Najlepsze darmowe VPN dla Twojego iPhone’a: ​​Dbaj o prywatność swojego urządzenia Apple!

Najlepsze darmowe VPN dla Twojego iPhone’a: ​​Dbaj o prywatność swojego urządzenia Apple!

Edgar Cervantes / Android Authority Znalezienie najlepszych darmowych VPN dla Twojego iPhone’a (lub dowolnego innego urządzenia) nie jest łatwym zadaniem. Wirtualne sieci prywatne wymagają dużych inwestycji ze strony odpowiedzialnej firmy; dlatego oferowanie ludziom tej usługi za darmo nie zawsze jest proste. Istnieją jednak bezpłatne usługi VPN. Jak to możliwe? Niektóre darmowe VPN dla Twojego iPhone’a potrafią generować przychody w inny sposób. Najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest reklama. Niektórzy mogą również sprzedawać Twoje dane stronom trzecim, co jest bardziej niepokojące i częściowo bije na głowę cel VPN. Ponadto bezpłatne usługi VPN mają zwykle ograniczenia. Prawie wszystkie mają limit danych, a niektóre nie pozwalają na wybranie własnych lokalizacji serwerów.

Co to jest VPN i czy go potrzebuję?

VPN zdjęcie stockowe 3Edgar Cervantes / Android AuthorityVPN oznacza wirtualną sieć prywatną. Ta technologia kieruje Twoje dane internetowe przez serwery dostawcy, które następnie trafiają do tego, do czego masz dostęp. Pomyśl o tym jako o pośredniku między tobą a internetem. W związku z tym VPN ukrywa Twoją lokalizację i tożsamość, wyświetlając tylko informacje o VPN. W przypadku dowolnej witryny lub usługi będzie wyglądać tak, jakby serwery VPN uzyskiwały dostęp do jej informacji. W rzeczywistości sieć VPN z siedzibą w USA pozwoli Ci przeglądać Internet tak, jakbyś był w Stanach. Wiele z nich korzysta z VPN, aby ominąć witryny z ograniczeniami geograficznymi, takie jak usługi przesyłania strumieniowego lub aplikacje. Oczywiście anonimowość to kolejna zaleta korzystania z wirtualnej sieci prywatnej. Biorąc pod uwagę, że Twój dostawca VPN ma zasady braku logowania, żadna firma nie będzie mogła zobaczyć Twojej historii przeglądania, w tym Twojego dostawcy usług internetowych. Dzieje się tak, ponieważ VPN szyfrują Twoje dane.

Najlepsze darmowe VPN dla iPhone’a

Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, wiemy, że wielu z Was będzie potrzebować pomocy w znalezieniu odpowiedniej darmowej sieci VPN dla swojego iPhone’a. Oto lista naszych ulubionych. Jeśli potrzebujesz pomocy, mamy przewodnik dotyczący konfiguracji VPN na iOS.

TunnelBear: najprostszy i najbardziej przyjazny dla użytkownika VPN dla iPhone’a

TunnelBear Press Image Oferty VPNTunnelBear to jedna z najdłużej działających nowoczesnych usług VPN dla iPhone’ów i nie bez powodu. Kiedyś była to jedna z niewielu darmowych usług VPN i nadal oferuje podstawowy plan bez żadnych kosztów. Bezpłatna wersja TunnelBear zapewni Ci 500 MB limitu i zapewni Ci dostęp do ponad 40 serwerów na całym świecie. Jeśli potrzebujesz więcej, plany zaczynają się już od 3,33 USD miesięcznie. Zapewni ci spokój ducha, gdy dowiesz się, że TunnelBear ma ścisłą politykę braku logowania, co oznacza, że ​​​​firma nie będzie prowadzić żadnych rejestrów dotyczących Ciebie ani przeglądania. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i ma bardzo przejrzysty interfejs. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika opcji.

HotspotShield: łatwość obsługi i „nieograniczone” dane

Hotspot ShieldHotspot Shield to kolejna bardzo popularna usługa znana z łatwości obsługi i dużej różnorodności serwerów (ponad 160 w ramach bezpłatnego planu). Tarcza Hotspot uwielbia również reklamować swoje szybkie serwery i zasady braku logów. Jest nieco bardziej zaawansowany niż TunnelBear, a jednocześnie skupia się na zwykłych konsumentach. Wspaniałą rzeczą w Hotspot Shield jest to, że twierdzi, że oferuje nieograniczoną liczbę bezpłatnych danych. Jest jednak wspierany reklamami; musisz oglądać reklamy, aby nadal z nich korzystać poza dziennymi limitami (500 MB). Aplikacja jest bardzo prosta do rozszyfrowania i bardzo intuicyjna, więc każdy użytkownik może się z nią zapoznać w mgnieniu oka.

Avira Phantom: mniej ograniczeń za darmo

Avira Phantom oferuje bezpłatny limit danych wynoszący 500 MB, ale liczbę tę można zwiększyć do 1 GB, jeśli założysz bezpłatne konto (i przekażesz firmie część swoich informacji). Nadal obowiązuje zasada braku logowania, ale firma może teraz skontaktować się z Tobą, aby zaoferować usługi, promocje i nie tylko. To, co wyróżnia Avira Phantom, to fakt, że darmowy plan jest bardzo podobny do wersji płatnej, z wyjątkiem przydziału danych i braku obsługi klienta. W przeciwnym razie nadal będziesz mieć szyfrowanie, zapobieganie wyciekom DNS, wirtualny adres IP i nie tylko. Aplikacja jest również bardzo prosta i przejrzysta w kwestii limitu danych. I możesz ręcznie wybierać między serwerami w 37 krajach.

Hide.me: 10 GB danych, brak rejestracji, zero logów

Ukryj mnieMyślałeś, że 500 MB i 1 GB to dobre oferty na darmowy VPN dla Twojego iPhone’a? Pomyśl jeszcze raz. Hide.me zapewnia 10 GB przeglądania sieci VPN miesięcznie! Najlepsze jest to, że firma o nic nie prosi. Nie musisz się rejestrować, nie jest wymagana karta i nadal obowiązuje zasada braku logowania. Aplikacja automatycznie wybiera serwer, ale przynajmniej jest to przyjemna i prosta aplikacja.

Windscribe

WindscribeWindscribe oferuje również 10 GB bezpłatnej przepustowości, ale robi to tylko wtedy, gdy zarejestrujesz konto, ale nadal obowiązują ścisłe zasady braku logowania. Jeśli nie chcesz mieć konta, musisz dostosować się do 2 GB. Dodaliśmy tę opcję do tej listy najlepszych sieci VPN dla Twojego iPhone’a, ponieważ w przeciwieństwie do Hide.me, Windscribe umożliwia ręczną zmianę serwerów. Darmowy plan oferuje serwery w 11 krajach, w tym w USA.

ProtonVPN

ProtonVPNCzy najlepsze zostawiliśmy na koniec? Po prostu możemy mieć. ProtonVPN to coś innego i zdecydowanie jest to jedna z najlepszych darmowych sieci VPN dla Twojego iPhone’a. ProtonVPN oferuje nieograniczoną przepustowość; bez kłopotów, bez ograniczeń i bez oglądania reklam, aby nadal z niego korzystać. Otrzymasz również dostęp do ponad 100 serwerów w USA, Holandii i Japonii. To powiedziawszy, trzeba poświęcić się dla tak niesamowitej bezpłatnej usługi. Musisz założyć konto ProtonVPN. Usługa ograniczy Cię również do „średnich prędkości”, chyba że zapłacisz. Niezależnie od tego firma obiecuje, że nie będzie prowadzić żadnych rejestrów Twojej aktywności.

Często zadawane pytania

Co to jest VPN? VPN oznacza wirtualną sieć prywatną. Służy jako pośrednik między Twoim urządzeniem a Internetem, przekierowując wszystkie dane przez zdalny serwer. Sieci VPN mogą maskować Twój adres IP, szyfrować Twoją aktywność, maskować Twoją lokalizację i zabezpieczać przeglądanie. Czy mogę korzystać z Netflix z darmową siecią VPN? Netflix, podobnie jak inne usługi z ograniczeniami geograficznymi, coraz lepiej wykrywa VPN i powstrzymuje użytkowników przed przesyłaniem strumieniowym podczas korzystania z nich. Zawsze możesz jednak spróbować. Są szanse, że niektóre VPN będą działać, a inne nie. Czy darmowe VPN są dobre? Większość darmowych VPN jest dość ograniczona lub firma znajduje dziwne sposoby zarabiania na swoich usługach. To powiedziawszy, niektóre darmowe aplikacje VPN oferują dobrą obsługę i moralną filozofię bez żadnych kosztów. Czy powinienem po prostu zapłacić za VPN? Jeśli chcesz zapłacić za VPN, istnieją lepsze opcje niż bezpłatne alternatywy wymienione w tym poście. Płacenie zapewni Ci pełne wrażenia, większą kompatybilność, brak ograniczeń i płynniejsze wrażenia. Nie wspominając, że wsparcie będzie lepsze. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android