Nadeszła pierwsza aktualizacja funkcji Pixel w 2024 r. i oto, co zawiera

Nadeszła pierwsza aktualizacja funkcji Pixel w 2024 r. i oto, co zawiera

Damien Wilde / Android AuthorityTL;DR Google wprowadza pierwszą w tym roku aktualizację funkcji Pixel. Telefony Pixel otrzymają nową sztuczną inteligencję, zdrowie i inne funkcje. Google ogłosiło także nową kolorystykę Mint dla Pixel 8 i Pixel 8 Pro. Telefony Pixel wkrótce otrzymają kilka nowych, przydatnych funkcji w ramach pierwszej aktualizacji Pixel Feature Drop w 2024 r. Niektóre funkcje będą dostępne wyłącznie dla serii Pixel 8, a inne będą dostępne także dla starszych urządzeń Pixel. Jeśli masz telefon marki innej niż Google, nierzadko zdarza się, że niektóre funkcje trafiają do innych urządzeń z Androidem, ale musisz na to poczekać. Google ogłosił także nową kolorystykę, która będzie dodany do oferty serii Pixel 8. Nowy kolor nazywa się Mint i można go zamówić w Google Store. Google Pixel 8Google Pixel 8Zalecane przez AAGoogle Pixel 8Jasny wyświetlacz • Ulepszone rozpoznawanie twarzy • Ulepszony aparat Jasny wyświetlacz z flagowego telefonu Google na rok 2023 Google Pixel 8 wprowadza nowy wyświetlacz Actua, 6,2-calowy panel, który jest o 42% jaśniejszy niż Pixel 7. Wspierany przez w pełni zaktualizowany chipset Tensor G3 i nowy aparat 50 MP sprawia, że ​​będzie to jeden z bardziej ekscytujących telefonów Pixel. Google twierdzi, że skupiając się ponownie na usuwaniu funkcji, nowe funkcje rozpoczną się dzisiaj i będą kontynuowane przez kilka następnych tygodni. Oto wszystko, czego możesz się spodziewać, zaczynając od serii Pixel 8.

Ekskluzywne aktualizacje serii Pixel 8

Niebieski aparat Google Pixel 8 Pro BayRita El Khoury / Android AuthorityW grudniowym wydaniu Pixel Feature Drop Pixel 8 Pro otrzymał dwie ekskluzywne funkcje. To samo będzie prawdą w przypadku tej funkcji. Jednak tym razem waniliowy Pixel 8 otrzyma co najmniej jedną z tych funkcji. Oto, co będzie dostępne wyłącznie w serii Pixel 8:

Pomiary temperatury ciała na poziomie medycznym/integracja z Fitbit (Piksel 8 Pro): Być może zapomniałeś, że istnieje, ale Pixel 8 Pro ma czujnik temperatury i dołączoną do niego aplikację. Google zabiegał o zgodę FDA na używanie czujnika do pomiaru temperatury ciała i w końcu ją uzyskał. Możesz teraz wykonywać pomiary temperatury ciała na poziomie medycznym, a także zapisywać je w swoim profilu Fitbit.
Zakreśl, aby wyszukać (Piksel 8 Pro/Piksel 8): Ogłoszona po raz pierwszy na Galaxy Unpacked na początku tego miesiąca, funkcja Circle to Search trafi do serii Pixel 8 31 stycznia. Naciskając długo przycisk strony głównej/pasek nawigacji, możesz zakreślać, wyróżniać, stukać lub pisać po tym, co widzisz na ekranie aby wyszukać więcej informacji bez opuszczania aktualnie używanej aplikacji.
Magiczne komponowanie (Piksel 8 Pro/Piksel 8): Aplikacja Wiadomości Google otrzymuje funkcję generatywnej sztucznej inteligencji, która będzie przepisywać wersje robocze wiadomości w różnych stylach. Możesz użyć tego nowego narzędzia, aby Twoje wiadomości brzmiały bardziej profesjonalnie, dramatycznie i nie tylko. Ta funkcja będzie działać na urządzeniu w przypadku Pixela 8 Pro, a na innych urządzeniach będzie to funkcja AI w chmurze.

Funkcje dostępne na innych urządzeniach Pixel

google pixel 8 pro 8 7 pro 7 stosuj pastelowe kolory 2Rita El Khoury / Android Authority Choć skupiamy się głównie na najnowszych flagowcach Google, starsze urządzenia Pixel też cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oto pozostałe funkcje uwzględnione w styczniowej aktualizacji funkcji:

Fotomoji (Pixel 3a i nowsze): Oprócz Magic Compose Wiadomości Google otrzymują także funkcję o nazwie Photomoji. Ta funkcja była wcześniej dostępna dla użytkowników biorących udział w programie beta testerów, ale teraz została udostępniona publicznie. Dzięki Photomoji możesz przekształcić zdjęcie w reakcję, naciskając Utwórz i wybierając obraz z selektora multimediów.
Szybkie udostępnianie (Android 6 i nowsze/Chrome OS w wersji 91 i nowsze/64-bitowy Windows 10 i nowsze): Udostępnianie w pobliżu, funkcja umożliwiająca szybkie udostępnianie plików między telefonem a innymi urządzeniami, została niedawno przemianowana na Szybkie udostępnianie. Ta aktualizacja będzie teraz dostępna na telefonach Pixel z nową ikoną Quick Share.
Przełącznik audio (zegarek Pixel/zegarek Pixel 2/tablet Pixel/Pixel 5a i nowsze modele): Pixel Buds Pro mogą automatycznie łączyć się podczas przełączania między sparowanymi urządzeniami. Ta funkcja pojawi się w zegarku Pixel Watch i teraz umożliwi płynne przełączanie się słuchawek między zegarkiem Pixel Watch, Pixel Watch 2, Pixel Tablet lub telefonem Pixel. Ponadto użytkownicy otrzymują teraz powiadomienia o tym, dokąd przełącza się ich dźwięk. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android