Na Amazon: Ta butelka to moje panaceum na irytujący problem

Na Amazon: Ta butelka to moje panaceum na irytujący problem

Problem zna każdy, kto korzysta z iPhone'a, smartfona, iPada, tabletu czy MacBooka: ekrany brudzą się w bardzo krótkim czasie. Wystarczy przetrzeć chusteczką? Są lepsze rzeczy, jak ten zestaw tradycyjnego producenta Zeissa, który odkryłem na Amazonie wiele lat temu.

I wreszcie ekrany dotykowe naszych iPhone'ów i iPadów to prawdziwe szalki Petriego pełne zarazków i patogenów. Poza tym w pewnym momencie przez całe zabrudzenie ciężko jest dostrzec zawartość ekranu. Ale jak czyścić wyświetlacze? Tego się trzymam jak tylko mogę Zalecenia od mojego „dostawcy do domu i gospodarstwa” Apple.

Czyszczenie wyświetlaczy na Amazon: zestaw My Zeiss w raporcie z doświadczeń

Mała butelka, duży efekt – zestaw do czyszczenia ekranów Zeiss. (Źródło obrazu: GIGA)

Jeśli masz wątpliwości, najpierw zrób to bez użycia środków chemicznych. A czystą, miękką i niestrzępiącą się szmatką Jest używane. Można go lekko zwilżyć, ale nigdy nie należy pozwalać, aby iPhone, iPad lub MacBook pływały w wodzie. Ale taki wysiłek nie zawsze kończy się sukcesem.

Dlatego jakiś czas temu się w to zaangażowałem Spray do czyszczenia ekspozycji firmy Zeiss w zestawie za pomocą małej ściereczki z mikrofibry. Wtedy na Amazonie kosztowało mnie to tylko kilka euro. Mała butelka zawiera: nie agresywny Spray do czyszczenia. Jeśli chcesz wiedzieć dokładnie, wszystko opiera się na dwóch składnikach 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onie i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onie. Również na pokładzie Glutaral. Zeiss zaleca stosowanie na wszystkich powierzchniach, takich jak smartfony, tablety, notebooki, ekrany, a także okulary.

Różnica przed i po zabiegu jest wyraźnie widoczna. (Źródło obrazu: GIGA)

Moja rada: Najpierw przetrzyj powierzchnię ściereczką – niekoniecznie musi to być ta, która jest w zestawie. Następnie spryskaj ściereczkę z mikrofibry niewielką ilością środka czyszczącego i okrężnymi ruchami czyść wyświetlacz. Jasny film powinien zniknąć po kilku sekundach, a najlepiej pozostawić efekt bez smug. Zwykle to działa, ale nie zawsze od razu. Powinieneś Od czasu do czasu delikatnie pierz ściereczkęaby na koniec uzyskać czysty wynik.

W każdym razie zestaw uważam za niezwykle praktyczny i ze względu na jego niewielkie rozmiary właściwie zawsze zabieram go ze sobą w podróż. Dlatego ode mnie kciuk w górę.

Nie jest już dostępny, ale istnieje alternatywa firmy Zeiss

Spray do czyszczenia ZEISS (zestaw)Spray do czyszczenia ZEISS (zestaw)

Spray do czyszczenia ZEISS (zestaw)

Teraz cena może być wyższa. Cena od 03.06.2024 godz. 19:05

Ten dokładny zestaw nie jest już dostępny na Amazon. Istnieje jednak równoważna alternatywa firmy Zeiss. W obecnym zestawie otrzymujesz teraz dwie butelki po 60 mililitrów sprayu czyszczącego każda. W moim zestawie było to tylko 30 mililitrów. Dołączona ściereczka jest prawdopodobnie trochę cieńsza i delikatniejsza niż moja, ale też powinna się sprawdzić. Cena, obecnie nieco poniżej 10 euro, jest całkowicie do zaakceptowania – w końcu dostajesz w zasadzie podwójne opakowanie (patrz na Amazon).

Ważne: jeśli nie masz subskrypcji Prime w Amazon, koszty wysyłki zostaną doliczone, jeśli Twój koszyk będzie mniejszy niż 39 euro. Możesz także przetestować Amazon Prime bezpośrednio przez 30 dni bezpłatnie.

Przy okazji: obecny zestaw do czyszczenia wyświetlaczy firmy Zeiss ma prawie 2000 recenzji Ocena 4,5 z maksymalnie 5 gwiazdek. Zatem nie tylko nadaje się do mojego zamierzonego zastosowania.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android