Najlepsze rodzaje gier mobilnych w 2022 roku

Najlepsze rodzaje gier mobilnych w 2022 roku

Od redakcji 10 listopada 2022 r.

Źródło obrazu: Pexels

Gry mobilne ewoluowały w ostatnich latach radykalnie, oferując wiele fantastycznych opcji, którymi można się cieszyć w pojedynkę i z przyjaciółmi osobiście lub online.

Zawężenie opcji może być trudne, gdy dostępnych jest tak wiele doskonałych gier. Aby pomóc Ci zdecydować się na następną przygodę z grami, przygotowaliśmy listę dziesięciu najlepszych gier mobilnych online, w które można grać w 2022 roku, z pomocą doświadczonych recenzentów kasyn.

1. Crash Bandicoot w biegu

Powrót najsłynniejszego torbacza na świecie dla wyjątkowej akcji w grach mobilnych zajmuje centralne miejsce w jednej z najbardziej oczekiwanych gier: powrót do lat 90. XX wieku.

Chociaż Crash Bandicoot: W biegu! ma kilka rozpoznawalnych lokalizacji i postaci z oryginalnych gier Crash Bandicoot. Będziesz dużo biegał, skakał i ślizgał się, próbując zdobyć smakołyki na końcu poziomu.

Ponad 8,1 miliona osób pobrało grę od jej premiery w marcu 2021 r.; Zawiera ponad 50 bossów i 12 światów oraz oferuje graczom ponad 100 godzin rozgrywki.

2. Minecraft: edycja kieszonkowa

Gracze w każdym wieku lubią Minecraft. Rozgrywka w wersji Pocket Edition jest identyczna jak w wersji na PC. Jeśli zdecydujesz się grać ze znajomymi, możesz grać lokalnie, co oznacza, że ​​możesz dołączyć do znajomych w tej samej grze przez Wi-Fi, jeśli są w tej samej sieci.

Jeśli korzystasz z tego samego serwera, możesz grać razem, nawet jeśli nie jesteś w tej samej sieci. Nie jest tajemnicą, że gry wieloosobowe, takie jak Minecraft Pocket, należą do najbardziej rozrywkowych gier, w które można grać ze znajomymi w cyfrowym świecie. To świetny sposób na nawiązanie więzi z młodszymi członkami rodziny i spędzenie czasu razem.

3. Wśród nas

Pośród nas stał się sławny dzięki YouTuberom i influencerom gamingowym, więc pewnie o tym słyszeliście.

Grupa czterech do dziesięciu graczy w Among Us rzuciła się na pokład statku kosmicznego. Każdy uczestnik przyjmuje tajną tożsamość jako „koleg z załogi” lub „oszust”.

Pozostali członkowie załogi muszą następnie ścigać się po statku, aby wykonać serię zadań, zanim zostaną odrzuceni lub wyeliminowani przez jednego z oszustów. Po każdej rundzie gracze głosują na tego, kto ich zdaniem jest oszustem; gracz z prawidłowymi głosami na koniec gry wygrywa.

4. Uderzenie Genshin Uderzenie Genshin

autorstwa MiHoYo to doceniona przez krytyków gra RPG. Osadzona w fantastycznym królestwie Teyvat, powieść obraca się wokół dwóch identycznych bliźniaków, z których jeden (podróżnik) został oderwany od drugiej po wielu światach podróży przez bezimiennego boga.

Ogromny świat gry i system walki zorientowany na akcję, zawierający magię żywiołów i przełączanie postaci, są dostępne tylko za pośrednictwem komponentu online gry. Monetyzacja gier gacha pozwala graczom kupować więcej postaci, broni i innych przedmiotów w grze, chociaż grę można pobrać bezpłatnie.

5. Wycieczka Mario Kart

Ponieważ zawsze fajnie było grać w Mario Kart z grupą przyjaciół, gdy spotykasz się osobiście, możesz mieć pewność, że wersja mobilna będzie równie fajna, jeśli wszyscy będziecie grać ze znajomymi i spędzać czas online.

Ci, którzy nie mają urządzenia Nintendo, nie mają szczęścia do grania w słynną grę wyścigową Mario Kart. Odkąd zaadaptowała się na urządzenia mobilne, gra stała się znacznie bardziej popularna.

Nie musisz znajdować się w tym samym pokoju, co Twoi znajomi, aby wspólnie grać w Mario Kart Tour; Wszystko czego potrzebujesz to włączone usługi lokalizacyjne w tym samym ogólnym środowisku. Gra wykryje twoją bliskość i rozpocznie wyścig jeden na jednego.

Ci, którzy mieszkają ze swoim rodzeństwem, partnerem lub przyjaciółmi i szukają rywalizacji w grach mobilnych dla dwóch graczy, mogą cieszyć się Mario Kart Tour. Ponieważ jest kompatybilny z systemami Android i iOS, jest to również jedna z najlepszych gier mobilnych dla dwóch graczy.

6. Call of Duty Mobile

Call of Duty (CoD), która już ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najczęściej granych strzelanek na konsole i komputery PC na świecie, stała się również jedną z najczęściej granych strzelanek mobilnych.

Dostępne są różne typy meczów, takie jak klasyczne mapy wieloosobowe 5v5 Black Ops i Modern Warfare dla nostalgicznej zabawy oraz bardziej nowoczesne bitwy typu battle royale dla 100 graczy. Interfejs gry ułatwia dodawanie profili znajomych. Jeśli jesteś fanem Call of Duty, wersja mobilna jest jedną z najlepszych strzelanek dla wielu graczy, w które możesz grać online.

7. Hearthstone

Popularna gra karciana na komputery PC, Hearthstone, jest już dostępna na urządzenia mobilne, które można zabrać ze sobą w podróż.

Głównym celem tej gry jest zbieranie kart i używanie ich do walki z innymi graczami. Za stworzenie odpowiada studio Blizzard Entertainment, które stoi za Overwatch i World of Warcraft.

Ponieważ jest to gra karciana, Hearthstone nie zużywa dużej części miesięcznego planu transmisji danych, ale można w nią grać za darmo na dowolnej platformie.

Aby grać ze znajomym, obaj gracze muszą być jednocześnie online i dodać się do swoich list znajomych. Hearthstone musi być jedną z najlepszych darmowych gier na smartfony ze względu na zerowy koszt początkowy i mnóstwo czasu na zanurzenie się. Powinieneś poświęcić trochę czasu na dokończenie lekcji, aby zyskać przewagę nad znajomymi, gdy w końcu zmierzysz się z nimi w meczu.

8. Słowa z przyjaciółmi i Scrabble GO

Nie bez powodu Words with Friends od tak dawna jest jedną z najczęściej granych gier mobilnych dla wielu graczy. Możesz grać z innymi osobami w aplikacji po ich dodaniu.

Jako gra słowna, Words with Friends jest porównywalna do Scrabble. Scrabble GO firmy Hasbro to oficjalny wybór marki cyfrowej, jeśli tego właśnie szukasz. Wybór między tymi dwiema grami sprowadza się do osobistego gustu. Tak czy inaczej, masz wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć fajną grę towarzyską, więc zbierz znajomych i przygotuj się, aby pochwalić się swoim słownictwem.

9. Gracz PUBGNieznany

Battlegrounds, w skrócie PUBG, to wieloosobowa gra online typu battle royale. PUBG był głównym czynnikiem ogromnego sukcesu gatunku battle royale.

W grze typu battle royale gracze są rzucani na mapę w losowych punktach odrodzenia i rywalizują o to, by zostać ostatnim. Jeśli Ty i Twoi znajomi lubicie strzelanki, PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) jest koniecznością dla Twojego telefonu lub komputera. Znajomi mogą dołączyć do zabawy, dodając ich do swoich list znajomych, a następnie zapraszając ich do gry.

10. Jeden

Jako działalność społeczna Uno jest nie do pobicia. To proste, aby się bawić i oferuje mnóstwo różnorodności i rozrywki. Kiedy grasz w Uno po raz pierwszy, cel jest prosty: zagraj wszystkie karty, aż ci się skończą.

Istnieje kilka ograniczeń, a Twoi znajomi mogą mieć własne zasady, ale nigdy nie jest to zbyt skomplikowane. Nie bierz tego do siebie, gdy przyjaciel zagra przeciwko tobie kartę Four of Draw. Najlepsza gra karciana to teraz najlepsza gra karciana online dla wielu graczy na urządzenia mobilne, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi w dowolnym momencie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android