Najlepsze akcesoria do Google Pixel 7a

Najlepsze akcesoria do Google Pixel 7a

Ryan Haines / Android Authority Pixel 7a firmy Google reprezentuje bezprecedensową wartość w zakresie średnich tonów. Wyposażony jest w najlepszy w swojej klasie aparat w smartfonie, płynny wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz, doskonałą wydajność i fantastyczne zaangażowanie w modernizację. Google obiecuje trzy lata obsługi wersji Androida i pięć lat ochrony. Jeśli nie lubisz co roku wydawać na nowy telefon, 7a obiecuje maślaną, aktualną wydajność przez lata. W związku z tym będziesz chciał dołączyć do Pixela 7a akcesoria, które będą działać tak długo, jak żywotność telefonu. Przejrzyjmy jedne z najlepszych akcesoriów Google Pixel 7a na rynku.

Najlepsze akcesoria do Google Pixel 7a

Ładowarka Google 30 W USB-C

Google Pixel 6 z ładowarką 30 W na wierzchuRobert Triggs / Android Authority Dla niewtajemniczonych Google nie wysyła swojego Pixela 7a z ładowarką w pudełku. Samo urządzenie ładuje się z maksymalną szybkością 18 W, a będziesz chciał wybrać ładowarkę zgodną z USB PD, aby odpowiednio zmaksymalizować szybkość ładowania 18 W na Pixelu 7a. Własna ładowarka USB-C o mocy 30 W firmy Google to najlepszy zakład, jeśli chodzi do odebrania ładowarki do Pixela 7a. Kabel dołączony do Pixela 7a to kabel USB-C na USB-C, więc nie będziesz mieć problemów z oficjalnym ładowaniem.

Seria A Google Pixel Buds

Słuchawki i etui Google Pixel Buds z serii A na telefonie Pixel 6.Lily Katz / Android Authority Google Pixel 7a — ku prawdziwemu zdziwieniu nikogo — nie ma gniazda słuchawkowego 3,5 mm. W związku z tym, aby uzyskać bardziej osobiste wrażenia podczas słuchania muzyki i rozrywki, musisz skorzystać z zestawu bezprzewodowych wkładek dousznych. Teraz zwykle zalecamy Pixel Buds Pro. Jednak bardziej zorientowana na budżet seria A Pixel Buds otrzymała specjalną nową kolorystykę „Sea”, aby upamiętnić wydanie linii Pixel 7a ze średniej półki. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na kolor morski dla swojego urządzenia Pixel 7a, Pixel Buds A brzmią świetnie i wyglądają znakomicie w nowej opcji kolorystycznej.

Oficjalne etui na Google Pixel 7a

google piksel 7a sprawa 3Rita El Khoury / Android Authority Nowy Pixel 7a firmy Google stoi teraz na szczycie świata budżetowych smartfonów średniej klasy i otrzyma pięć lat wsparcia oprogramowania wspieranego przez Google. Jeśli chcesz, aby Twoje urządzenie przetrwało te pięć długich lat, będziesz chciał chronić jego fizyczne cechy przed zadrapaniami, pęknięciami i zarysowaniami za pomocą odpowiedniego etui.

Etui Spigen Google Pixel 7a

Linia etui Spigen do Google Pixel 7aCurtis Joe / Android Authority Naszym wyborem byłaby jednak specjalna edycja ZeroOne Spigen Ultra Hybrid dla Google Pixel 7a. Wygląda absolutnie olśniewająco, z ukrytym spojrzeniem na układ wnętrza Pixela 7a, wyszczególnionym jako grafika na wierzchu przyciemnionego przezroczystego poliwęglanu.

Zegarek Google Pixel

Zegarek Google Pixel wyświetla ekran edycji umożliwiający personalizację tarczy zegarka.Kaitlyn Cimino / Android Authority Google Pixel Watch będzie wspaniałym dodatkiem do Twojej kolekcji, zwłaszcza jeśli planujesz codziennie jeździć Pixelem 7a przez następne pięć lat. Korzystanie z Wear OS jest płynne i wyrafinowane, a podstawowe funkcje, takie jak zarządzanie odtwarzaniem muzyki i nawigacja GPS, staną się dziecinnie proste.

Ładowarka bezprzewodowa Anker 315

Ładowarka Anker 315Wielu było trochę zaskoczonych, gdy Google ogłosił, że Pixel 7a będzie mógł ładować się bezprzewodowo. Minęło dużo czasu: bardziej budżetowy telefon może ładować się bezprzewodowo przez Qi. To powiedziawszy, Pixel 7a może ładować bezprzewodowo tylko z maksymalną szybkością 7,5 W, co wydaje się trochę wolne. Jednocześnie szybkie ładowanie bezprzewodowe nigdy nie było tak naprawdę dużym zainteresowaniem, a ładowanie przewodowe zawsze było szybszą opcją. W związku z tym nie musisz posuwać się tak daleko, aby uzyskać najszybszą bezprzewodową ładowarkę na rynku dla Pixela 7a. Bezprzewodowa podkładka ładująca Anker 315 wystarczy.

Zabezpieczenie ekranu ze szkła hartowanego Spigen

Spigen szkło hartowane dla pixela 7aPixel 7a ma płaski wyświetlacz. To sprawia, że ​​dość łatwo jest znaleźć dopasowane ochraniacze ekranu ze szkła hartowanego — i nie ma lepszego niż pakiet Spigen. Spigen zawiera ramkę GlasTR AlignMaster dla ułatwienia instalacji. W zestawie znajdują się dwa zabezpieczenia ekranu ze szkła hartowanego, z których oba są pokryte powłoką oleofobową (odporną na wodę i odciski palców) i mają stopień twardości 9H.

Mocowania Arkon MG279

Uchwyt samochodowy arkon mg279Dla nieświadomych, Arkon tworzy jedne z najlepszych, najbezpieczniejszych uchwytów do telefonów komórkowych i tabletów. Linia przyssawek i uchwytów mocujących do urządzeń mobilnych firmy jest fantastyczna. Jeśli chcesz zamontować Pixela 7a w swoim pojeździe, Arkon Mounts MG279 jest jedną z najlepszych dostępnych opcji. Jeśli chodzi w szczególności o Google Pixel 7a, dołączony sprężynowy zacisk mieści telefony o szerokości do 3,6 cala. Pixel 7a ma 2,87 cala szerokości, więc idealnie pasuje i ciasno.

Przejściówka Google z USB-C na 3,5 mm

Przejściówka Google z USB C na słuchawkiPodobnie jak większość produkowanych obecnie smartfonów, Google Pixel 7a nie ma gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Jeśli jesteś tradycjonalistą i nie chcesz rozstawać się ze swoim ulubionym zestawem przewodowych słuchawek, nie szukaj dalej niż przejściówka Google z USB-C na 3,5 mm. To podłącza się do portu USB-C telefonu na dole, a następnie umożliwia podłączenie przewodowych słuchawek do rozszerzonego gniazda na dole.

Stojak Google Pixel (2. generacji)

Menu sterowania inteligentnym domem Google Pixel Stand 3Robert Triggs / Android AuthorityPodstawa Pixel Stand drugiej generacji to fantastyczne akcesorium do Pixela 7a. Zawsze będzie pobierać maksymalną szybkość ładowania bezprzewodowego 7,5 W, jednocześnie oferując funkcje Asystenta Google, inteligentnego domu, funkcji „nie przeszkadzać” i ramki na zdjęcia, z których może korzystać Pixel 7a. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android