Najlepsze etui na Google Pixel Watch 2

Najlepsze etui na Google Pixel Watch 2

Smartwatch drugiej generacji Google zapewnia mnóstwo funkcji na nadgarstkach użytkowników, a także wyjątkową, minimalistyczną estetykę. Chroń wypukłe szkło wyświetlacza przed pęknięciami i zadrapaniami dzięki etui ochronnemu. Przedstawiamy najlepsze obudowy Google Pixel Watch 2, jakie możesz kupić.

Kup najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb etui Google Pixel Watch 2

Rita El Khoury / Android Authority Google Pixel Watch 2 wygląda podobnie do swojego poprzednika, ma okrągłą obudowę w jednym rozmiarze, kopułowy wyświetlacz i wbudowane paski do mocowania. Jest elegancki, lekki i bardzo wygodny. Jest też podatny na uszkodzenia. Niektóre etui Google Pixel Watch technicznie działają z nowym modelem, ale dopasowanie nie jest płynne. Mimo to wielu użytkowników uznało, że najłatwiej jest nadal używać starego etui, ponieważ nie ma zbyt dużego wyboru etui do Pixel Watch 2. Na razie to w porządku, ale jeśli to możliwe, zalecamy zakup prawdziwego etui do zegarka Pixel Watch 2. Przewidujemy, że w nadchodzących tygodniach więcej firm opublikuje zaktualizowane projekty obudów. Na razie poniższe opcje zapewniają trwałą ochronę.

Najlepsze etui na Google Pixel Watch 2


Supcase Unicorn Beetle Pro: najlepsze wytrzymałe etui Google Pixel Watch 2

Załóżmy, że Unicorn Beetle Pro
Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć masę swojego urządzenia, czy też masywną ochronę, Unicorn Beetle Pro zapewni Ci wszystko. Konstrukcja unibody zapewnia znaczną masę skądinąd eleganckiemu Pixel Watch 2, dzięki czemu zegarek robi znacznie większe wrażenie niż pierwotnie. Wykonane z trwałego, amortyzującego materiału etui zapewnia ochronę przed upadkiem w wojskowym standardzie. Tymczasem podwyższona ramka chroni wyświetlacz przed przypadkowymi zadrapaniami i zadrapaniami. Pasek można regulować za pomocą bezpiecznego, metalowego zapięcia, a precyzyjne wycięcia pozwalają zachować dostęp do cyfrowej korony i guzika. Podsumowując, jest to wysoce niezawodna i wytrzymała obudowa zegarka.

Hasdon 2-Pack: najlepsze etui Google Pixel Watch 2 w stylu zderzaka

Pakiet Hasdona 2Aby uzyskać opcję o znacznie mniejszych rozmiarach, ta koperta zegarka firmy Hasdon w stylu zderzaka jest cienka, lekka i łatwo zatrzaskuje się na miejscu. Zamiast zmieniać wygląd urządzenia do noszenia, obudowy Hudson naśladują oryginalne krzywizny Pixel Watch 2. Posiadają również wbudowane zabezpieczenia ekranu, które chronią szkło przed uszkodzeniami. Etui są sprzedawane w opakowaniach po dwie sztuki za jedyne 9,99 USD i są dostępne w różnych kolorach, w tym szarym, przezroczystym, srebrnym, czarnym i niebieskim.

Shenou 6-Pack: najlepsze budżetowe etui na zegarek Google Pixel Watch 2

Shenou 6-pakDzięki wyglądowi i zastosowaniu bardzo podobnym do powyższych opcji Hasdon, etui Shenou Pixel Watch 2 oferuje kupującym jeszcze bardziej przystępną cenowo opcję. Dostępne w sześciu opakowaniach, te etui zatrzaskują się na miejscu i zapewniają ochronę z poliwęglanu dla obudowy urządzenia oraz ochronę ekranu ze szkła hartowanego o twardości 9H. Są też dostępne w opakowaniach zbiorczych w kilku kolorach, dzięki czemu możesz chronić swój Pixel Watch 2 według własnego stylu. Całkowicie bez pleców, nie zakłócają ładowania i nie obciążają nadgarstka w minimalnym stopniu.

Często zadawane pytania

Czy etui Google Pixel Watch można używać na zegarku Pixel Watch 2? Chociaż etui Google Pixel Watch z technicznego punktu widzenia działają na zegarku Pixel Watch 2, nie są dokładnie dopasowane. Określone wycięcia są bardzo nieznacznie przesunięte. Czy zegarek Google Pixel Watch 2 jest wodoodporny? Zegarek Google Pixel Watch 2 ma certyfikat IP68 potwierdzający odporność na wodę i kurz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android