Moja kamera Google Nest Cam z Floodlight zapewnia bezpieczeństwo i rozrywkę

Moja kamera Google Nest Cam z Floodlight zapewnia bezpieczeństwo i rozrywkę

Kaitlyn Cimino / Android Authority Wkrótce po przeprowadzce do naszego domu na Oahu zainstalowaliśmy z partnerem chyba mnóstwo kamer bezpieczeństwa. Nasz dom ma nadmierną liczbę drzwi zewnętrznych i mnóstwo okien, a jako dziecko oglądałem za dużo strasznych filmów. Chcieliśmy także mieć możliwość obserwowania miejsca podczas wyprawy poza wyspę. Nie spodziewaliśmy się, ile rozrywki otrzymamy z nieoczekiwanego materiału filmowego. W szczególności nasza kamera Google Nest Cam z Floodlight zapewnia pewność, rozrywkę i pomocne oświetlenie. Kupując inteligentny system kamer domowych, zawsze należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Osobiście, ponieważ zdecydowałem się przeprowadzić na środek Pacyfiku, dłuższe podróże są najbardziej praktyczne, gdy odwiedzam rodzinę i przyjaciół na kontynencie. Dzięki temu kamera przewodowa jest wygodniejsza, ponieważ akumulator to jeszcze jedna rzecz, o której warto pamiętać przed wyjściem za drzwi. Przede wszystkim unikałem niczego, co jest zbyt duże lub przyciągające wzrok, ponieważ nie chciałem, aby moi nowi sąsiedzi pomyśleli, że a) mam paranoję lub b) pilnuję tutaj kamienia filozoficznego. Wreszcie potrzebowałem łatwej w obsłudze aplikacji, aby sprawdzanie domu nie było dla mnie problemem. Kamery Google Nest oferują wszystkie podstawowe funkcje kamery domowej, a także łatwą instalację i fantastyczną integrację z aplikacją Google Home. Linia Google Nest sprawdza to wszystko dzięki średniej wielkości, przyjaznym dla użytkownika i łatwym w instalacji kamerom. Każda jednostka ma czujnik 2 MP o przekątnej 1/2,8 cala, który nagrywa w formacie 16:9 w rozdzielczości 1920 x 1080. Kamery obsługują również HDR, oferują funkcję noktowizyjną i mają stopień ochrony IP54, dzięki czemu mogą wytrzymać porę deszczową wyspy. Wszystkie części są nawet w kolorze białym (śnieg), co pasuje do wykończenia mojego domu.
Zrzuć powiadomienie o kamerzePowiadomienia z kamery Nest
Kamery płynnie komunikują się z aplikacją Google Home i po uruchomieniu przesyłają powiadomienia na Twój telefon. Mogą nawet transmitować do Asystenta Google lub wyświetlacza Amazon Alexa. Kamery Google Nest korzystają również z chipa wbudowanego w urządzenie, aby wysyłać dokładne inteligentne alerty w bardziej prywatny sposób. Potrafią rozpoznać ludzi, zwierzęta, pojazdy i ogólny ruch (w tym kołyszące się drzewa, za co mogę ręczyć). Możesz nawet wyznaczyć strefy, które będą ignorować rodzaje ruchu, takie jak pojazdy lub zwierzęta. Jeśli płacisz za Nest Aware, kamery mogą rozpoznać określone osoby i powiadomić Cię o nich (np. „widziano Kaitlyn”, gdy o 2:00 w nocy biorę pranie, o którym zapomniałem).Google Nest z reflektorem świeci z szopy użytkowników.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityW skrócie, te kamery potrafią wiele. A jednak jest taka, która potrafi jeszcze więcej: kamera Google Nest Cam z reflektorem. Moja ulubiona kamera Nest Cam z reflektorem dodaje mocy oświetlenia. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie jest wyposażone w zestaw potężnych żarówek, które włączają się po wykryciu ruchu. Posiada również dwukierunkowy dźwięk, dzięki czemu możesz rozmawiać z każdą osobą, która się zbliży. Został zaprojektowany w celu zastąpienia istniejącego reflektora zewnętrznego. Możesz dostosować ustawienia światła i jasność, ustawić harmonogram lub włączyć światło w razie potrzeby z odległości.
Ustawienia urządzenia Nest Cam FloodlightUstawienia reflektora kamery Nest
Może to wydawać się prostą koncepcją, ale dodanie świateł sprawia, że ​​kamera jest bardziej użyteczna niż tylko środek bezpieczeństwa. Zamocowany do naszej szopy naświetlacz ułatwia wieczorne zadania (np. wspomniane pranie). Poza tym, kiedy się włącza, gdy wieczorem idę do bramy, czuję się, jakbym właśnie został przyłapany na próbie ucieczki z Alcatraz. Dzięki temu alerty są mniej przerażające, ponieważ od razu widać, co wykryła kamera. (Nie żeby dziewczyna z The Ring była mniej niepokojąca w świetle reflektorów.) To komfort i wygoda. Google Nest z Floodlight zapewnia szerokie oświetlenie, zapewniając jeszcze bardziej przydatne urządzenie zabezpieczające. Na szczęście konsekwentnie rejestruje niegroźny materiał w swoim 130-stopniowym polu widzenia, a nie cokolwiek złowrogiego. Na przykład nie miałam pojęcia, ile kotów paraduje każdej nocy wzdłuż naszej tylnej ściany ani że koty kładą się tak późno. Widziałem nawet, jak jeden prześladuje gekona, jakbym nagrywał swój własny kanał odkrywania. W ciągu dnia kamera regularnie rejestruje nasze próby wykonywania prac domowych i projektów remontowych. Obejrzałam film jak maluję meble wiklinowe i muszę przyznać, że forma jest nienaganna. W międzyczasie, gdy mój partner konfiguruje warsztat do pracy z elektronarzędziami, mogę sprawdzać, co się z nim dzieje na żywo, niczym dorosła niania. Ponadto, jeśli spóźni się z harmonogramem, reflektor jest gotowy, aby umożliwić mu pracę po godzinach.Kamera Google Nest Cam z Floodlight celuje w boczne drzwi użytkownika.Kaitlyn Cimino / Android AuthorityNie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o łatwości obsługi aplikacji Google Home i niezawodności kamery Google Nest Cam z Floodlight. Instaluje się w ciągu kilku minut przy użyciu podstawowych narzędzi i oferuje wszystkie podstawy systemu kamer domowych. Od stworzeń nocnych po zakulisowe zmagania z utrzymaniem domu – kamera Google Nest Cam jest nie tylko praktyczna; to także ciekawa inwestycja. Kamera Google Nest z reflektoremKamera Google Nest z reflektoremKamera Google Nest Cam z Floodlight Kamera Nest z Floodlight to zasadniczo kamera Nest Cam (z baterią) z 2021 r. podłączona do systemu reflektorów. Ten model dodaje parę reflektorów do standardowej kamery Nest Cam zasilanej bateryjnie, zapewniając lepsze oświetlenie zarówno wideo, jak i osób fizycznie obecnych. Oświetlenie należy okablować osobno, podłączyć do puszki instalacyjnej wykonanej przez elektryka.Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android