Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego

Od redakcji 21 sierpnia 2022 r.

Wondershare Recoverit to oprogramowanie do odzyskiwania danych na komputery PC, które działa w systemach operacyjnych Windows/Mac. Funkcja Wondershare Recoverit polega na odzyskaniu przypadkowo usuniętych plików i folderów. Jest to kluczowe dla odzyskania usuniętych danych z Kosza, skrótu klawiaturowego Shift + Delete, wiersza poleceń systemu Windows lub urządzenia pamięci masowej.

Źródło obrazu: Rus MB LLC

Możesz użyć tego oprogramowania do odzyskania usuniętych zdjęć, ale także utraconych filmów, dokumentów, plików e-mail i wielu innych. Pozwala również odzyskać utracone dane z urządzeń zewnętrznych, takich jak dyski twarde, karty SD i zewnętrzne dyski USB. Wondershare Recoverit odzyskuje również utracone dane z sformatowanych, RAW lub uszkodzonych partycji.

W Wondershare Recoverit twierdzi, że obsługuje odzyskiwanie wszystkich typów plików i systemów plików, NTFS, FAT, HFS+, APFS bez danych, bez obowiązku zapłaty. Może odzyskać ponad 1000 formatów plików. Ponadto program może oferować najwyższe wskaźniki skuteczności odzyskiwania danych w branży.

Witryna pomocy technicznej Wondershare zapewnia zaktualizowane informacje dla użytkowników, a także można uzyskać pomoc i instrukcje dotyczące korzystania z oprogramowania. Na stronie znajdziesz podręczniki użytkownika i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące typowych problemów, które powinieneś znać i rozumieć przed zakupem jakiegokolwiek oprogramowania do odzyskiwania dla swojego komputera. Funkcja wyszukiwania na stronie pomoże Ci szybciej znaleźć informacje.

Funkcje oprogramowania do odzyskiwania danych Recoverit

Nie ma znaczenia, czy Twoje pliki, takie jak dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy i inne, zostaną przypadkowo usunięte z powodu awarii systemu, ataku wirusa lub innych nieznanych przyczyn. Oprogramowanie do odzyskiwania odzyska dla Ciebie dowolny z powyższych plików. To oprogramowanie ma ogromną szybkość odzyskiwania i 100% wskaźnik sukcesu.

Odzyskiwanie rzekomo niepotrzebnych plików

Czy opróżniłeś wszystkie pliki z Kosza w systemie Windows? Nie musisz się martwić, ponieważ Recoverit umożliwia odzyskanie tych plików, również przy użyciu zaawansowanych algorytmów skanowania i wyszukiwania w celu odzyskania danych usuniętych z Kosza bez dodatkowego wysiłku. RecoverIt ma opcję podglądu, która umożliwia podgląd zeskanowanych plików przed odzyskaniem.

Źródło obrazu: Rus MB LLC

Źródło obrazu: Rus MB LLC

Odzyskiwanie sformatowanych plików

Możesz także odzyskać sformatowane dane za pomocą oprogramowania Wondershare Recoverit. Możesz także odzyskać dane ze wszystkich typów sformatowanych partycji, dysków, dysków zewnętrznych i wielu innych. Dla wielu jest szczególnie ważne, że to oprogramowanie może być używane do odzyskiwania danych z dysku twardego.

Partycja odzyskiwania

Narzędzie do odzyskiwania danych Recoverit odzyskuje utracone, usunięte, sformatowane i uszkodzone partycje. Obsługuje również szeroką gamę systemów plików, takich jak FAT, NTFS, Ext2, Ext3 HFS, HFS+ i HFSX.

Odzyskiwanie urządzenia

Odzyskiwanie utraconych, uszkodzonych, usuniętych, sformatowanych lub uszkodzonych danych z dysku twardego (HDD), dysku półprzewodnikowego (SSD), karty pamięci, dysku flash, aparatu cyfrowego, smartfona i innych nośników nie jest już dla Ciebie problemem, ponieważ Wondershare Recoverit Recover dane z łatwością i z większą wydajnością.

Zaawansowane odzyskiwanie wideo Unikalne

Aplikacja skanuje, zbiera i dopasowuje fragmenty uszkodzonych filmów Ultra HD, 4K i 8K, umożliwiając odzyskanie większości materiałów wideo.

Odzyskaj usunięte, utracone lub ukryte filmy

Odzyskaj filmy Ultra HD, 4K i 8K bez zmian. Odzyskaj filmy w różnych formatach od wszystkich głównych producentów aparatów Odzyskaj nieograniczoną liczbę plików wideo bez korupcji.

Wniosek

Recoverit to bezpieczna aplikacja, która za pomocą kilku kliknięć odzyskuje utracone dane. Zaawansowana wersja narzędzia umożliwia nie tylko odzyskanie wszystkich utraconych materiałów, ale także profesjonalne odzyskiwanie wideo i danych z uszkodzonych komputerów. Bez względu na to, czy usunąłeś pliki z powodu jakiegoś błędu lub usterki oprogramowania, narzędzie pomoże Ci odzyskać pliki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android