Możesz teraz kupić telefon do gier o wartości 800 USD w USA ze świetnymi specyfikacjami

Możesz teraz kupić telefon do gier o wartości 800 USD w USA ze świetnymi specyfikacjami

Linia telefonów do gier Red Magic firmy Nubia istnieje już od kilku lat, oferując flagowe elementy wewnętrzne, wewnętrzny wentylator do aktywnego chłodzenia oraz kilka wejść skoncentrowanych na grach. Red Magic 7 poprzednio miał swoją globalną premierę w lutym, ale Red Magic 7 Pro jest teraz również traktowany jako premiera globalna i amerykańska. Red Magic 7 Pro różni się od standardowego modelu w wielu obszarach, z najbardziej zauważalną różnicą jest obecność aparatu do selfie o rozdzielczości 16 Mpix. Oznacza to, że masz tutaj nieprzerwany ekran, bez dziurki, wycięcia lub jakiegokolwiek innego wycięcia. Mówiąc o ekranie, masz tutaj 6,8-calowy panel OLED 120 Hz (20:9). Zapewnia to rozdzielczość FHD+ i częstotliwość próbkowania dotykowego 960 Hz. Znajdziesz tu również optyczny czujnik odcisków palców pod wyświetlaczem, który może również śledzić tętno. Model Pro Nubia różni się od wariantu waniliowego, oferując baterię 5000 mAh (w porównaniu do 4500 mAh w standardowym urządzeniu). Chiński Red Magic 7 Pro ma ładowanie 120 W, ale nie jest to dostępne w modelach w USA, UE lub Wielkiej Brytanii, zamiast tego pozostaje energiczne ładowanie 65 W.

Red Magic 7 Pro: Co jeszcze warto wiedzieć?

Red Magic 7 Pro w pozycji pionowejPod względem mocy można spodziewać się chipsetu Snapdragon 8 Gen 1 z różnymi rozwiązaniami chłodzącymi, w tym wbudowanym wentylatorem chłodzącym i chłodzeniem komory parowej. Wcześniej testowaliśmy Red Magic 7 i stwierdziliśmy, że dodanie aktywnego chłodzenia pomogło telefonowi wyprzedzić telefony S22 z procesorami Snapdragon i Exynos pod względem stałej wydajności. Jest więc zrozumiałe, że podobnie wyposażony model Pro będzie również w stanie przez jakiś czas utrzymać szczytową wydajność. Masz również ogromne 16 GB pamięci RAM, co oznacza, że ​​wielozadaniowość nie powinna stanowić problemu. Telefon jest również wyposażony w 256 GB pamięci w wersji Obsidian i 512 GB w wariancie Supernova. Oczywiście Red Magic 7 Pro jest skierowany do graczy, więc z przyjemnością dowiesz się, że urządzenie jest rzeczywiście wyposażone w para pojemnościowych wyzwalaczy naramiennych. Nie jest tak dotykowy, jak fizyczne wyzwalacze, takie jak Poco F3 GT, ale dodatkowe fizyczne dane wejściowe są zawsze mile widziane.

Red Magic 7 Pro: gorący czy nie?

35 głosów Co ciekawe, Nubia twierdzi, że telefon jest również wyposażony w tak zwany układ Red Core 1, który obsługuje przetwarzanie dźwięku, oświetlenie RGB i haptyczne sprzężenie zwrotne. Seria Red Magic nie jest znana z jakości aparatu, ale mimo to można na niej polegać potrójny system tylnych kamer do fotografii tutaj. Składa się z głównej strzelanki 64 MP, aparatu ultrawide 8 MP i obiektywu makro 2 MP. Inne godne uwagi specyfikacje i funkcje obejmują port 3,5 mm, system Red Magic OS 5.0 na Androidzie 12, dwa głośniki i trzy mikrofony.

Ceny i dostępność

Renderowanie supernowej Red Magic 7 ProHadlee Simons / Android AuthorityThe Red Magic 7 Pro zaczyna się od 799 USD / 799 EUR / 759 GBP za wariant Obsidian o pojemności 256 GB, podczas gdy przezroczysty model Supernova o pojemności 512 GB (patrz powyżej) kosztuje 899 USD / 899 EUR / 759 GBP. Nubia twierdzi, że telefony będą dostępne do zamawiania od 27 kwietnia, dodając, że istnieje również oferta Early Bird od 22 kwietnia. Nie jest jasne, czy powyższe metki są cenami Early Bird. Telefon będzie dostępny na stronie internetowej Red Magic w Azji -Kraje Pacyfiku, Europa, Ameryka Łacińska, Ameryka Północna, Bliski Wschód i Wielka Brytania. Cena oznacza, że ​​Red Magic 7 Pro konkuruje z podobnymi modelami Galaxy S22. Może brakować w nim funkcji S22, takich jak teleobiektyw, ocena IP i ładowanie bezprzewodowe, ale dodanie aktywnego chłodzenia, dużej baterii z ultraszybkim ładowaniem i wyzwalaczy naramiennych sprawia, że ​​warto mieć to na oku, jeśli jesteś graczem mobilnym . Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android