Najlepsze nowe aplikacje – czerwiec 2022

Najlepsze nowe aplikacje – czerwiec 2022

Michael Derbort 10 czerwca 2022 r.

Jak zawsze, tutaj znajdziesz najlepszych przedstawicieli tych aplikacji, które w ostatnich tygodniach trafiły do ​​sklepów z aplikacjami. Miłego przeglądania!

geniusz organizacyjny:
Listy Microsoft

Organizowanie procesów pracy, nie zapominanie o niczym, optymalne planowanie – dla wielu użytkowników to marzenie, które można tu zrealizować. Pod warunkiem, że masz konto służbowe, szkolne lub uniwersyteckie. W przeciwnym razie aplikacja przestanie działać po zalogowaniu.

Każdy, komu uda się pokonać początkową przeszkodę, trafia na stronę startową i może wybrać jeden z szablonów do utworzenia kolejnego dokumentu. Wtedy może już zacząć.

Powstałe dokumenty można udostępniać i przesyłać do pakietu Microsoft Office, jeśli chcesz.

W przypadku konta biznesowego potrzebujesz biznesowej wersji usługi Office 365. Obejmuje to oprogramowanie SharePoint, które jest niezbędne do korzystania z tej aplikacji. Niestety reszta została pominięta.

Notatka: Jelito

Listy Microsoft

Zadawać pytania:
Wybredny

Kolejny nowy trend w mediach społecznościowych. Jeśli masz pytanie, które pali Ci pod paznokciami, poproś społeczność, aby zobaczyć, co myślą o nim inni na podstawie odpowiedzi.

Nie chodzi o osobistą sympatię czy niechęć do użytkownika, ponieważ wszystkie te pytania są publikowane anonimowo. Gwarantuje to, że odpowiedzi są jak najbardziej neutralne.

Tutaj możesz określić, czy pytanie ma być zadawane lokalnie, czy globalnie.

Oprócz odpowiedzi można wywołać liczne statystyki, które dostarczają informacji o wieku, płci, wykształceniu i wielu innych. Obowiązuje jednak również to, że oceny te są przeprowadzane całkowicie anonimowo.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to ekscytująca aplikacja dla każdego, kto chce poznać swoje opinie.

Notatka: Jelito

wybredny

wybredny

trening zmarszczek:
Ćwiczenia jogi twarzy dla kobiet

Jeśli wierzyć stereotypom, kobiety są wyjątkowo próżne i każdą niedawną zmarszczkę traktują jako osobistą katastrofę.

Ta aplikacja obiecuje lekarstwo, ponieważ według producenta pozwala wytrenować wszystkie zmarszczki – bez nich
zabieg chirurgiczny, ale joga. Joga twarzy, aby być precyzyjnym.

Tłuszcz na twarzy, podwójny podbródek, zmarszczki i inne modyfikacje kobiecej fizjonomii, które są postrzegane jako brzydkie, można również naprawić za pomocą tej aplikacji.

Recenzent nie do końca rozumie, jak celowe grymasy mają w tym pomóc i dlaczego męska twarz wydaje się nieodpowiednia do takich ćwiczeń, ale my też nie jesteśmy wszechwiedzący i pozostawiamy to pytanie bez odpowiedzi. Ale aplikacja jest bardzo dobrze wykonana.

Notatka: Jelito

Ćwiczenia jogi twarzy dla kobiet

Ćwiczenia jogi twarzy dla kobiet

Powodzi obrazów:
Widżet medalionu

Może masz coś takiego na swoim biurku: ramkę na kilka zdjęć jednocześnie, która tworzy ładny kolaż z podobiznami Twoich bliskich.

Jest teraz dostępny również w formie cyfrowej – jako widżet na ekranie blokady. Gdy tylko znajomy wyśle ​​Ci zdjęcie, zostanie ono natychmiast wstawione do siatki zdjęć. Aplikacja nie tylko wyświetla obrazy, ale także tworzy historię w tle, do której użytkownicy mogą uzyskać dostęp w dowolnym momencie.

Podobnie jak w przypadku analogowego odpowiednika na biurko, istniejące symbole zastępcze są tak naprawdę zarezerwowane tylko dla najbliższych przyjaciół i krewnych. Wynika z tego, że w tym widżecie można utworzyć maksymalnie pięciu przyjaciół i/lub członków rodziny.

Pomysł jest w zasadzie dobry i jeśli twórcy wyeliminowali początkowe problemy z ząbkowaniem, dostaniemy fajną aplikację do personalizacji.

Notatka: Jelito

Widżet medalionu

Widżet medalionu

Po prostu wydzierżaw:
Go Leasy – Leasingsuchmaschine

W dzisiejszych czasach nie kupuje się już samochodów, są one wynajmowane. Zaleta jest oczywista: klient otrzymuje zupełnie nowy koszyk, ale nie płaci głupio za ograniczony okres użytkowania.

Wyzwaniem jest tutaj znalezienie odpowiedniego kandydata do celów osobistych spośród dużej liczby dostawców leasingu. Tutaj w grę wchodzi ta aplikacja, która wybiera wszystkich możliwych dostawców zgodnie z osobistymi preferencjami użytkownika.

Dostawcy online mają obecnie około 60 000 dostępnych ofert. Powinno to ułatwić znalezienie tego, czego szukasz.

Notatka: Bardzo dobry

GoLeasy - Leasingsuchmaschine

GoLeasy - Leasingsuchmaschine

Załadowano samochód:
ladenetz.de

Elektromobilność nie jest już zjawiskiem marginalnym. Infrastruktura sieci ładowania jest (nadal) nieco bardziej ryzykowna. Płatności również nie zawsze są ustandaryzowane. Ale jest lekarstwo w postaci tej aplikacji.

Wszystkie firmy partnerskie dostawcy uwieczniły swoje stacje ładowania w bazie danych, a użytkownik ma możliwość korzystania z tej aplikacji, aby przejść do następnego punktu ładowania. Nawiasem mówiąc, dotyczy to Europy.

Procedura płatności jest nieco niespójna, ponieważ każdy dostawca stosuje swój własny model biznesowy.

Notatka: Jelito

ladenetz.de

ladenetz.de

Aplikacja do pompowania:
HerzFit

Często niedoceniane, ale bardzo ważne: zdrowie serca. Wielu już czuło się sprawnych fizycznie, dopóki nagle nie zepchnął ich z kursu atak serca. Nierzadko kończy się to fatalnie.

Podstępną rzeczą jest to, że nie czujemy od razu wielu znaków ostrzegawczych. Wysoki poziom lipidów we krwi, cukrzyca i wiele innych chorób pojawiają się stopniowo i niekoniecznie są odczuwalne przez ból. Pod tym względem warto mieć oko na wszystkie ważne parametry serca.

Tutaj przydaje się ta aplikacja. Rejestruje wszystkie wartości pomiarowe i laboratoryjne. Zintegrowany test ryzyka serca z pewnością nie zastępuje wizyty u lekarza, ale dostarcza wstępnych wskazówek dotyczących stanu zdrowia Twojego serca. Możesz ustawić własne cele zdrowotne.

Okresową kontrolę postępu wywołujemy w ciągu tygodnia, miesiąca lub roku i w ten sposób otrzymujemy kwalifikowany przegląd.

Notatka: Bardzo dobry

HerzFit

HerzFit

Pillentaxi:
MAYD: LEKI NA WYJŚCIU

Czy leki zostały dostarczone do Twojego domu? Jest to możliwe dzięki tej aplikacji – pod warunkiem, że mieszkasz w rejonie porodu i potrzebujesz tylko leków, które nie wymagają recepty. W zamian dostawca obiecuje dostarczyć to, czego chcesz w ciągu 30 minut przez całą dobę – siedem dni w tygodniu.

Zamówienie składane jest bezpośrednio na telefon komórkowy, płatności można dokonać za pomocą PayPal, Google Pay oraz kartą kredytową. Alternatywne opcje płatności miałyby tutaj sens.

Obszary dostaw są obecnie ograniczone do kilku wybranych metropolii, takich jak Berlin, Monachium, Frankfurt, Hamburg, Kolonia, Düsseldorf, Stuttgart, Lipsk, Mannheim i kilka innych. Dostawca obiecuje stale poszerzać zasięgi.

Poszerzenie portfolio o leki na receptę z pewnością miałoby sens, ponieważ większość produktów można łatwo uzyskać przy kolejnym zakupie hurtowym. Pomysł jest jednak w zasadzie dobry.

Notatka: Jelito

MAYD: LEKI NA WYJŚCIU

MAYD: LEKI NA WYJŚCIU

druki:
ciśnienie krwi

Dobrym pomysłem jest regularne mierzenie ciśnienia krwi. Warto też gdzieś zapisywać wartości. Nowoczesne urządzenia często zapisują to automatycznie, a czasem nawet przesyłają dane na dowolne urządzenie końcowe. Ta aplikacja jest zalecana do ręcznego wprowadzania danych.

Zarejestrowane wartości mogą dzięki temu być łatwo ocenione i zinterpretowane przez użytkownika lub lekarza. Inne funkcje, takie jak przechowywanie tlenu we krwi lub częstości tętna, uzupełniają tę aplikację.

Wadą jest to, że zintegrowane funkcje pomiarowe za pomocą kamery są bardzo wadliwe i nieprecyzyjne.

Notatka: Jelito

ciśnienie krwi

ciśnienie krwi

Taktowny:
Scal metronom

Utrzymanie rytmu to podstawa i koniec wszystkiego dla muzyków, którzy próbują uniknąć własnej ścieżki dźwiękowej brzmiącej jak ktoś spadający ze schodów do piwnicy ze skrzynką piwa w dłoni.

Najpopularniejszym narzędziem jest tutaj metronom – dawniej mechaniczny, dziś w formie elektronicznej, instalowany w niezliczonych urządzeniach muzycznych.

Jeśli go nie masz, możesz skorzystać z tej aplikacji, aby sobie pomóc. Robi dokładnie to, co powinno, ustawia tempo zgodnie z ustawieniami. Daje również możliwość mieszania ustawionego paska z innym plikiem (np. dla podcastów).

To sprawia, że ​​Merge Metronome jest użytecznym narzędziem dla muzyków.

Notatka: Bardzo dobry

Scal metronom

Scal metronom

Twitter był wczoraj:
Mastodont

Przede wszystkim wyjaśnijmy pewne nieporozumienia: mastodonty to zwierzęta trąbkowate, używany takson nie jest już dziś powszechny. Każdy, kto podejrzewa, że ​​kryje się za tym aplikacja wspomagająca zdrowie jelit, jest na złej drodze.

Więc teraz mądrala pojawił się, ale co to jest? W rzeczywistości jest to nowy model mediów społecznościowych, który ma przestraszyć Zuckerberga i Muska (lub, jeśli to się nie uda, uzyskać z nich kilka miliardów dolarów).

Sztuczka z tą siecią polega na tym, że jest zorganizowana w sposób zdecentralizowany. Jak tylko się zarejestrujemy, zobowiązujemy się do korzystania z jednego z wielu serwerów, następuje zwykła procedura i możemy zacząć.

Jedną z naprawdę dużych zalet jest to, że żadna globalna sieć nie trzyma kciuków. Nie ma tu również Elona Muska, który chciałby pozwolić Donaldowi Trumpowi ponownie rozprzestrzenić swoje mentalne gówno na całym świecie. Zamiast tego istnieje kwalifikowana treść, która jest weryfikowana lokalnie.

Notatka: Przerażający

Mastodont

Mastodont

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android