Młotek Xiaomi w MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez

Młotek Xiaomi w MediaMarkt: 13T Pro z taryfą tańszą niż bez

W MediaMarkt topowy smartfon Xiaomi 13T Pro w wersji 1 TB z umową Vodafone można obecnie dostać w absolutnie okazyjnej cenie. Jest też przydatny prezent. Obliczyliśmy wszystkie koszty i podpowiemy Ci, dlaczego warto go kupić.

MediaMarkt: Xiaomi 13T Pro w najniższej cenie + przydatny prezent

Xiaomi ma telefon komórkowy z 13T Pro doskonały sprzęt sprzętowy dostarczony. W MediaMarkt szczególnie tanio i przez krótki czas można go dostać w wersji z 1 TB przestrzeni dyskowej z taryfą „zielonego LTE” w sieci Vodafone: za jedyne 24,99 euro miesięcznie Jest flagowy smartfon ze zryczałtowanymi opłatami za wszystkie sieci i SMS-y 20 GB Ilość danych LTE (zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 123,94 euro za dodatkową opłatę, opłatę za połączenie i wysyłkę. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, również go otrzymasz Bonus za zmianę 50 euro przypisany. Dostajesz za to jednego Xiaomi Smart Blender o wartości 77 euro za darmo. Na naszej fakturze pokazujemy, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Freenet zielona sieć LTE: Vodafon
Pojemność danych LTE 20 GB (maks. 50 Mbit/s) Zryczałtowana stawka za usługi Allnet i SMS w roamingu UE, obejmująca minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus za zmianę numeru 50 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu
Xiaomi Smart Blender o wartości 77 euro za darmo

Xiaomi 13T Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
24,99 Euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 79 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
723,70 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 659,90 euro (telefon komórkowy) + 77,41 euro (mikser)

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 50 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartość urządzenia i premię) -67,61 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-2,82 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13T Pro z 1 TB i 16 GB RAM Według porównania cen Idealo kosztuje obecnie co najmniej 660 euro łącznie z wysyłką. Mikser kosztuje co najmniej 77 euro. Jeśli odejmiesz te wartości i premię 50 euro za pomyślne przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 godzin, pozostanie Ci -67,61 euro za taryfę. Odpowiedni -2,82 euro miesięcznie – dzięki temu taryfę 20 GB w sieci Vodafone otrzymujesz za darmo i dodatkowo zarabiasz ponad 60 euro w porównaniu do zakupu indywidualnie.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Co oferuje Ci Xiaomi 13T Pro?

Na naszym praktycznym filmie możesz zobaczyć, co potrafi Xiaomi 13T Pro:

Xiaomi 13T Pro łączy w sobie najlepsze funkcje z poręczną konstrukcją. Xiaomi 13T Pro ma taki Wyświetlacz AMOLED 6,7-Zoll-144-Hz z Dolby Vision i HDR10+. Akumulator o pojemności 5000 mAh ładuje się w 19 minut 120 W. Zintegrowany Aparat Leica oferuje 50 MP dla obiektywów głównych i teleobiektywów, ultraszerokokątny 12 MP i przedni aparat 20 MP.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android