Najlepsza oferta Xiaomi: Szlachetny telefon komórkowy z taryfą 10 GB za mniej niż 15 EUR/miesiąc

Najlepsza oferta Xiaomi: Szlachetny telefon komórkowy z taryfą 10 GB za mniej niż 15 EUR/miesiąc

Mocny pakiet taryfowy Xiaomi w Curved: Obecnie możesz otrzymać nową edycję popularnego Xiaomi 11 Lite, w tym 10 GB danych, ryczałtową stawkę Allnet i SMS za jedyne 14,99 euro miesięcznie. Sprawdziliśmy ofertę i zdradzamy, dlaczego warto.

Xiaomi 11 Lite 5G NE z niebieską taryfą XL w okazyjnej cenie

Jeśli obecnie szukasz pakietu taryfowego na smartfony w absolutnie okazyjnej cenie, powinieneś spojrzeć na Curved. Tu jest Xiaomi 11 Lite 5G NE w tym niebieska umowa XL dla 14,99 euro w miesiącu. są wliczone w taryfę 10 GB LTE-Objętość danych w sieci o2 i a Zryczałtowana stawka Allnet i SMS. Dodatkowo jednorazowe koszty wynoszą 5,99 (dopłata + koszty przesyłki), opłata za połączenie jest zwolniona. Xiaomi 11 Lite 5G NE to mocny smartfon klasy średniej z wyjątkowo dobrymi funkcjami w przedziale cenowym.

Zobacz ofertę na Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Dostawca: Blau.de Sieć: o2
Taryfa: Allnet XL 8 GB + 2 GB
10 GB LTE– Wolumen danych (maks. 25 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi 11 Lite 5G NE z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
14,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
365,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 270 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 95,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
3,99 euro

Do oferty na Curved.de

Według idealo.de, Xiaomi 11 Lite 5G NE z 128 GB kosztuje obecnie około 270 euro, łącznie z wysyłką. Jeśli odejmiecie te wartości od całkowitych kosztów pakietu taryfowego, otrzymacie efektywne koszty taryfowe 95,75 euro. Podzielony przez minimalny okres 24 miesięcy, odpowiada to: 3,99 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałt dla całej sieci i SMS-ów z objętością danych 10 GB. Tylko moduł 5G nie jest używany w tej taryfie z maksymalną prędkością 25 Mbit/s. Jeśli jednak nie jest to dla Ciebie tak ważne, możesz śmiało skorzystać z oferty.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

W ten sposób możesz samodzielnie obliczyć, czy Twoja umowa na telefon komórkowy jest tania:

Zobacz ofertę na Curved

Xiaomi 11 Lite 5G NE: oto, co potrafi smartfon ze średniej półki

Jak na telefon komórkowy średniej klasy, Xiaomi 11 Lite 5G NE oferuje bardzo dobre funkcje: ma 6,55 calaAMOLED-Wyświetlacz o rozdzielczości Full HD i 90 Hz, 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozbudowy). Z Procesor Snapdragon 778G z 8 rdzeniami i częstotliwością do 2,4 GHz zapewnia więcej niż wystarczającą moc do wszystkich zastosowań. Z 4250-mAh-akku powinieneś łatwo przejść przez dzień. Dzięki funkcji szybkiego ładowania przez USB Type-C, 11 Lite 5G może być tylko Pełne ładowanie przez 68 minut. Umierać Potrójna kamera tylna robi zdjęcia w maksymalnie 64 MP wstaje i też może Wideo 4K rekord, przedni aparat ma rozdzielczość 20 MP. Zbudowany 5Gmoduł i możliwość jednoczesnego korzystania z 2 kart SIM dopełniają solidny pakiet całego smartfona.

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android