Najlepsze oferty AT&T: otrzymaj darmowego Galaxy S22 przy dowolnej wymianie

Najlepsze oferty AT&T: otrzymaj darmowego Galaxy S22 przy dowolnej wymianie

Edgar Cervantes / Android AuthorityAT&T zawsze ma w zanadrzu dobry zestaw ofert. Obejmują one zniżki na smartfony i inne produkty technologiczne, różne pakiety i nie tylko. W tej chwili możesz nawet skorzystać z ofert nowej usługi telewizyjnej AT&T. Zebraliśmy najlepsze oferty AT&T, które możesz uzyskać bezpośrednio od przewoźnika — sprawdź je poniżej.
Zobacz też: Przewodnik kupującego AT&T: plany, korzyści i wszystko, co musisz wiedzieć

Polecana oferta: otrzymaj bezpłatnie Galaxy S22 przy dowolnej wymianie

Oferty Samsung Galaxy S22 AT&TTo nie przesada. Aby zakwalifikować się do pełnej wartości wymiany, Twój stary telefon musi mieć tylko wartość wymiany 35 USD. Na przykład możesz mieć starego Galaxy S8 z pękniętym ekranem, który nawet się nie włącza. To nie ma znaczenia — zostanie zaoszczędzone 800 dolarów.
Związane z: Który kolor Samsung Galaxy S22 jest dla Ciebie odpowiedni? Innym głównym wymogiem umowy jest zapisanie się na nową 36-miesięczną nieograniczoną linię o wartości co najmniej 75 USD miesięcznie. Poniższe widżety przeniosą Cię do ofert.

Najlepsze oferty AT&T

Od redakcji: Będziemy regularnie aktualizować tę listę w miarę ogłaszania nowych ofert.


Zaoszczędź 800 USD na Galaxy Z Fold 3 dzięki wymianie

Galaxy Z Fold 3 rozłożonyHadlee Simons / Android Authority Umowa wymaga zarejestrowania się w kwalifikującym się nieograniczonym planie na 36 miesięcy. Następnie co miesiąc otrzymasz wartość wymiany w formie kredytów na rachunki. Kredyty rozpoczną się w ciągu trzech rachunków. 800 $ zniżki na Samsung Galaxy Z Fold 3 z wymianą


Zaoszczędź 700 USD na serii iPhone 13 dzięki wymianie

Apple iPhone 13 Pro Max tył z aparatem w dłoniRobert Triggs / Android Authority Oferty na iPhone’a nie kończą się na AT&T. Istnieją solidne zniżki na najnowsze iPhone’y, jeśli masz urządzenie do wymiany. Możesz zaoszczędzić do 700 USD na dowolnym z gamy iPhone’ów 13, czyniąc zarówno iPhone’a 13 darmowym, jak i oszczędzając większość ceny detalicznej jego rodzeństwa.
Czytaj więcej: Przewodnik dla kupujących iPhone’a 13Najlepszym nowym smartfonem firmy Apple jest iPhone 13 Pro Max. To największy z nowych telefonów z wyświetlaczem o przekątnej 6,7 cala. Ma wszystkie specyfikacje zwykłego iPhone’a 13 Pro, ale ma większą baterię. Ponieważ jest to obecnie najlepszy z najlepszych produktów Apple, jest również najdroższy, z ceną początkową 1099,99 USD. Dzięki tej umowie zapłacisz tylko 399,99 USD przez cały okres obowiązywania umowy.


Uzyskaj bezpłatny Google Pixel 6 z możliwością wymiany

Google Pixel 6 Pro z powrotem leżący na betonieRita El Khoury / Urząd Androida Wszystkie najlepsze flagowce podlegają ofertom wymiany od AT&T, w tym najnowszych urządzeń Google. Po przełączeniu urządzenia otrzymasz nawet 800 USD zniżki na linię Pixel 6, dzięki czemu Pixel 6 jest darmowy.
Zobacz też: Pixel 6 kontra Pixel 6 Pro Pixel 6 i Pixel 6 Pro mają podobny, odważny nowy projekt, z poziomym wybrzuszeniem aparatu, które wizualnie odróżnia je od konkurencji. Ale w środku jest też wiele do kochania. To pierwszy telefon z nowym chipem Tensor firmy Google, a także jeden z niewielu flagowych telefonów z systemem Android 12, który ma w planach jeszcze więcej wersji beta w przyszłości. Naciśnij poniższy przycisk, aby sprawdzić opcje.


Ogromne oszczędności na smartfonach bez wymiany

Samsung Galaxy A53 oferty AT&TRyan Haines / Android Authority Nie każdy posiada urządzenie gotowe do wymiany, a AT&T potwierdza to, oferując szereg zniżek na inne świetne smartfony bez konieczności zmiany. Jeśli zdecydujesz się na nieograniczoną linię, możesz uzyskać obniżoną cenę na swój nowy telefon. Oto podsumowanie oszczędności, które możesz uzyskać: Naciśnij przycisk poniżej, aby samemu sprawdzić zasięg.


Uzyskaj plan 8 GB za 25 USD miesięcznie

8 GB na 25 ofert AT&TNajwięksi przewoźnicy, tacy jak AT&T, nie są znani z wyjątkowo przystępnych cenowo ofert przedpłaconych, ale AT&T ma fajną opcję, jeśli chcesz zapłacić z góry. Za 300 USD możesz zarejestrować się w planie bezprzewodowym 8 GB na 12 miesięcy. To daje 25 USD miesięcznie. Dla kontekstu, najlepszy oferowany plan przedpłacony z miesiąca na miesiąc to 30 USD miesięcznie za pakiet 5 GB, więc płatność z góry, jeśli możesz ją oszczędzić, zapewnia więcej danych w lepszym miesiącu równoważna cena.


Zdobądź HBO Max za darmo z najlepszymi planami AT&T

atthbomaxJeśli szukasz czegoś do obejrzenia, HBO Max oferuje najwyższej jakości treści od HBO, Warner Brothers, DC Comics, Adult Swim i innych. Usługa przesyłania strumieniowego na pełnym poziomie zwykle kosztuje około 14,99 USD miesięcznie, ale możesz ją uzyskać za darmo w dowolnym z trzech planów AT&T Premier. Nielimitowane plany Internetu bezprzewodowego i światłowodowego zapewnią Ci dostęp do HBO Max przez cały czas trwania Twojego planu, a ich plan DirectTV zapewni Ci dostęp do usługi przesyłania strumieniowego przez pierwsze trzy miesiące.
Zobacz też: Dziesięć najlepszych programów w HBO Max Oprócz nagradzanych oryginalnych seriali i ogromnej biblioteki ponadczasowych klasyków, HBO Max ma również premierę kilku największych filmów, które w tym roku pojawią się w kinach. Do przebojów tego miesiąca należą Dune i The Many Saint’s of Newark, a także każdy sezon The Sopranos, aby przygotować się do tego ostatniego.
AT&T zajmuje się Apple Watch Series 7 i Samsung Galaxy Watch 4 Jimmy Westenberg / Android Authority Oferty AT&T nie kończą się na telefonach i usługach internetowych. Urządzenia do noszenia są również oferowane przez dostawcę, z możliwością podwojenia niektórych z najlepszych modeli smartwatchów, jeśli przeskoczysz przez odpowiednie obręcze.
Związane z: Najlepsze smartwatche, które możesz kupić Dopóki zarejestrujesz je w ramach linii usług, możesz kupić jeden smartwatch, a drugi otrzymać za darmo. Umowa dotyczy wszystkich wariantów najlepszych smartwatchy, takich jak Apple Watch Series 7 i Samsung Galaxy Watch 4. Dowiedz się, który zegarek chcesz, korzystając z poniższego linku.


Zaoszczędź 30% na akcesoriach AT&T

Logo AT&T.Ta oferta jest przeznaczona dla użytkowników Androida, ponieważ produkty Apple nie są objęte zniżką. Niemniej jednak warto zobaczyć, na czym można zaoszczędzić. Futerały, ładowarki i osłony ekranu to dobre opcje uzupełniające Twoje urządzenie. Kilka akcesoriów ma również osobne oferty. Sprawdź je za pomocą poniższego widżetu.


Dodatkowe oszczędności dla niezbędnych pracowników

pracownicy zawodowiAdam Birney / Android Authority Oprócz innych ofert AT&T możesz zaoszczędzić nieco więcej na swoim abonamencie bezprzewodowym, jeśli pracujesz w jednym z kilku zawodów. Wojskowi, weterani, ratownicy, pielęgniarki, lekarze i nauczyciele mogą skorzystać z tej oferty, która zapewnia 25% zniżki na dowolny z nieograniczonych planów. Na przykład policjant może zarejestrować się w planie AT&T Unlimited Starter za jedyne 48,75 USD miesięcznie zamiast zwykłych 65 USD. Podobnie jak w przypadku reszty populacji, ta cena za linię spada dalej, jeśli dodasz wiele linii do swojego konta.


Szukasz świetnej oferty, a może rozważasz skorzystanie z konta postpaid? Oto kilka innych świetnych zasobów, które warto sprawdzić: Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android