Najlepsze darmowe aplikacje do przesyłania strumieniowego dla Fire TV Stick

Najlepsze darmowe aplikacje do przesyłania strumieniowego dla Fire TV Stick


SZYBKA ODPOWIEDŹ
Aby przeglądać bezpłatne kanały na karcie Fire TV Stick, przejdź Znajdować z ekranu głównego i przewiń w dół, aby wybrać Bezpłatny.

Najlepsze bezpłatne kanały na Fire TV Stick

Paw

tablet telewizyjny z ogniem pawiaJon Fingas / Android AuthorityTelewizja Plutonaaplikacja tubi tvTubi daje tubę do 20 000 filmów i seriali telewizyjnych bez wydawania ani grosza. Znajdziesz tu kilka oryginalnych tytułów i krajowe wiadomości na żywo z USA z Fox, NBC, Bloomberg i nie tylko. Jeśli zarejestrujesz się za darmo na stronie internetowej Tubi TV Activate, uzyskasz możliwość oglądania wcześniej wstrzymanego filmu od miejsca, w którym zostało przerwane, bez względu na urządzenie, a także możesz utworzyć kolejkę nadchodzących filmów do obejrzenia z Fire TV Kij.
Ucz się więcej: Co to jest Tubi? Darmowe filmy i programy telewizyjne


Kanopy

logo kanopyKanopy być może oferuje najwyższej jakości treści ze wszystkich bezpłatnych kanałów streamingowych. Ma ogromną bibliotekę filmów dokumentalnych, nowoczesnych filmów niezależnych i filmów studyjnych, których nie znajdziesz na innych głównych platformach streamingowych. Co najlepsze, nie ma żadnych reklam. Jest jednak pewien haczyk: musisz być studentem college’u lub uniwersytetu lub patronem biblioteki publicznej, aby uzyskać dostęp do usługi. Jeśli się zakwalifikujesz, nie przegap Kanopy. Dowiedz się więcej: Co to jest Kanopy? Wszystko o bezpłatnej usłudze przesyłania strumieniowego obsługiwanej przez biblioteki


Sony trzeszczenie

Trzask - zdjęcie stockowe 2Edgar Cervantes / Android AuthorityCrackle, jedna z pierwszych darmowych usług przesyłania strumieniowego, podtrzymuje ogień. Oprócz oferowania wielu darmowych filmów i seriali, masz możliwość tworzenia listy do obejrzenia później, ustawiania kontroli rodzicielskiej i włączania napisów za pomocą bezpłatnego konta. Być może będziesz musiał obejrzeć od czasu do czasu reklamę, zanim zaczniesz trzaskać, ale filmy dokumentalne, takie jak Blackfish i filmy, takie jak Lion, sprawiają, że warto czekać.
Ucz się więcej: Co to jest trzeszczenie? Wszystko, co musisz wiedzieć o bezpłatnej usłudze przesyłania strumieniowego


FilmRise Klasyczna telewizja

ordynansAdam Birney / Android AuthorityFilmRise Classic TV oferuje najszerszy wybór bezpłatnych klasycznych treści, sięgających lat 50. XX wieku. Znajdziesz takie tytuły jak 3rd Rock from the Sun, oryginalna 21 Jump Street z Johnnym Deppem i Batman z Adamem Westem. Kto by pomyślał, że drapanie, że swędzenie nostalgii było cechą Fire TV Stick?
Zobacz też: Najlepsze klasyczne filmy na Amazon Prime teraz


Telewizja IMDb

imbdtvAdam Birney / Android AuthorityDzięki IMDb TV masz dostęp do przyzwoitej biblioteki najnowszych i starszych programów telewizyjnych i filmów. Amazon jest właścicielem tej usługi, więc być może widziałeś już niektóre treści prezentowane na stronie głównej Fire TV Stick, takie jak programy nagradzane Emmy, takie jak Mad Men. To wszystko za darmo z przerwami na reklamy wideo.
Zobacz też: Najlepsze darmowe programy telewizyjne IMDb, które możesz teraz oglądać


Plex

Zrzut ekranu Plex 2021dowolna strona głównaAdam Birney / Android AuthorityFreeform to nowsza usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje kilka opcji na żądanie, w tym kilka oryginalnych serii. Możesz także zalogować się u swojego dostawcy telewizji, aby oglądać swoje ulubione programy na żywo. Jako bonus zawiera nawet kilka zajawek, wywiady z obsadą i nagrania zza kulis. Nie jest wymagane logowanie ani tworzenie konta.
Zobacz też: Zapomnij o Netflixie, zamiast tego obejrzyj te darmowe filmy na YouTube


PBS Dzieci

Sztuka logo PBS dla dzieciOto doskonały sposób na bezpłatną rozrywkę dla dzieci. PBS Kids zapewnia pełne odcinki kreskówek edukacyjnych i rozrywki edukacyjnej dla dzieci, od Ciekawskiego Jerzego po Ulicę Sezamkową. Możesz oglądać lokalne kanały telewizyjne i zobaczyć, co jest nadawane w Twojej stacji PBS z sekcji Na żywo. Jako bonus, prosty interfejs użytkownika ułatwia dzieciom nawigację.
Zobacz też: Kontrola rodzicielska Disney Plus: oto, co musisz wiedzieć


Nick Junior

Strona główna Nick Jr fire tvAdam Birney / Android Authority Inną bezpłatną opcją dla najmłodszych jest Nick Jr, zawierający niedawno wyemitowane odcinki popularnych programów, takich jak Psi Patrol i Shimmer & Shine, bez reklam. Dostępna jest również świetna biblioteka oryginalnych treści, w tym głupie miksy, teledyski, ekskluzywne zapowiedzi i klipy oparte na programach nauczania. Aplikacja jest stale aktualizowana, więc juniorzy zawsze znajdą coś nowego do odkrycia.
Zobacz też: Najlepsze filmy dla dzieci i familijne na Netflix


Często zadawane pytania

Czy kanał pogodowy na Fire TV Stick jest bezpłatny?Nie wszystkie aplikacje pogodowe są bezpłatne w Fire TV, ale niektóre są. Na przykład WeatherNation przesyła strumieniowo aktualne i nadchodzące warunki pogodowe, a NewsON umożliwia dostrojenie się do lokalnych wiadomości pogodowych z 275 stacji na 165 rynkach.Czy kanał Discovery jest bezpłatny na Fire TV Stick?Discovery Go można pobrać bezpłatnie na Fire TV Stick. Jednak będziesz musiał wprowadzić dostawcę telewizji kablowej, aby uzyskać dostęp do jego zawartości. Discovery+ to kolejna nowa usługa przesyłania strumieniowego, którą można pobrać bezpłatnie, ale jej subskrypcja kosztuje 4,99 USD/miesiąc.Czy kanał Disneya jest bezpłatny na Fire TV Stick?Disney Channel został włączony do nowej usługi przesyłania strumieniowego Disneya, Disney+. Subskrypcja kosztuje 7,99 USD miesięcznie i zawiera wszystkie treści należące do Disneya. Zobacz nasz przewodnik, jak oglądać Disney Plus w Fire TV.Czy kanał Historia jest bezpłatny na Fire TV Stick?Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android