Najlepsza oferta w Audible na Czarny piątek — 6 miesięcy za pół ceny

Najlepsza oferta w Audible na Czarny piątek — 6 miesięcy za pół ceny

Istnieje atrakcyjna oferta dla popularnej usługi audiobooków Audible: w ramach oferty Black Friday na Amazon możesz obecnie uzyskać 6 miesięcy za 4,95 euro za sztukę. Odpowiada to oszczędności 50 procent w porównaniu z normalną ceną. GIGA ma szczegóły.

Oferta dźwiękowa: 6 miesięcy za 4,95 EUR za sztukę

Każdy, kto długo czekał na wypróbowanie Audible, ma teraz idealną okazję, aby to zrobić. Popularna usługa audiobooków firmy Amazon jest obecnie dostępna z 50-procentową zniżką przez pierwsze 6 miesięcy. Oferta jest ważna tylko dla nowych klientów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii i może być wykorzystana tylko raz na klienta. Od 7. miesiąca subskrypcja kosztuje 9,95 euro miesięcznie i można ją anulować w dowolnym momencie.

Poniżej podsumowaliśmy dla Ciebie dalsze najważniejsze informacje o ofertach z okazji Czarnego Piątku na Amazon:

Audible: tak działa usługa audiobooków Amazon

W przeciwieństwie do bezpośredniej konkurencji lub usług strumieniowego przesyłania muzyki, z aktywną subskrypcją Audible nie masz pełnego dostępu do wszystkich audiobooków. Zamiast tego płacisz 9,95 euro miesięcznie i otrzymujesz kredyt na wybraną książkę audio. Mając aktywną subskrypcję możesz w każdej chwili kupić dodatkowe audiobooki w tej cenie, dzięki czemu nie jesteś ograniczony do jednego audiobooka miesięcznie.

Brzmi jak wada, ale Audible ma zdecydowanie najlepszą gamę książek audio na rynku i wiele ekskluzywnych tytułów. Ponadto aplikacja jest znacznie bardziej odpowiednia do korzystania z audiobooków niż aplikacje do strumieniowania muzyki – status czytania jest zapisywany, możesz nawet zsynchronizować ją z aplikacją Kindle i czytnikiem eBooków Kindle, jeśli jednocześnie czytasz eBook. Dostępne są opcje ustawień szybkości czytania i wiele więcej.

Jeśli chcesz przetestować Audible , możesz to zrobić bezpłatnie przez jeden miesiąc i bezpłatnie otrzymać odpowiednią książkę audio. Klienci Amazon Prime mogą nawet bezpłatnie wypróbować usługę audiobooków przez 60 dni.

Jeśli nie masz już ochoty na subskrypcję, możesz anulować Audible w dowolnym momencie, audiobooki są nadal dostępne, nawet jeśli Twoja subskrypcja jest nieaktywna. W pewnych okolicznościach możliwe jest nawet wykupienie nowej subskrypcji Flexi, czyli dalsze korzystanie z oferty zniżkowej.

Moje wskazówki: te audiobooki Audible są tego warte

Jako wieloletni klient Audible słyszałem wiele audiobooków na platformie. Oto cztery rekomendacje utworów z muzyką, które ostatnio bardzo mi się podobały:

Jon Krakauer: Na lodowate wyżyny

Porywający raport dotyczący wejścia na Mount Everest w 1996 roku, który zakończył się katastrofą. Fantastyczna lektura, aby zrozumieć, co kieruje ludzi na najwyższą górę świata. Jakże irracjonalne decyzje w "gorączce górskiej", ale też przypadkowe ekstremalne zmiany pogody, czynią rzekomo bezpieczne wejście na "dach świata" niebezpieczeństwem, które do dziś niemal każdego roku kosztuje ludzkie życie.

„Na lodowych wysokościach” w Audible

Andy Weir: Marsjanin

Mark Watney, który jest prawdopodobnie najbardziej samotną osobą we wszechświecie, która utknęła samotnie na Marsie i codziennie zmaga się z ograniczonymi zasobami i gigantyczną kreatywnością, aby przetrwać i wrócić na Ziemię. Ta powieść science fiction kładzie nacisk na naukę, jest w zasadzie współczesną powieścią Robinsona Crusoe i jest tak ekscytująca, że prawie przyspiesza bicie serca. Najpierw zobaczyłem film, potem przeczytałem książkę i jednocześnie usłyszałem audiobook. Pod względem treści i napięcia książka w niczym nie ustępuje filmowi, a audiobook jest prezentowany w sposób budzący grozę.

„Marsjanin” (w skrócie) w Audible

Alina Broński: Warkocz mojej babci

Historia rosyjskich emigrantów, którzy przybyli do Niemiec w latach 80. i próbowali zaistnieć społecznie. Ale też portret rodzinny, który pokazuje, jak beznerwowa babcia zamienia życie wnuka w piekło i jak ten wnuk nieśmiało się emancypuje. Niesamowicie dobra powieść tragikomiczna, świetnie zagrana również w audiobooku Sophie Rois.

„Warkocz mojej babci” w Audible

Delia Owens: Pieśń o rakach

Historia dziewczyny, która dorastała samotnie na bagnach Wschodniego Wybrzeża w latach 60. po opuszczeniu przez rodzinę. Jak dorasta, jaki ma związek z naturą i jak powoli podchodzi do ludzi. Książka to portret, studium społeczeństwa, dramat sądowy, powieść kryminalna i romansowa w jednym. Opowieść jest jednocześnie brutalna i wrażliwa, a narracja niezwykle dobrze skomponowana. Bardzo mi się to podobało i przez długi czas zajmowałem mój umysł, chociaż tak naprawdę nie mogę nic zrobić z powieściami kryminalnymi ani romansami.

„Pieśń raków” w Audible

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android