Najlepsze aplikacje na Apple Watch, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia

Najlepsze aplikacje na Apple Watch, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia

Kaitlyn Cimino / Android Authority Niezrównana obsługa aplikacji to jedna z wyróżniających cech linii Apple Watch. Od aplikacji fitness i platform muzycznych po gry i narzędzia zwiększające produktywność — w App Store jest coś na pozornie każdą potrzebę. Zebraliśmy najlepsze aplikacje Apple Watch, aby jak najlepiej wykorzystać urządzenie do noszenia, niezależnie od tego, czy jest to Apple Watch Series 8, czy ponadgabarytowy Apple Watch Ultra.

Najlepsze aplikacje Apple Watch

Zegarki Apple wykorzystują pełny zestaw potężnych aplikacji natywnych od razu po wyjęciu z pudełka. Apple oferuje w pełni funkcjonalne platformy do ćwiczeń i zdrowia, a także aplikacje przełomowe, które zapewniają bardziej szczegółowe wsparcie w zakresie dobrego samopoczucia, takie jak aplikacje do śledzenia cyklu, snu i uważności. Użytkownicy znajdą również podstawowe aplikacje, w tym wszystko, od Kalendarza i Poczty po Apple Pay i Apple Music. Te zszywki są dodatkowo uzupełnione dedykowanymi narzędziami do codziennego życia, w tym aplikacją Handwashing i aplikacją Apple Noise do monitorowania głośności w Twoim środowisku.Jednakże, tak jak firma sprawia, że ​​​​jej urządzenia są podstawowe, urządzenia do noszenia Apple naprawdę błyszczą dzięki dostosowaniu. Spraw, aby Twój zegarek Apple Watch pracował dla Ciebie wydajniej dzięki naszym znaleziskom poniżej.

Strawa

Cena: Bezpłatnie / 11,99 USD miesięcznie / 79,99 USD rocznieZegarek Apple StravaDzięki aplikacji Strava użytkownicy Apple Watch mogą łączyć swoje urządzenia z największą na świecie platformą społecznościową dla sportowców. Strava zaprasza użytkowników do rejestrowania treningów i tras treningowych, rywalizacji ze znajomymi i łączenia się z globalną społecznością. Od szlifowania popularnych segmentów Strava po korzystanie z funkcji bezpieczeństwa aplikacji, biegacze i rowerzyści dodają mnóstwo funkcji do swojego zegarka Apple Watch za pośrednictwem tej aplikacji fitness.

MójFitnessPal

Cena: Bezpłatnie / 19,99 USD miesięcznie / 79,99 USD rocznieZegarek Apple MyFitnessPalMyFitnessPal to jedna z najpopularniejszych aplikacji do śledzenia kalorii i skuteczne narzędzie do zarządzania wagą. Aplikacja Apple Watch zapewnia szybki wgląd w Twój budżet kaloryczny i pozwala śledzić jedzenie w biegu. Z nadgarstka możesz również sprawdzić swój rozkład żywieniowy, aby dokonywać mądrzejszych wyborów podczas podjadania lub planowania posiłków. Aplikacja synchronizuje się również z danymi dotyczącymi Twojej aktywności, aby uzyskać dostęp do statystyk, takich jak dzienna liczba kroków.

Otwór 19

Cena: Bezpłatnie / 7,99 USD miesięcznie / 49,99 USD roczniezegarek apple hole19 1Aby uzyskać bardziej skoncentrowane podejście, Hole 19 oferuje monitorowanie aktywności specjalnie dla golfa. Caddy na twoim nadgarstku, aplikacja oferuje przydatne narzędzia do gry wstępnej, w tym dalmierz GPS i cyfrowy zapis wyników. Za roczną opłatą w wysokości 50 USD Hole 19 Pro będzie obliczać handicapy użytkowników, śledzić odległości, umożliwiać zapisywanie wyników na nadgarstku i udostępniać statystyki klubowe. To doskonałe narzędzie do śledzenia zamachu i usprawniania gry.

Przestrzeń nad głową

Cena: Bezpłatnie / 12,99 USD miesięcznie / 69,99 USD rocznieZegarek Apple HeadspacePrzystępna aplikacja uważności, Headspace, upraszcza praktykę medytacji dzięki prostej strukturze, profesjonalnym wskazówkom i prostym treściom. Szybkie sesje i łatwe ćwiczenia pozwalają użytkownikom zamienić medytację w trwały nawyk. Użytkownicy uzyskują dostęp do zasobów do radzenia sobie ze stresem, poprawy koncentracji, poprawy snu i wielu innych. Co najważniejsze, Headspace ułatwia śledzenie postępów w podróży do zdrowia psychicznego.

Spokój

Cena: 14,99 USD miesięcznie / 69,99 rocznie / 399,99 USD za dożywotnią subskrypcjęSpokojny zegarek AppleInną popularną aplikacją do medytacji jest Calm, która przyciągnęła nawet uwagę celebrytów. Ta opcja jest pełna treści (i mamy na myśli załadowana) i jest szczególnie pomocna dla osób szukających wskazówek relaksacyjnych związanych z zasypianiem. Spokój jest jednak również nieco drogi. Chociaż aplikacja oferuje siedmiodniowy okres próbny, opłaty miesięczne i roczne są dość wysokie. Z tego powodu Calm najlepiej nadaje się dla bardziej zaawansowanych użytkowników zaangażowanych w praktykę uważności.

Spotify

Cena: Bezpłatnie / 9,99 USD miesięcznieApple Watch ze SpotifyOferując dostęp do milionów utworów, Spotify jest jedną z najczęściej używanych usług strumieniowego przesyłania muzyki na świecie. Platforma zawiera również jedną z najlepszych aplikacji muzycznych na Apple Watch. Dzięki aplikacji Spotify użytkownicy mogą sterować swoimi ulubionymi listami odtwarzania bezpośrednio z nadgarstka. Jeśli jesteś płatnym subskrybentem, możesz nawet słuchać bezpośrednio z zegarka Apple Watch, niezależnie od tego, czy jesteś online, czy offline. W zależności od posiadanego modelu zegarka Apple Watch urządzenie może przechowywać do 10 godzin treści.

Pandora

Cena: Bezpłatnie / 4,99 USD / 12,99 USDApple Watch firmy PandoraJedna z najstarszych wciąż działających usług strumieniowego przesyłania muzyki, Pandora jest znana przede wszystkim ze swoich spersonalizowanych stacji opartych na nastrojach i gatunkach. Chociaż jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, platforma może pochwalić się imponującą bazą użytkowników i przydatną integracją Apple Watch. Aplikacja Pandora obsługuje słuchanie w trybie offline dla subskrybentów Pandora Plus, Pandora Premium i Premium Family, dzięki czemu możesz dodawać treści do swojego iPhone’a lub bezpośrednio do Apple Watch. Abonenci Pandora Plus mogą uzyskać dostęp do swoich trzech najpopularniejszych stacji z nadgarstka, podczas gdy abonenci Premium mogą pobrać dowolną liczbę stacji, albumów, utworów lub list odtwarzania.

Słyszalny

Cena: Bezpłatnie / 7,95 USD miesięcznie lub 14,95 USD miesięcznieDźwiękowy zegarek AppleMuzyka nie jest jedynym doświadczeniem audio obsługiwanym przez Apple Watch. Uwielbiamy też korzystać z Audible, wiodącej platformy do audiobooków, dzięki której nadążanie za klubem książki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Przesyłaj strumieniowo lub pobieraj treści, aby konsumować tytuły podczas dojazdów do pracy lub pokonywania kilometrów na bieżni. Audible oferuje przydatne funkcje, takie jak WhisperSync do płynnego przechodzenia między słuchaniem a czytaniem na Kindle oraz wyłącznik czasowy do zasypiania przy ulubionych podcastach True Crime.

Kanał pogodowy

Cena: Bezpłatnie / 4,99 USD miesięcznie / 29,99 USD roczniePrzykłady ekranów aplikacji Weather ChannelJeśli mieszkasz na tej ziemi i od czasu do czasu zapuszczasz się na zewnątrz, aplikacja Weather Channel to kolejna obowiązkowa aplikacja innej firmy dla Apple Watch. Kanał pogodowy zapewnia większą dokładność i szczegóły niż natywna aplikacja pogodowa urządzenia do noszenia i jest znacznie mniej prawdopodobne, że złapie cię deszcz. Korzystaj z aktualizacji radaru na żywo, śledź burze i otrzymuj powiadomienia o opadach w czasie rzeczywistym na swoim zegarku. Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie, jest to jedna z najlepszych aplikacji na Apple Watch.

Marchewka Pogoda

Cena: Bezpłatnie / 4,99 USD miesięcznie / 19,99 USD rocznieMarchewkowy zegarek Apple WeatherJeśli wolisz swoje prognozy z nutą bezczelności, być może bardziej zainteresuje Cię pogoda marchwi. Ta alternatywa jest popularna przede wszystkim ze względu na złośliwego robota, który dostarcza jej zawartość. Dzięki ChatGPT możesz teraz rozmawiać z Marchewą (wspomnianym robotem), ale nie możemy ręczyć za maniery Marchewy. Oprócz tego, że jest wręcz zabawna, aplikacja jest niezmiennie dokładna i niezawodna w zakresie przydatnych aktualizacji pogody.

Wykresy pływów

Cena: Bezpłatnie / 1,99 USDPrzykłady ekranów aplikacji Wykresy pływówKażdy, kto jedzie daleko od wybrzeża, doceni tę niszową aplikację do śledzenia linii brzegowej. Aplikacja Tide Charts łączy się z ponad 7000 stacji pogodowych na całym świecie, dostarczając prognozy pływów, prognozy pogody i aktualizacje radarów w czasie rzeczywistym. Możesz nawet zapisać wiele lokalizacji, aby szybko przełączać się między ulubionymi plażami. Ponadto, nawet jeśli nie chcesz planować żeglarskiej przygody, uspokajająca estetyka aplikacji jest po prostu kojąca, gdy spojrzysz na nią dla zabawy. Aplikację można pobrać bezpłatnie lub 1,99 USD za korzystanie bez reklam.

Peleton

Cena: Bezpłatnie / 12,99 USD miesięczniePrzykłady ekranów Peloton AppsJeśli lubisz spin, a zwłaszcza jeśli już pijesz Peloton Kool-Aid, na pewno będziesz chciał dodać aplikację Peloton do swojego zegarka Apple Watch. Peloton, będąca światową sensacją, wprowadza do domów użytkowników wrażenia ze studia dzięki zajęciom na żądanie z żywymi instruktorami. Dzięki dostępowi do czujników urządzenia aplikacja Peloton może wykorzystywać Twoje tętno do obliczania wyniku wytrzymałościowego, a także wyświetlać dane dotyczące treningu na żywo. Ponadto integracja aplikacji działa teraz z firmowymi członkostwami Bike, Bike+, Tread i Peloton Digital App.
Przykłady ekranów aplikacji StarbucksAplikacja Starbucks na Apple Watch nie wymaga wyjaśnień. Jeśli chcesz zadzwonić po latte z mlekiem owsianym bez wyciągania telefonu z kieszeni, to pobieranie nie wymaga myślenia. Podobnie jak wersja na iPhone’a, aplikacja do zegarków Starbucks pozwala sprawdzać saldo, dodawać fundusze, zdobywać gwiazdki i oczywiście efektywnie płacić za kofeinę.
Mapy Google Apple WatchMoże się wydawać, że oszukiwanie Apple polega na pobraniu bezpośredniego konkurenta do jednej z natywnych aplikacji urządzenia. Jednak jeśli chodzi o nawigację, najważniejsze są osobiste preferencje. Uważamy, że Mapy Google przewyższają aplikację Apple w obszarach takich jak informacje o ruchu drogowym i transport publiczny. Jesteśmy również stronniczy w Mapach Google w zakresie recenzji restauracji i informacji operacyjnych dla firm. Przeważnie jesteśmy po prostu przyzwyczajeni do potężnego narzędzia Google i naprawdę nie lubimy się gubić. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android