Możesz teraz kupić drona Mini SE, który wyciekł z DJI za 300 USD

Możesz teraz kupić drona Mini SE, który wyciekł z DJI za 300 USD

W czerwcu dowiedzieliśmy się, że DJI zamierza wypuścić swojego najbardziej przystępnego drona: DJI Mini SE za 299 USD. Wyglądało na to, że jest to odnowiony Mavic Mini za 100 USD mniej – lub w zależności od tego, jak myślisz, o 150 USD tańszy niż DJI Mini 2 za 449 USD, nasz obecny faworyt poniżej 500 USD. Jedyne pytanie brzmiało: czy będzie miał jakieś realne ulepszenia w stosunku do starzejącego się Mavica Mini, czy będzie po prostu niedrogim rebrandem? W tym tygodniu DJI po cichu wystawiło Mini SE na sprzedaż, a teraz mamy odpowiedź. Oto jedyne różnice między starym Mavic Mini za 399 USD a nowym Mini SE za 299 USD, o ile możemy to stwierdzić, przeglądając arkusze specyfikacji firmy i często zadawane pytania: Wykorzystuje nowszą obudowę DJI Mini 2, z mniejszą liczbą odsłoniętych śrub, mocniejszymi ramionami , oraz zwiększona odporność na prędkość wiatru Wykorzystuje lżejsze, mocniejsze akumulatory LiPo, śmigła i hub ładowania DJI Mini 2 W dronie znajduje się port ładowania USB-C zamiast micro-USB Nie musisz aktualizować oprogramowania do uzyskaj wideo 24p lub ręczne ustawienia ISO „DJI Mini SE nie ma nadruku „4K” na obiektywie, a tylnego wskaźnika statusu drona nie można kliknąć”. Reszta wydaje się dokładnie taka sama – co, co ważne, oznacza, że ​​nie uzyskasz znacznie większego zasięgu i bardziej niezawodnego połączenia bardziej wydajnego kontrolera OcuSync w DJI Mini 2. Mini SE jest wyposażony w starą składaną konstrukcję Mavic Mini, która zamiast tego opierała się na „ulepszonym Wi-Fi”, i nie można też po prostu zamienić kontrolera na nowszy. Nie ma też wideo 4K, tylko 2,7K i 1080p, i prawdopodobnie nie zaoferuje poprawy jakości zdjęć, z której korzystaliśmy w naszej recenzji Mini 2. Technicznie rzecz biorąc, DJI twierdzi, że kilka innych akcesoriów jest wymiennych między trzema mini dronami:

Hub ładowania baterii Mavic Mini nie może ładować baterii DJI Mini SE, ale hub ładowania baterii DJI Mini SE może ładować baterię Mavic Mini. Chociaż DJI Mini SE może korzystać z baterii Mavic Mini, moc zmniejszy się, a całkowita waga przekroczy 250 g, co wymaga rejestracji w niektórych krajach i regionach. Inteligentny akumulator DJI Mini SE, śmigła, dwukierunkowy hub ładowania i osłona śmigła 360° są kompatybilne z DJI Mini 2. Zestaw kreatywny Mavic Mini DIY, adapter Mavic Mini Snap, uchwyt na śmigło Mavic Mini i inteligentny lot Mavic Mini Bateria (wersja międzynarodowa) jest kompatybilna z DJI Mini SE.

Podobnie jak w przypadku Mavic Mini, zasięg bezprzewodowy zależy od tego, gdzie go kupujesz i gdzie go używasz. Ameryka, Australia, Nowa Zelandia i Tajwan otrzymają wersję (MT2SS5) z zasięgiem transmisji 4 km, podczas gdy Europa i Azja mogą być ograniczone do 2 km lub nawet 500 metrów w zależności od wersji. DJI Mini SE można znaleźć dziś w Amazon, Adorama, Best Buy, B&H i eBay w Stanach Zjednoczonych. Mając poniżej 249 gramów, nie musisz go tutaj rejestrować, chociaż będziesz musiał wykonać niezwykle szybki i łatwy test FAA, jeśli będziesz latać dla przyjemności.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android