“ (widok na Amazon) są częściowo? przezroczysty.

Nic ucho (1) (źródło obrazu: GIGA)

To samo niezwykły design może być uzasadnionym powodem do zakupu. Tam, gdzie marka Beats kiedyś oznaczała najlepsze słuchawki lifestylowe, z biegiem lat pojawiło się miejsce na nowe i świeższe projekty. Nic z uchem (1) pewnie przeskakuje dokładnie do tego punktu. Dźwięk i funkcje to tylko standard – ani audiofile, ani entuzjaści technologii nie będą skakać z radości. Ale jeśli chodzi o modę (techwear), trudno jest obejść futurystyczne ucho Nic (1).

Zalety:

Dobry stosunek jakości do ceny przydatne tłumienie hałasu udany projekt

Niedogodności:

Jeśli chodzi o dźwięk, syczy tylko przeciętny tryb dźwięków otoczenia

Nura Nuratrue

Niewiele jest słuchawek, które wykorzystują najnowszą technologię i uwzględniają indywidualną zdolność słyszenia użytkownika dzięki sprytnym funkcjom. Dobrym przykładem wykorzystania nowoczesnego oprogramowania jest Nuratrue z Nura (spójrz na Cyberport). W kilka sekund za pomocą aplikacji na smartfona osobisty profil słuchu stworzony – całkowicie automatycznie i bez gry pytań i odpowiedzi (“Słyszysz ten dźwięk?”).

W szczególności: Jeśli słuchawki i głośniki często brzmią zbyt niewyraźnie, Twój słuch przy wysokich częstotliwościach może odbiegać od średniej lub być w jakiś sposób osłabiony. Nuratrue rozpoznaje takie „utrudnienia” i kompensuje je poprzez kalibrację – (nieustanne) używanie korektora nie jest już konieczne, wszystko po prostu brzmi teraz znacznie czyściej.

Słuchawki z redukcją szumów Nura Nuratrue z indywidualnym profilem dźwięku (Źródło zdjęcia: GIGA) Nura NuraTrue teraz od 212,00 € w Cyberport

Cena może być teraz wyższa. Cena z dnia 07.09.2022 05:37

Aplikacja na smartfony (na iOS i Androida) jest dobrze wykonana i umożliwia nie tylko tworzenie kilku profili dźwiękowych, ale także dowolne przypisywanie przycisków dotykowych. Dla mnie niezrozumiałe jest to, że konieczna jest rejestracja w Nura – jest to również możliwe u innych producentów bez logowania.

Ale nie powinieneś rezygnować z aplikacji, ponieważ bez aktywnego profilu dźwiękowego dźwięk Nuratrue wydaje się metaliczny i pozbawiony życia, ale z (m) osobistym profilem jest czysty i muzykalny. Wysokie tony są nieco przesadzone, co z czasem może stać się męczące – z drugiej strony ta cecha nadaje muzyce silna obecność i żywotność. Tryb immersji, który podnosi basy, jest świetny – zawsze dobrze zintegrowany z ogólną sytuacją. Nie ma nic specjalnego do zgłoszenia, jeśli chodzi o redukcję szumów i korzystanie z zestawu słuchawkowego: Dobra średnia, ale nie ma miejsca na szczycie. Wniosek: Uderzający design i w dosłownym tego słowa znaczeniu unikalny dźwięk – Nuratrue mogą być słuchawkami, których szukałeś od zawsze.

Zalety:

Indywidualny pomiar dźwiękuWszechstronna aplikacja

Niedogodności:

Wymóg logowania do aplikacji z dużymi skrzynkami

Tak wybraliśmy rekomendacje

Pasjonuję się słuchawkami od ponad 20 lat i sam wypróbowałem prawie wszystkie omawiane tutaj słuchawki Bluetooth. W przypadku niektórych produktów znajdziesz również szczegółowe raporty z testów GIGA, które są powiązane z odpowiednim modelem. Próbki testowe zostały nam udostępnione przez producentów. Prezentowane są tu również aktualne i popularne modele słuchawek, które otrzymały szczególne uznanie prasy i klientów i dlatego są polecane do zakupu.

Jak testujemy w GIGA i dlaczego zaufaj naszemu osądowi wyjaśniliśmy tutaj:

Ogólne wskazówki i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące słuchawek znajdziesz w poradniku:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android