Najlepsze nowe aplikacje listopad 2022 r

Najlepsze nowe aplikacje listopad 2022 r

Michael Derbort 18 grudnia 2022 r

Na kolejnych stronach znajdziesz najlepszych przedstawicieli tych aplikacji, które w ciągu ostatnich kilku tygodni zagościły w sklepach z aplikacjami. Miłego przeglądania!

Wykorzystanie resztek:
Za dobre na śmietnik

Problem jest dobrze znany: każdego roku wyrzuca się tony jedzenia, które w rzeczywistości nadal nadaje się do spożycia. Od dawna toczą się dyskusje na temat tego, jakie środki można zastosować, aby ograniczyć marnowanie żywności.

Jak na ironię, Federalne Ministerstwo Wyżywienia i Rolnictwa udostępnia sugestie w postaci tej aplikacji. Pokazuje, które warzywa można wymieniać i jak można zastąpić brakujące składniki istniejącymi. Zintegrowany kalkulator porcji pomaga dostosować ilości i rozmiary porcji, aby później nie było już odpadów.

Przepisy są różnorodne i rzeczywiście bardzo smaczne. Aplikacja jest dobrym wkładem w temat zrównoważonego rozwoju.

Za dobre na śmietnik!

Uwaga: Jelito


Podstawy:
osoba czująca się dobrze

Coraz częściej pojawia się specjalna generacja aplikacji: te, które tylko towarzyszą istniejącym usługom, ale nie można z nich korzystać niezależnie, ponieważ strona logowania się kończy, dopóki oczekująca usługa nie jest używana.

To prawda, że ​​de facto nie są wymagane żadne zakupy w aplikacji, a zarejestrowanie się w tych ofertach kosztuje sporą sumę. Tutaj należy się kilkaset euro rocznie. To nie mówi nic o aplikacji jako takiej, staje się to trudne tylko podczas testowania. Na podstawie tego, co oferuje zawartość oferty, możemy zaświadczyć o wielu przydatnych dla zdrowia rzeczach w tym cyfrowym pomocniku. Przydałoby się jednak kilka słów wyjaśniających w opisie.

intuicja

intuicja

Uwaga: Umiarkowany


Środowisko:
Aplikacja klimatyczna

Zmiany klimatu już dawno przestały być tematem niszowym, a kilka ostatnich osób powoli zdaje sobie sprawę, że temat ten to coś więcej niż tylko medialne straszydło.

Zachodnioniemiecki Broadcasting zadał sobie trud, aby wprowadzić ten temat do szkół i wyjaśnić powiązania w zrozumiały i zabawny sposób – za pomocą tej aplikacji. Nie brakuje też wyraźnych odniesień do bieżących wydarzeń przypisywanych zmianom klimatycznym, takich jak katastrofa powodziowa w dolinie rzeki Ahr czy plastikowe odpady w oceanach.

Treści często pochodzą z produkcji telewizyjnych stacji, uzupełnionych treściami interaktywnymi, aby przekazać zrozumienie. Oprócz tego WDR dostarcza pakiety z treściami dydaktycznymi dla nauczycieli.

Aplikacja klimatyczna

Aplikacja klimatyczna

Uwaga: bardzo dobry


węgle z powrotem
ExpressTax: Zeznanie podatkowe

Składanie zeznań podatkowych jest równie zabawne, jak wyrywanie paznokci u nóg. Ta aplikacja jest przyjaznym pomocnikiem w tej mieszaninie często niezrozumiałych pytań.

Wystarczy kilka dokumentów typu NIP, zaświadczenie o dochodach i dowód osobisty, po czym wypełnia się bardzo krótką ankietę i bez większego wysiłku odhacza się temat na rok.

W obecnym stanie prawnym taka usługa nie jest bezpłatna. Aplikacja jest dostępna do momentu zlecenia przez użytkownika profesjonalnego wykonania zeznania podatkowego. Koszty zależą od kwoty oczekiwanego zwrotu i z kolei podlegają odliczeniu od podatku.

Jeśli chcesz pozbyć się tej papierkowej roboty bez konieczności konsultacji z doradcą podatkowym, ta aplikacja jest dobrym wyborem.

ExpressTax: Zeznanie podatkowe

ExpressTax: Zeznanie podatkowe

Uwaga: bardzo dobry


Precz z tym!
Tiptapp – pomoc z odpadami wielkogabarytowymi!

Odpady wielkogabarytowe, przeprowadzka, zmiana stylu: raz po raz musimy wyrzucać większe ilości wnętrz lub musimy je gdzieś przewieźć. Ale kto pomaga?

W tej aplikacji możemy znaleźć odpowiedź. Dobry pomysł jest sprzeczny z faktem, że staje się to tym trudniejsze, im bardziej wiejskie jest to, co ma się odbyć. Problem powinien jednak zająć się sam, ponieważ staje się coraz bardziej powszechny.

Za pomocników wyskakuje kilka euro, można też zapłacić za dźwiganie skrzyń. Targ prezentów dopełnia całości.

Tiptapp - pomoc z odpadami wielkogabarytowymi!

Tiptapp - pomoc z odpadami wielkogabarytowymi!

Uwaga: Jelito


Zakres:
Kalkulator zasięgu aplikacji EV Charge

Tutaj kierowcy pojazdów elektrycznych zyskują na wartości: ta aplikacja oblicza czas ładowania, koszty ładowania i zasięg w zależności od stacji ładowania, do której podłączony jest pojazd.

Użytkownik może wcześniej skonfigurować i zapisać najczęstsze ustawienia wstępne. Obliczenie prawdopodobnego zasięgu jest dość dokładne. Ta aplikacja jest odpowiednia dla popularnych pojazdów elektrycznych, takich jak modele Tesli, BMW, Nissana lub Mercedesa, a także dla wszystkich popularnych stacji ładowania.

Kalkulator zasięgu aplikacji EV Charge

Kalkulator zasięgu aplikacji EV Charge

Uwaga: Jelito


menadżer pieniędzy
Parki

Każdy, kto spekuluje akcjami i nie chce stracić kontroli, korzysta z aplikacji takich jak ta.

Tutaj na przykład można sprawdzić rozwój aktywów lub wyniki portfela w czasie rzeczywistym – wszystko za dotknięciem palca.

Ponadto obsługiwane są również kryptowaluty. Niezliczone papiery wartościowe są bezpośrednio dostępne dzięki bezpośredniemu połączeniu z międzynarodowymi giełdami.

W najprostszej wersji można zarządzać portfelem i listą obserwacyjną, jeśli potrzebujesz więcej, musisz sięgnąć do kieszeni, dzięki czemu miesięczne koszty od około 8 do prawie 30 euro są utrzymywane w granicach.

Parquet to prawdziwa aplikacja finansowa dla ambitnych inwestorów.

Parki

Parki

Uwaga: Jelito


Do zdjęć
SnapArt

Takich aplikacji jest mnóstwo: mali graficy, którzy chcą upiększyć ostatnio zrobione zdjęcia.

Zwykle odbywa się to za pomocą podstawowych narzędzi graficznych, takich jak kadrowanie, lub filtrów, które mają na celu uzyskanie dramatycznych efektów z ukierunkowanymi przesunięciami kolorów. Są też dodatkowe efekty.

Tak samo tutaj. Pod tym względem nie mamy do czynienia z nowym, gorącym rozwojem. Pozytywnym aspektem jest to, że ta aplikacja jest bardzo łatwa i intuicyjna w użyciu. Jakość wyników również nie daje powodów do narzekań.

Obrazy można ładować z istniejących zasobów lub tworzyć bezpośrednio za pomocą aplikacji za pomocą aparatu. Gotowe opracowania można zapisać na smartfonie jednym dotknięciem palca.

SnapArt

SnapArt

Uwaga: bardzo dobry


Jak szybko?
PRAWDZIWA PRĘDKOŚĆ 4G, 5G, test Wi-Fi

Prawie nic nie działa bez szybkiego internetu. Za pomocą tej aplikacji możesz sprawdzić, jak szybko porusza się Twoje własne urządzenie.

Oprócz testu wydajności, który można również dowolnie konfigurować, można również określić prędkości prostego surfowania lub przesyłania strumieniowego przez YouTube.
Istnieje również wiele innych narzędzi analitycznych, na przykład do określania danych o lokalizacji.

Ta aplikacja Netcheck okazała się przydatnym dodatkiem dla każdego, kto często surfuje po Internecie w podróży i ceni sobie najlepszą możliwą wydajność.

PRAWDZIWA PRĘDKOŚĆ 4G, 5G, test Wi-Fi

PRAWDZIWA PRĘDKOŚĆ 4G, 5G, test Wi-Fi

Uwaga: Jelito


wyjść na prostą
Tor MotoGP

Tym razem mamy również coś do zaoferowania miłośnikom wyścigów motocyklowych: MotoGP, czyli najwyższej klasy mistrzostwa w wyścigach motocyklowych, zachwycił fanów własną aplikacją.

Jak zwykle w przypadku cyfrowych towarzyszy tego typu, ten kandydat zapewnia nam również wszystkie nadchodzące spotkania. Są też najświeższe wiadomości, informacje o obiektach, warunkach pogodowych, kierowcach i wiele więcej. Nie powinno zabraknąć również list rankingowych.

Aplikacja ma logiczną i przejrzystą strukturę, oferuje fanom wszystkie potrzebne informacje i wiele dodatków.

Tor MotoGP™

Tor MotoGP™

Uwaga: Jelito


Dla profesjonalistów
dRezerwacja

Za dReservierung stoi system, który zarządza zasobami w miejscu pracy i pomaga organizować procesy. Na przykład istniejące sale konferencyjne lub pojazdy służbowe można skutecznie rezerwować, unikając w ten sposób chaosu spowodowanego przypadkowym obłożeniem przez dwie osoby.

Jak na razie ciekawe. Ale teraz pojawia się amortyzator: za nim stoi wysoce profesjonalny system, do którego ta aplikacja należy jako dodatek iw żadnym wypadku nie jest w stanie działać niezależnie. Jeśli nie jesteś tam zarejestrowany, nie możesz ominąć ekranu logowania. W zależności od wielkości firmy ceny za taką usługę wahają się od około 150 do kilku tysięcy euro – pamiętajcie miesięcznie. Funkcjonalności są spore (czego też można się spodziewać w tej cenie), mniejszym firmom chyba lepiej pozostać przy klasycznej tablicy korkowej.

dRezerwacja

dRezerwacja

Uwaga: Jelito


Spocony
przewodnik po saunie

Ma być bardzo zdrowo: siadamy w drewnianej skrzyni nagrzanej do kilku stopni, a potem wskakujemy do zimnej wody. Czy coś takiego. Autor, który jest zdeklarowanym mięczakiem, wie to tylko ze słyszenia.

Ta aplikacja informuje, gdzie chętni bracia i siostry do potu mogą się spocić. Jednak tylko w przypadku wcześniejszego zakupu jednego z drukowanych przewodników po saunie i wpisania zawartego w nim kodu wydania – w przeciwnym razie poszukiwanie najbliższego źródła gorącego powietrza kończy się dość gwałtownie na stronie logowania.

Jednak każdemu, kto pomyślnie pokona tę przeszkodę, zostaną pokazane najbliższe dostępne sauny w okolicy i droga do nich.

Z pewnością przydatne narzędzie, które jednak wymaga najpierw zakupu wersji drukowanej.

przewodnik po saunie

przewodnik po saunie

Uwaga: Bardzo dobry


pomoc w czytaniu
Czytnik PDF MJ

Przydatny i bezpłatny: ten czytnik PDF nie zawiera reklam ani zakupów w aplikacji, działa bezbłędnie i nie marnuje zasobów systemowych.

Ten czytnik jest w stanie zapamiętać ostatnią otwartą stronę – jest to bardzo praktyczne, gdy ładowane są długie teksty, takie jak eBooki.

Aplikacja może również handlować wieloma otwartymi plikami w tym samym czasie. Jeśli chcesz czytać w spokoju, przełącz się w tryb pełnoekranowy i schowaj w ten sposób przyciski.

Mała aplikacja, która nie wnosi nic nowego, ale jest przydatna.

Czytnik PDF MJ

Czytnik PDF MJ

Uwaga: Jelito


Zwyczaje
Życie zewnętrzne – narzędzie do śledzenia nawyków

Czy masz już dobre postanowienia na początek? Więc przysięgłam sobie, że nie będę tak często krzyczeć na moich bliźnich. Duch jednak jest chętny, ciało słabe, a struny głosowe są w świetnej formie.

Reginald, wydra pikselowa tej aplikacji, może pomóc. Albo próbuje. Warunkiem koniecznym jest tu biegła znajomość języka angielskiego przez osobę chętną do doskonalenia się. Następnie trzeba odpowiedzieć na kilka pytań, a ostatecznie wynik jest następujący: koniec z alkoholem. Świetny!

Życie zewnętrzne — narzędzie do śledzenia nawyków

Życie zewnętrzne — narzędzie do śledzenia nawyków

Uwaga: Jelito

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android