Młot Google na Saturnie: Zupełnie nowy Pixel 7a z taryfą Vodafone w najniższej cenie

Młot Google na Saturnie: Zupełnie nowy Pixel 7a z taryfą Vodafone w najniższej cenie

W ramach Google Days Saturn obniżył ceny różnych smartfonów z pikselami. Warto jednak przyjrzeć się też światu taryf, gdzie między innymi niedawno wydany Pixel 7a z taryfą Vodafone oferowany jest za jedyne 17,99 euro miesięcznie. Ujawniamy, dlaczego transakcja jest tego warta.

O akcji Google na Saturnie

Pixel 7a z taryfą w okazyjnej cenie na Saturnie

z Piksel 7a Google wypuściło szczególnie interesujący smartfon zaledwie kilka tygodni temu, który już możesz sprawdzić Saturn można zabezpieczyć po absolutnie najniższej cenie. W zestawie telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat Vodafone-Taryfa z Allnet-Flat i 10 GB Wolumen danych tylko raz 17,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę na Saturnie). Dodatkowo obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 73,94 EUR za dodatkową płatność, połączenie i wysyłkę. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego jest to prawdziwa okazja. Oprócz Pixela 7a Saturn ma w ofercie także inne tanie urządzenia Google’a, takie jak zwykły Pixel 7 z taryfą Telekom, Pixel 7 Pro czy Pixel 6a z taryfą w sieci O2.

O akcji Google na Saturnie

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Vodafone Taryfa: Freenet zielony LTE
10 GB LTE– Przepustowość danych (maks. 50 MBit/s) Stała stawka Allnet, koszt SMS-a 19 centów Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesiąc okresu wypowiedzenia

Pixel 7a z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
17,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 29 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
505,70 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 480 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń) 25,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
1,07 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen idealo, Pixel 7a kosztuje obecnie co najmniej 480 euro z wysyłką. Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitych kosztów przez minimalny okres 24 miesięcy, pozostanie 0,86 euro za czystą taryfę. Odpowiada to 86 centom miesięcznie. Taryfę 5 GB w sieci Vodafone otrzymujesz prawie za darmo na nowiutki smartfon Google.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martw się, jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale może być rozwiązana co miesiąc od początku 2022 roku.

O akcji Google na Saturnie

Google Pixel 7a: telefon średniej klasy z najlepszymi funkcjami

Wprowadzenie Google Pixel 7a

Wewnątrz Pixela 7a współpracuje z Tensor G2 nie tylko potężny procesor, ale także go ma doskonały aparat na pokładzie. Choć telefon jest tylko ze średniej półki cenowej, nowy przedni aparat 64 MP oferuje lepszą jakość obrazu niż Samsung Galaxy S23 czy Xiaomi 13. Dostępny jest też Pixel 7a szczególnie wytrzymały zbudowany i ma przydatne funkcje, takie jak tryb nocny i google magiczna gumka.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android