Najlepsze aplikacje do nowych mebli

Najlepsze aplikacje do nowych mebli

Od redakcji 22 września 2022 r.

Jeśli szukasz nowych mebli do swojego domu, znajdziesz wielu dostawców online. Oczywiście są to przede wszystkim duże sklepy meblowe, ale eBay i mniejsze firmy również oferują atrakcyjne umeblowanie. To sprawia, że ​​wcześniej czasochłonne wyszukiwanie jest praktycznie dziecinnie proste. Dlatego przedstawiamy Ci najlepsze aplikacje na Androida, których możesz użyć, aby szybko znaleźć nowe, piękne meble.

Źródło obrazu: Pexels

Prezentowane aplikacje na Androida w skrócie

Sklep Google Play oferuje niemal nieskończony wybór różnych aplikacji, w tym do kupowania mebli. Ale większość z nich jest po prostu niepraktyczna, ponieważ albo oferta jest błędna, albo nie są dostarczane na terenie całych Niemiec. Są to jednak właśnie najważniejsze aspekty, aby ostatecznie odnieść prawdziwy sukces w poszukiwaniach.

Dlatego przedstawiamy tutaj następujące aplikacje do nowych mebli:

IKEA Otto Home24 Ogłoszenia eBay

Zwłaszcza urządzanie nowego mieszkania może być świetną zabawą z odpowiednią aplikacją. Jeśli nadal szukasz, w Rentola znajdziesz szeroki wybór atrakcyjnych nieruchomości do wynajęcia w całych Niemczech (dom do wynajęcia w Niemczech). Możesz dostosować wyszukiwanie dokładnie do swoich wymagań i jeszcze szybciej znaleźć to, czego szukasz. Następnie użyj jednej z naszych sugerowanych aplikacji na Androida, aby jak najładniej skonfigurować swój nowy dom.

IKEA – Jedna z najlepszych aplikacji do nowych mebli

IKEA jest nie tylko największym sprzedawcą mebli w Niemczech, ale także światową potęgą. Oddziały można znaleźć w całym kraju, ale często znajdują się one w ogromnych lokalizacjach daleko poza miastem. Podróż po pierwsze wrażenie może często trwać kilka godzin. Tutaj do gry wkracza aplikacja IKEA na Androida.

Znajdziesz tam również kompletny asortyment i możesz wcześniej dowiedzieć się więcej o meblach. Istnieje wiele obrazów i inspiracji, które są Ci aktywnie sugerowane. Ponadto możesz oczywiście od razu wysłać zamówienie, więc wizyta na miejscu nie jest już konieczna. Aplikacja wymaga również tylko kilku uprawnień i bardzo przejrzyście obsługuje Twoje dane.

Otto – U nas znajdziesz wszystko, łącznie z meblami

Firma wysyłkowa Otto jest znaną i odnoszącą sukcesy firmą w Niemczech od ponad 70 lat. Kiedyś były grube katalogi drukowane, ale dziś możesz zrobić wszystko dzięki przyjaznej dla użytkownika aplikacji na Androida. Dużą zaletą Otto jest to, że możesz zamówić praktycznie wszystko z jednego źródła. Grupa zawsze miała też bardzo silną pozycję, jeśli chodzi o meble.

Dostępna jest szeroka gama z wieloma zdjęciami i kolorami, które ułatwiają wybór. Aplikacja może zapisywać i zarządzać wszystkimi Twoimi ulubionymi, dzięki czemu nie stracisz orientacji podczas wyszukiwania. Zabranie ze sobą starych mebli lub usługę montażu można zamówić podczas składania zamówienia. Jednak z Otto ma dużą wadę, że nie można wcześniej zobaczyć mebli osobiście.

Home24 – Od start-upu do ogromnego internetowego sklepu meblowego

Wraz z kryzysem Corona pojawiły się nowe i sprawne start-upy, które całkowicie opierają się na e-commerce. Obejmuje to również dostawcę Home24, który działa z tą marką dopiero od 2012 roku. Mimo to udało się zabłysnąć silnym wzrostem, zwłaszcza w ostatnich dwóch latach, a co za tym idzie szybko poszerzyć asortyment. Dzisiaj Home24 oferuje w swojej aplikacji ponad 200 000 różnych produktów.

Aplikacja posiada również wiele przydatnych funkcji, w tym niemal interaktywny showroom, w którym można szczegółowo przyjrzeć się meblom. Istnieje również inteligentne wyszukiwanie głosowe, więc nie musisz już wpisywać wyszukiwanych haseł. Możesz zobaczyć wszystkie płatności i praktyczne śledzenie przesyłki bezpośrednio w aplikacji, dzięki czemu wiesz dokładnie, kiedy dotrze Twoje następne zamówienie.

Ogłoszenia eBay – Używane meble jako alternatywa

Istnieje jednak często znacznie tańsza alternatywa niż kupowanie nowych mebli bezpośrednio od dostawców takich jak IKEA, Otto czy Home24. W ogłoszeniach eBay znajdziesz głównie używane przedmioty w Twojej okolicy, co może być znacznie tańsze niż zakup nowego. Oczywiście mogą wystąpić bardzo duże różnice w stanie, co następnie ma odpowiedni wpływ na cenę.

W aplikacji Ogłoszenia eBay możesz dokładnie ustawić mebel, który chcesz wyszukać w Twojej okolicy. Możesz także filtrować według żądanej ceny, przy czym wiele cen można negocjować. Oznacza to, że możesz negocjować ze sprzedawcą jeszcze niższą cenę. Możesz użyć aplikacji, aby skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą i wyjaśnić wszystkie inne szczegóły.

Wniosek: aplikacje na Androida pomagają znaleźć ładne nowe meble

Jeśli szukasz nowych mebli, potężne aplikacje na Androida ze sklepu Google Play są idealnym pierwszym punktem wyjścia. W mgnieniu oka otrzymujesz wstępny przegląd, a następnie możesz przekonać się o jakości na miejscu (przynajmniej w IKEA).

Możesz jednak złożyć zamówienie bezpośrednio z aplikacji, a następnie zlecić dostawę nowych mebli bezpośrednio do domu. Teraz jest łatwiej niż kiedykolwiek umeblować swój dom pięknymi nowymi meblami w nieskomplikowany sposób.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android