Najlepsze oferty T-Mobile: Wypróbuj T-Mobile za darmo przez trzy miesiące

Najlepsze oferty T-Mobile: Wypróbuj T-Mobile za darmo przez trzy miesiące

Kris Carlon / Android AuthorityT-Mobile jest drugim co do wielkości operatorem bezprzewodowym w Stanach Zjednoczonych, awansując z trzeciego miejsca po połączeniu ze Sprint. Jej wzrost jest zasługą świetnych ofert T-Mobile i ofert dostępnych dla nowych i obecnych klientów, z rabatami na telefony i inne akcesoria.
Związane z: Oto najlepsze telefony T-Mobile, na które możesz wydawać pieniądze.Poniżej znajdziesz najlepsze obecnie dostępne oferty T-Mobile. Przejrzyj, a być może zaoszczędzisz trochę pieniędzy, dokonując kolejnego zakupu smartfona, tabletu lub urządzenia do noszenia. Z pewnością będziemy regularnie aktualizować tę stronę o nowe oferty T-Mobile, gdy tylko będą dostępne .

Najlepsze oferty T-Mobile

Od redakcji: Będziemy regularnie aktualizować tę listę najlepszych ofert T-Mobile, gdy pojawią się nowe promocje.

1. Wypróbuj T-Mobile za darmo przez trzy miesiące

T Mobile Network Pass w ofertach T-Mobile w ofertach T-MobileT-Mobile wykorzystuje rewolucję eSIM, aby przedstawić Ci niezwykłą ofertę. Firma wprowadza nową funkcję o nazwie Network Pass, która, co niewiarygodne, zapewnia bezpłatną usługę T-Mobile przez trzy miesiące. To także nieograniczona usługa, bez limitów danych poza zwykłym limitem dławienia 50 GB. W tej transakcji nie ma oczywistego haczyka — T-Mobile chce przekonać Cię do zmiany. Możesz wypróbować usługę bez opuszczania obecnego dostawcy, a na tej stronie znajdziesz wiele zachęt, jeśli zdecydujesz się to zrobić. Obecnie jest dostępny tylko w systemie iOS, ale wkrótce będzie dostępny dla Androida.Kliknij przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

2. Zdobądź darmowy Google Pixel 6a bez handlu

wyświetlacz google pixel 6a w rękuRyan Haines / Android Authority Google Pixel 6a to najnowsze urządzenie, które wzbudziło zainteresowanie świata Androida, a T-Mobile ma już na niego kuszącą ofertę. Po dodaniu nowej kwalifikującej się linii możesz otrzymać telefon Google Pixel 6a za darmo bez konieczności wymiany.Umowa wymaga dokonania 24 miesięcznych płatności w ramach planu, przy czym pełna wartość detaliczna telefonu Google zostanie zwrócona do w kredytach na rachunki w tym okresie. Jeśli masz już kwalifikującą się linię, możesz zaoszczędzić 300 USD, wymieniając stare urządzenie, co oznacza, że ​​zapłacisz tylko 149,99 USD salda.

3. Zdobądź darmowy Samsung Galaxy S22 bez handlu

Samsung Galaxy S22 Ultra kontra moduł aparatu Galaxy S22 Plus jeden na górzeEric Zeman / Android Authority Ta sama umowa pozwala zaoszczędzić do 800 USD na innych urządzeniach z rodziny S22. Oto dostępne warianty: Galaxy S22: bezpłatny z nową linią Magenta Max. Do 600 $ zniżki na inne plany lub z wymianą. Galaxy S22 Plus: 800 USD zniżki na nową linię Magenta Max. Do 600 $ zniżki na inne plany lub z wymianą. Galaxy S22 Ultra: 800 USD zniżki na nową linię Magenta Max. Do 600 $ zniżki na inne plany lub z wymianą. Sprawdź zakres ofert, korzystając z poniższego linku.

4. Inwestuj i oszczędzaj na serii iPhone 13 lub iPhone 12

Apple iPhone 13 prawy tylny profil w dłoni przy ścianie z cegłyEric Zeman / Android AuthorityAby otrzymać te iPhone’y za darmo, musisz przejść na plan Magenta Max T-Mobile, który zaczyna się od 47 USD za linię. Plan obejmuje nieograniczoną ilość danych w sieci 5G, darmowe konto Netflix i strumieniowanie do 4K UDH. Jeśli chcesz zachować obecny plan T-Mobile, nadal możesz uzyskać do 800 USD zniżki na nowego iPhone’a z kwalifikującą się zamianą. Twoje oszczędności zależą od tego, jaki telefon chcesz i na co musisz wymienić, ale niektóre zniżek są dość duże. Oto podsumowanie tego, ile możesz zaoszczędzić, handlując starym urządzeniem: Możesz także zaoszczędzić 700 USD na dowolnym urządzeniu, jeśli kupisz dwa i aktywujesz dwie nowe linie usług.

5. Uzyskaj do 1000 USD zniżki na nowy telefon Galaxy bez handlu

Otwarty ekran główny samsung galaxy z fold 4Ryan Haines / Android AuthorityPełna zniżka w wysokości 1000 USD dotyczy najnowszych i najlepszych składanych smartfonów Samsunga: Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4. W tym drugim przypadku ta promocja oznacza, że ​​możesz ją otrzymać za darmo. Oto pełna lista telefony, które są obecnie częścią promocji Samsung: Samsung Galaxy Z Fold 4 — zniżka 1000 USD dzięki nowej linii na Magenta Max. Samsung Galaxy Z Flip 4 — pobierz za darmo dzięki nowej linii na Magenta Max. Samsung Galaxy S21 Plus — pobierz za darmo z nową linią na Magenta Max. Samsung Galaxy S21 FE — pobierz za darmo dzięki nowej linii na Magenta Max. Samsung Galaxy Note 20 Ultra — zniżka 800 USD dzięki nowej linii na Magenta Max. Samsung Galaxy Z Flip 3 — zniżka 800 USD dzięki nowej linii na Magenta Max. Samsung Galaxy Z Fold 3 — zniżka 800 USD dzięki nowej linii na Magenta Max.

6. Zdobądź telefon za darmo po zmianie

Galaxy A32 w ofertach T-Mobile.Ryan Haines / Android AuthorityMożesz uzyskać większość najlepszych flagowych telefonów ze znacznymi zniżkami, ale T-Mobile może również podłączyć Cię do bezpłatnego telefonu tylko po to, aby się zarejestrować. Ta umowa obejmuje wielu producentów OEM, a wybór należy do Ciebie. Wystarczy aktywować nową linię, a otrzymasz 24 kredyty na rachunki, aby złamać rachunek. Możesz także kupić świetne telefony za połowę ceny, takie jak iPhone SE, po prostu przechodząc na T-Mobile. Sprawdź więcej opcji poniżej: Samsung Galaxy A13 — bezpłatny (258 USD zniżki) OnePlus Nord N20 — bezpłatny (282 USD zniżki) Motorola Moto G Stylus — bezpłatny (252 USD zniżki) Moto G Pure — bezpłatny (252 USD zniżki) Moto G 5G — bezpłatny (zniżka 222 USD) Nokia X100 — bezpłatnie (zniżka 168 USD) TCL 30 XE — bezpłatnie (zniżka 168 USD) TCL Stylus 5G — bezpłatnie (zniżka 258 USD) T-Mobile Revvl V Plus 5G — bezpłatnie (zniżka 200 USD) T-Mobile Revvl 6 5G — Bezpłatnie (170 USD zniżki) T-Mobile Revvl 6 Pro 5G — bezpłatnie (220 USD zniżki)

7. Oferty smartwatchy T-Mobile

Samsung Galaxy Watch 5 w ofertach T-MobileKris Carlon / Android AuthorityT-Mobile oferuje obecnie ofertę, która pomoże Ci dodać smartwatch do Twojej kolekcji urządzeń do noszenia. Po dodaniu linii możesz odebrać zegarek Samsung Galaxy Watch 5 już od 99 USD. Jak zwykle, pierwsze urządzenie musisz kupić na raty w ciągu 24 miesięcy, a T-Mobile udzieli Ci kredytu w tym okresie.
Związane z: Najlepsze smartwatche 2022 Jeśli bardziej interesują Cię zegarki Apple, T-Mobile ma również oferty na zegarki Apple, w tym Apple Watch SE i Apple Watch Series 7. Sprawdź szczegóły za pomocą przycisku poniżej.

8. Tanie tablety i więcej ofert na tablety T-Mobile

Samsung Galaxy Tab S7 FE leżący pod kątemEric Zeman / Android AuthorityKliknij przycisk poniżej, aby sprawdzić, które tablety są obecnie w ofercie.

9. Zdobądź darmowy rok Apple TV Plus

tmobileappletvSubskrypcję Apple TV Plus można również dzielić między maksymalnie pięć osób, co stanowi doskonały dodatek do korzystania z największej i najszybszej sieci 5G na świecie. Kliknij przycisk poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty.

10. Dodaj członków rodziny i zaoszczędź do 50%

T-Mobile zajmuje się planami rodzinnymi.Posiadanie kilku różnych przewoźników i linii dla każdego członka rodziny może być mylące, zwłaszcza biorąc pod uwagę liczbę dostępnych obecnie planów. Tak więc T-Mobile stara się uprościć rzeczy i pomóc Ci zaoszczędzić, oferując do 50% zniżki, gdy dodasz linie do kwalifikujących się planów rodzinnych.
Czytaj więcej: Przewodnik dla kupujących T-Mobile Plany rodzinne zaczynają się od 30 USD za linię i oferują mnóstwo wspaniałych korzyści, takich jak szybkie przesyłanie danych, nieograniczona liczba rozmów i wiadomości tekstowych oraz wiele innych. Sprawdź szczegóły oferty za pomocą przycisku poniżej.

11. Przełącz się na T-Mobile i odzyskaj do 1000 USD

T-Mobile zajmuje się przełączeniem do sieci.Ta oferta obejmuje również do 1000 USD w formie wirtualnej karty przedpłaconej, która pomoże Ci spłacić wszelkie koszty, które mogą się pojawić przy zmianie przewoźnika. Jeśli chcesz zmienić operatora, kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej.

12. Inne opcje w sieci T-Mobile

zrzut ekranu planów mobilnych miętyWill Oxtoby / Android Authority Jeśli szukasz świetnej oferty w sieci T-Mobile, która niekoniecznie ma nazwę T-Mobile, możesz również rozważyć skorzystanie z MVNO. MVNO (Mobile Virtual Network Operator) to zewnętrzny operator, który w celu zapewnienia zasięgu opiera się na głównej sieci. Oto kilka polecanych przez nas operatorów MVNO opartych na T-Mobile:


To wszystkie najlepsze oferty T-Mobile w tej chwili. Bądź na bieżąco, ponieważ będziemy aktualizować tę stronę o kolejne oferty w miarę ich ogłaszania. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android