Motorola wprowadza Moto G 5G, Moto G Stylus i Edge Plus

Motorola wprowadza Moto G 5G, Moto G Stylus i Edge Plus

Ryan Haines / Android AuthorityTL;DR Firma Motorola wprowadziła na rynek trzy nowe telefony, w tym Moto G 5G, Moto G Stylus i Moto Edge Plus. Każdy telefon Moto G będzie wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, a Moto Edge Plus ma baterię o pojemności 5100 mAh. Tylko Edge Plus będzie miał chipset Snapdragon 8 Gen 2. Dzisiejszy dzień zapowiada się pracowicie dla fanów Motoroli. Producent wprowadza na rynek trzy nowe telefony, od budżetowych po high-endowe. Należą do nich Moto G 5G, Moto G Stylus i Moto Edge Plus. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych telefonach Moto G i Moto Edge.

Motorola Moto G 5G (2023)

Najpierw jest średniej klasy Moto G 5G (2023). W zeszłym roku, wraz z Moto G 5G (2022), telefon został wprowadzony na rynek z chipsetem MediaTek Dimensity 700. Jednak w tym roku Motorola poszła drogą Qualcomm, dając telefonowi zamiast tego układ Snapdragon 480 Plus. Kolejną zmianą wydaje się być konfiguracja aparatu. Motorola dała Moto G 5G (2023) główny aparat 48 MP z dedykowanym widzeniem makro, czyli o 2 MP mniej niż zeszłoroczny model. Otrzymuje również obniżenie wersji aparatu do selfie, przechodząc z 13 MP do 8 MP. Jeśli chodzi o wyświetlacz, częstotliwość odświeżania osiąga niezły wzrost do 120 Hz. Niestety, rozdzielczość pozostanie na poziomie 720p. Zapytana, dlaczego zwiększono częstotliwość odświeżania, a nie rozdzielczość, Motorola odpowiedziała: „Opieramy funkcje na potrzebach konsumentów, skupiając się raczej na rysiku i aparatach niż na wyświetlaczu”. Poza tymi funkcjami konsumenci otrzymują telefon bardzo podobny do modelu 2022. Możesz spodziewać się baterii o pojemności 5000 mAh, 6,5-calowego wyświetlacza, 4 GB pamięci RAM ze 128 GB pamięci i Dolby Atmos. Pamiętaj, że ten telefon nie obsługuje NFC.

Rysik Moto G (2023)

Nadchodzi nowa iteracja budżetowych telefonów Stylus firmy Motorola. Moto G Stylus (2023) nadal oferuje dobry zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, podobnie jak jego poprzednik, Moto G Stylus (2022). Działający na procesorze MediaTek G85, telefon jest wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, baterię 5000 mAh, prędkość ładowania 15 W, wyświetlacz 120 Hz HD + i Dolby Atmos. Wygląda na to, że w tym roku ekran został zdegradowany z 6,8 cala do 6,5 cala. Może to być mile widziana zmiana dla tych, którzy uważali, że poprzedni model był za duży. Tymczasem główny aparat zachowuje czujnik 50 MP, ale aparat do selfie spada z 16 MP do 8 MP. I wreszcie, Moto G Stylus będzie dostępny w kolorze Midnight Blue lub Glam Pink. Niestety, podobnie jak Motorola Moto G 5G (2023), ten nowy model Stylus nie obsługuje NFC.

Motorola Moto Edge Plus (2023)

Flagowa linia Motorola Edge Plus ma silną konkurencję w Galaxy S23 i Pixel 7, ale jej specyfikacje powinny pomóc jej utrzymać się. Najnowszy Edge Plus zawiera najnowszy i najlepszy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Trzyma się również bardzo zakrzywionego wyświetlacza, co może niektórych dzielić. Mówiąc o szkle, Motorola wyposażyła Moto Edge Plus w Gorilla Glass Victus z przodu iz tyłu. Wraz z tym jest wyposażony w aksamitne szkło przeciwodblaskowe z tyłu. Sam wyświetlacz to ekran FHD + pOLED o przekątnej 6,7 cala. Ten ekran jest w stanie zapewnić częstotliwość odświeżania 165 Hz i jest wyposażony w Dolby Vision i Atmos. Jeśli chodzi o konfigurację aparatu, jest to główny czujnik 50 MP (2,0 μm, OIS, Omni-PDAF), ultraszerokokątny / makro 50 MP i 12 MP 2x teleobiektyw. Różni się to nieco od zeszłorocznego modelu, który zamiast teleobiektywu oferował aparat do głębi 2 MP. Z przodu urządzenia znajduje się również kamera 60 MP. Wraz z tą konfiguracją aparatu Motorola wprowadza kilka nowych funkcji. Funkcje te obejmują noktowizor wideo, blokadę horyzontu, śledzenie autofokusa i tryb portretu wideo. Edge Plus powinien mieć przyzwoitą żywotność baterii z baterią 5100 mAh. I ta bateria powinna szybko się napełniać przy prędkości ładowania przewodowego 68 W (w tym prędkości bezprzewodowej 15 W). Niespodziewanie Motorola dołącza nawet ładowarkę do pudełka. W przeciwieństwie do innych telefonów z tej listy, Moto Edge Plus (2023) obsługuje NFC.

Nowe telefony Motorola: cena, dostępność i aktualizacje

Dwa niedrogie telefony będą dostarczane z rocznymi głównymi aktualizacjami oprogramowania i trzema latami aktualizacji zabezpieczeń. Wersje Motorola Moto G 5G i Moto G Stylus z 2023 r. będą dostępne w cenie odpowiednio 249 USD i 199 USD. Jednocześnie Moto Edge Plus (2023) będzie dostępny w cenie 799 USD. Będzie dostarczany z trzema aktualizacjami Androida i czterema latami poprawek bezpieczeństwa. Moto G Stylus firmy Motorola będzie pierwszym z trio, które trafi na półki sklepowe i pojawi się 5 maja w sklepach Best Buy, Amazon, Cricket Wireless i Straight Talk. Motorola Edge Plus (2023) będzie drugie, otwierając zamówienia w przedsprzedaży 19 maja przed otwartą sprzedażą 25 maja, a także dostępność operatora za pośrednictwem Spectrum Mobile i Boost Mobile. Motorola Moto G 5G pojawi się również 25 maja w odblokowanych sklepach detalicznych, takich jak Best Buy i Amazon, a także u operatorów, w tym T-Mobile, AT&T i US Cellular. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android