Najlepsze łańcuchy telefonów komórkowych 2022 na iPhone’a i Androida

Najlepsze łańcuchy telefonów komórkowych 2022 na iPhone’a i Androida

Łańcuchy do telefonów komórkowych to bez liku – w różnych kolorach, kształtach i różnych funkcjach. W naszym szczegółowym przewodniku pokażemy Ci, które modele są opłacalne dla smartfonów z systemem Android i iOS.

W ostatnich latach widzieliśmy coraz więcej osób korzystających ze smartfonów z łańcuchem telefonów komórkowych ukośnie wokół ciała lub wokół szyi nosić. Chociaż początkowo ten trend był wyśmiewany, teraz jest normalny.

Ale które sieci telefonów komórkowych są rzeczywiście opłacalne w przypadku nadpodaży? A czy możesz zwracać uwagę na zrównoważony rozwój nawet przy takich akcesoriach? Aby przewidzieć to ostatnie: tak, możesz Dzięki naszym rekomendacjom pokażemy Ci, które sieci telefonów komórkowych są warte obejrzenia.

Woodcessories: W przypadku zmiany wszystko jest inne

Łańcuchy do telefonów komórkowych Woodcessories to elegancka, a przede wszystkim zrównoważona alternatywa (Źródło zdjęcia: Woodcessories)

Wskazówka GIGA Zacznijmy od sieci telefonów komórkowych 2 w 1: Woodcessories (za 40 euro w Avocadostore) skupiło się na zrównoważonym rozwoju swoich produktów. Chociaż sznurek jest wykonany z bawełny (certyfikowanej zgodnie z OEKO-TEX), etui jest wykonane z pszenicy i słomy i po użyciu można je stosunkowo łatwo poddać recyklingowi. Kolejny plus: Materiał jest antybakteryjny. Dzięki pokrowcowi robisz coś dobrego nie tylko dla środowiska, ale także dla siebie.

Przejdźmy jednak do przewagi 2 w 1, ponieważ łańcuch można usunąć w przypadku zmian. Więc jeśli nie masz już ochoty nosić telefonu komórkowego, możesz go bez problemu używać bez opaski – Tak więc zmiana ma tu wiele znaczeń. Jedyna wada Woodcessories: etui przeznaczone są wyłącznie dla iPhone’ów.

Do oferty w Avocadostore

Caslord: Dla mocnego trzymania

Seria telefonów komórkowych Caslord jest bardzo stabilna pomimo niskiej ceny (Źródło zdjęcia: GIGA).Sieć telefonów komórkowych Caslord jest bardzo stabilna pomimo niskiej ceny (Źródło zdjęcia: GIGA)

Porada cenowa Jeśli nie chcesz inwestować dużych pieniędzy w sieć telefonów komórkowych, warto skorzystać z przypadku Caslord (zobacz na Amazon). Kiedy otrzymaliśmy etui, od razu zauważyliśmy, że oczka na pasek są przykręcone do etui. Dzięki temu telefon komórkowy jest bardzo bezpiecznie przymocowany do ciała. W przeciwieństwie do Woodcessories, Caslord oferuje łańcuchy telefonów komórkowych do różnych smartfonów (Android), my wybraliśmy taki, który pasuje do Google Pixel 6. Istnieje również wiele wariantów kolorystycznych dla różnych modeli.

Google Pixel 6 siedzi bardzo bezpiecznie w etui. Dodatkowo martw się Wzmocnienia na krawędziach i tylnej kamerze Dla większego bezpieczeństwa w przypadku upadku telefonu komórkowego na podłogę. Istnieją również podwyższenia na boczne przyciski, dzięki czemu można z nich dobrze korzystać. Do prawie 10 euro nie możesz się tutaj pomylić.

Popsockets: łańcuch telefoniczny 3 w 1

Just Elegance Case + PopSockets Popgrip: przewód można łatwo wyjąć (źródło obrazu: GIGA)

Testowane również przez nas: To Etui Just Elegance z Popgrip od Popsockets za 30 euro (patrz na Amazon). Tutaj łączą się 3 praktyczne funkcje. Silikonowe etui chroni telefon, uchwyt typu popsocket z tyłu ułatwia trzymanie go jedną ręką, a (odpinany) przewód umożliwia noszenie go na szyi. Pokrowiec, uchwyt i sznurek można dowolnie łączyć, dzięki czemu istnieje wariant dla każdego stylu.

Wysuwany uchwyt Popsockets pop można wymienić (źródło obrazu: GIGA)

Naszym zdaniem jakość wykonania jest dobra, a cena rozsądna. Dwa górne rogi obudowy są nieco grubsze, dzięki czemu szczególnie dobrze chronią przed uderzeniami, tak jak w przypadku powyższej obudowy Caslorda. Z wysuwany uchwyt przez Pop Socket jest samoprzylepna, przyklejona w dowolnym miejscu z tyłu obudowy i jest całkowicie bezpieczna. Ale i tutaj mamy tę wadę, że łańcuch telefonów komórkowych jest dostępny tylko dla iPhone’ów.

Corkando: etui na telefon komórkowy na każdą okazję

Kieszeń na telefon komórkowy Corkando zapewnia miejsce na smartfona i inne cenne przedmioty (źródło zdjęcia: Corkando).Kieszeń na telefon komórkowy Corkando zapewnia miejsce na smartfona i inne kosztowności (Źródło zdjęcia: Corkando)

Jeśli nie chcesz spędzać wieków na szukaniu odpowiedniej sieci telefonów komórkowych, a także chcesz przechowywać więcej w etui, etui na telefon komórkowy jest tego warte. Model „The Plauderer” firmy Corkando (zobacz w Avocadostore) ma 18,5 centymetra wysokości i 11 centymetrów szerokości, dzięki czemu zmieści się w nim każdy smartfon i na przykład karty lub klucze. Specjalny: Kieszeń na telefon komórkowy wykonana jest z wegańskiej skóry korkowejsprowadzony z Portugalii.

Chociaż korek jest często trudny do recyklingu, nadal jest ekologiczny i odporny na plamy materiał,który jest również bardzo wytrzymały i łatwy w pielęgnacji (więcej informacji o korku można znaleźć w Utopii).

Do oferty w Avocadostore

Sieci telefonów komórkowych: trend, który zostanie (lub musi) pozostać

Szybki rozwój sieci telefonii komórkowej był od początku wyśmiewany i krytykowany. Różne opinie oceniają je jako „oznaki uzależnienia od telefonów komórkowych” (źródło: Stern), które sprawiają, że „wyglądamy trochę głupio” (źródło: Zeit). To, czego moim zdaniem brakuje w tych artykułach, to dylemat kieszonkowej torebki: Sama często na próżno szukam kieszeni w spodniach, spódnicach i sukienkach. Zostały one zabrane ludziom czytającym kobiety przez całą historię, ponieważ ich obowiązkiem było przebywanie w domu. Nie było więc powodu, aby zabierali ze sobą przedmioty.

Inne punkty to patriarchat i kapitalizm: wypchane kieszenie spodni pozostawiają ciało odczytane jako kobieta już nie tak estetyczne efekt (słowo kluczowe: męskie spojrzenie) i mniej lub zbyt małe kieszenie w spodniach pobudzają rynek torebek (więcej: Deutschlandfunk, TAZ).

Jasne, sieć telefonów komórkowych nie jest rozwiązaniem problemu, po prostu działa, ale przynajmniej pozwala mi noś smartfon blisko ciałabez konieczności trzymania go w dłoni lub zabierania ze sobą torebki. Ale oczywiście nie oznacza to, że łańcuszki do telefonów komórkowych mogą nosić tylko osoby, które są odczytywane jako kobiety – jak podkreśla nasz redaktor Stefan:

Stefan BubeckStefan Bubeck, redaktor GIGA, ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej, zwłaszcza audio.

Czy każdy może nosić łańcuchy do telefonów komórkowych?
Tak, czemu nie! Każdy, kto rozgląda się po modnych dzielnicach, może potwierdzić, że łańcuszki do telefonów komórkowych są od dawna noszone przez wszystkich – bez względu na płeć, wiek czy inne aspekty. Nasza wskazówka: Jeśli nadal nie masz pewności, najpierw wybierz porządny model i zobacz, jak Ci się podoba. Nie chodzi więc o to, kto może nosić łańcuszki do telefonów komórkowych, ale raczej o to, które i jak.

Najlepsze sieci telefonów komórkowych 2022: tak je wybraliśmy

Jeśli chodzi o produkty, takie jak łańcuchy do telefonów komórkowych, masz wybór. Aby dokonać odpowiedniego wyboru spośród wielu modeli, z jednej strony oparliśmy się na własnym doświadczeniu, az drugiej strony na wybór mają również wpływ oceny użytkowników. Te ostatnie były pomocne, ponieważ podkreślały indywidualne wrażenia. W osobnym artykule dowiesz się, jak w firmie GIGA radzimy sobie z rekomendacjami i testami produktów. Dzięki naszym badaniom my w GIGA chcemy polecić Ci odpowiednie produkty i uniknąć złych zakupów. Twoje zaufanie jest dla nas ważne – dlatego możesz na nas polegać.

Szukasz nie tylko odpowiedniej sieci telefonów komórkowych, ale przede wszystkim odpowiedniego smartfona? W takim razie nasz doradca ds. smartfonów jest właśnie tym, czego potrzebujesz:

Który telefon komórkowy kupić? Zapytaj naszego interaktywnego przewodnika dla kupujących smartfony!

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android