Najlepsze bezprzewodowe ładowarki Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro

Najlepsze bezprzewodowe ładowarki Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 to jeden z najlepszych telefonów z Androidem, jakie można kupić w 2023 roku, podczas gdy Pixel 7 Pro opiera się na tym z bardziej wyrafinowaną konfiguracją aparatu i większym wyświetlaczem. Oba telefony obsługują ładowanie bezprzewodowe, ale którą ładowarkę należy kupić, aby uzupełnić wybrane urządzenie? Istnieje wiele opcji, ale uważamy, że wymienione poniżej urządzenia wyróżniają się na swój sposób.

Co warto wiedzieć o ładowaniu bezprzewodowym serii Pixel 7

Bezprzewodowe ładowanie Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro jest proste. Tylko jedna ładowarka bezprzewodowa zapewni Ci maksymalną prędkość 21 W (Pixel 7) i 23 W (Pixel 7 Pro): własny Pixel Stand firmy Google (2. generacji). Każda inna ładowarka będzie dostarczać do telefonu maksymalnie 12 W. To sprawia, że ​​wybór ładowarki bezprzewodowej jest zadaniem albo-albo. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości swojego urządzenia, wydaj trochę więcej i kup Pixel Stand. Oczywiście Stand ma swoje ograniczenia i przeszkody, ale zawiera także kilka zalet specyficznych dla Google. Możesz potrzebować ładowarki, którą można łatwo przenosić po domu. W takim przypadku krążek ładujący ma większy sens. Chcesz tylko funkcji podstawki bez szybkiego ładowania? Również w tej kategorii jest wiele opcji. Nasze wybory najlepszych ładowarek bezprzewodowych Pixel 7 Pro obejmują również opcje dla podróżujących. Niezależnie od tego, czy lecisz odrzutowcem, czy podróżujesz samochodem, są dwie opcje, które idealnie pasują do twoich wysiłków.

Najlepsze ładowarki bezprzewodowe Pixel 7 i Pixel 7 Pro

Stojak Google Pixel (2. generacji)

Robert Triggs / Android Authority Jeśli masz Google Pixel 7 lub Pixel 7 Pro, powinieneś posiadać kilka niezbędnych akcesoriów, a Pixel Stand znajduje się na tej liście. Oryginalnie zbudowany dla serii Pixel 6, stojak obsługuje również najnowszy duet smartfonów Google. Może zapewnić do 23 W mocy bezprzewodowej dla Pixela 7 Pro i 21 W dla standardowego Pixela 7. Stojak jest również wyposażony w dołączoną kostkę ładującą 30 W. Druga próba Google na Pixel Stand to coś w rodzaju triumfu. Podobało nam się, jak szybko naładował nasz Pixel 6 Pro podczas naszej recenzji, zbliżając się do prędkości przewodowych. Będziesz cieszyć się podobną wydajnością na Pixel 7 Pro. Istnieją również świadczenia nieobciążające. Jedną z naszych ulubionych funkcji jest sposób, w jaki Pixel Stand zamienia telefony Pixel w swego rodzaju mini Nest Hub. Istnieje kilka dziwactw. Aby zmaksymalizować szybkość ładowania, musisz przejść przez proces wdrażania Pixel Stand na Pixelu 7. Nie przepadamy też za masywniejszym projektem niż pierwsza, bardziej elegancka iteracja.

Belkin BoostCharge 15W

Podkładka do szybkiej ładowarki bezprzewodowej Belkin BoostCharge 15 W — zdjęcie prasoweJeśli szukasz tańszej bezprzewodowej ładowarki Pixel 7 Pro i nie potrzebujesz stojaka, Belkin BoostCharge 15W to solidna opcja. Jak sama nazwa wskazuje, nie uzyskasz tak wysokich prędkości, jak w przypadku Pixel Stand (2. generacji), ale to nie jest przełom. Jak wspomniano, otrzymasz tylko 12 W mocy bezprzewodowej za pomocą bezprzewodowych ładowarek innych firm, więc Belkin wciąż generuje dużo. Niemniej jednak BoostCharge obsługuje ładowanie Qi, jest dostarczany z zasilaczem sieciowym i dobrze podróżuje dzięki kompaktowej konstrukcji krążka.

Stojak Anker PowerWave II

Stojak anker powerwave iiDoceniliśmy oryginalną podstawkę PowerWave jako niedrogą i funkcjonalną ładowarkę bezprzewodową. Druga odsłona ładowarki Ankera podnosi poprzeczkę. Podobnie jak Belkin BoostCharge 15 W, uzyskasz maksymalną prędkość ładowania 15 W z obsługiwanymi urządzeniami i 12 W z duetem Google Pixel 7. W przeciwieństwie do Pixel Stand (2. generacji) nie ma irytującego procesu wdrażania. Podłączasz ładowarkę, kładziesz telefon na podstawce i voila. Z pewnością uważamy, że ma bardziej atrakcyjny wygląd niż Pixel Stand, a jego niższa cena również nie zniechęca nas do rozważenia go. Jasne, ma swoje dziwne decyzje projektowe. Zamiast wybierać kabel i port USB-C, Anker zawiera rozwiązanie do ładowania beczek. To nie jest dobre dla tych, którzy wolą używać kabli i ładowarek ściennych, które już posiadają.

Anker PowerCore III 10K

Bezprzewodowy stojący Anker PowerCore IIIRyan Haines / Android AuthorityCzasami ładowanie telefonu przy ścianie nie wchodzi w grę. Bezprzewodowe ładowanie to wygodny sposób na doładowanie urządzenia w ruchu, a niewiele jest lepszych rozwiązań niż powerbank. Do tego celu w dużej mierze wystarczy PowerCore III 10K. Zapewnia prędkość ładowania przewodowego do 18 W i 10 W bezprzewodowo z obsługą Qi. Podczas gdy lamentujemy nad brakiem mocy podczas naszej recenzji, ta liczba 10 W nie jest zbyt odległa od maksimum 12 W innych firm dla serii Pixel 7. Co ciekawe, PowerCore III 10K może również służyć jako podstawka do ładowania bezprzewodowego dzięki sprytnie wbudowanej przesuwanej podstawce.

iOttie Easy One Touch Wireless 2

Bezprzewodowa ładowarka samochodowa iottieWreszcie, bezprzewodowa ładowarka samochodowa jest koniecznością podczas podróży osobistych, a niewiele marek zbliża się do iOttie. Podobnie jak Easy One Touch 4, Easy One Touch Wireless 2 można zamontować na desce rozdzielczej lub przedniej szybie samochodu. Obsługuje Qi, z prędkością ładowania 10 W dostępną dla Pixel 7 i Pixel 7 Pro. Lubimy bezprzewodową ładowarkę samochodową za sprytne ramię teleskopowe, które sprawia, że ​​regulacja telefonu jest dziecinnie prosta, oraz małą regulowaną półkę, która zapewnia, że ​​Pixel zawsze bezpiecznie spoczywa na ładowarce.

Często zadawane pytania

Czy Pixel 7 Pro ma funkcję ładowania bezprzewodowego? Tak, zarówno Google Pixel 7, jak i Pixel 7 Pro obsługują ładowanie bezprzewodowe. Standardowy Pixel 7 obsługuje bezprzewodowe ładowanie 21 W, a Pixel 7 Pro osiąga szczyt 23 W.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android