Młody Sheldon sezon 7: Data premiery i najnowsze plotki

Młody Sheldon sezon 7: Data premiery i najnowsze plotki

Oczekiwanie dobiega końca. Młody Sheldon powraca z siódmym sezonem. Naprawdę słodko-gorzkie, bo to będzie ostatnie. Oto wszystko, co wiemy o dacie premiery 7. sezonu Młodego Sheldona, rozwoju fabuły i nie tylko.

Kiedy wyjdzie 7 sezon Młodego Sheldona?

Strajki WGA i SAG-AFTRA opóźniły produkcję, więc musieliśmy poczekać poza pierwotną datę premiery. Po rozwiązaniu strajków rozpoczęły się zdjęcia do ostatnich rozdziałów sagi o rodzinie Cooperów. Stacja CBS ogłosiła teraz, że premiera 7. sezonu Młodego Sheldona odbędzie się 15 lutego 2024 r. Sezon pożegnalny będzie się składał z 14 odcinków. Będą nadawane co tydzień w czwartkowe wieczory o 20:00 czasu wschodniego i zakończą się godzinnym finałem serialu 16 maja 2024 r.młody Sheldon

Czego można się spodziewać po 7. sezonie Młodego Sheldona?

Stawka jest wysoka – mówimy o historii pochodzenia Sheldona. Podsumowując historię Sheldona, siódmy sezon z pewnością będzie pełen kluczowych wydarzeń w wychowaniu kultowej postaci, wydarzeń, które uczyniły Sheldona tym, kim jest. Jest też mnóstwo luźnych końcówek, więc mamy nadzieję, że je połączymy. Konkretne historie, które mogą w końcu nastąpić, obejmują:

Przeprowadzka Sheldona do Kalifornii

W sezonie Sheldon może udać się do Pasadeny, aby uczęszczać do Caltech, gdzie poznaje Leonarda i resztę jego grupy społecznej z Teorii wielkiego podrywu. Trochę wcześnie, ale byłby to idealny sposób na zakończenie występu. Prawdopodobne są występy w retrospekcjach z czasów jego studiów.

Śmierć George'a Coopera

Ojciec Sheldona wkrótce umrze, co zapowiadało serial od lat. Sezon 7 może po prostu pozwolić nam być tego świadkami i wydaje się, że budowali to już od jakiegoś czasu. To całkowicie zmieniłoby dynamikę rodziny Cooperów.

Skutki tornada w Teksasie

Finał szóstego sezonu zakończył się na klifie, gdy George i Missy zostali uwięzieni przez tornado, które zniszczyło dom Meemawa. Sezon 7 zajmie się konsekwencjami, które mogą mieć wpływ finansowy na rodzinę.

Zainteresowania miłosne

Potencjalne romantyczne relacje można by lepiej zbadać zarówno z Mandy, jak i Paige. Życie miłosne Meemaw może również mieć znaczenie po jej rozstaniu z doktorem Sturgisem.

Relacje rodzinne

W miarę dorastania rodzeństwa rodzina Cooperów prawdopodobnie odczuje problemy związane z dorastaniem. Missy może stać się bardziej zbuntowana. Zaręczyny Georgie mogą powodować napięcie. W kartach może być ślub.scena młodego Sheldona

Obsada 7. sezonu Młodego Sheldona

W głównej obsadzie, która powróci: Iain Armitage jako młody Sheldon Cooper Zoe Perry jako Mary Cooper Lance Barber jako George Cooper senior Montana Jordan jako starszy brat Sheldona Georgie Raegan Revord jako siostra bliźniaczka Sheldona Missy Annie Potts jako dziwaczna babcia Connie „Meemaw” Tucker W roli dorosłego narratora Sheldona mogą pojawić się takie gwiazdy „Teorii wielkiego podrywu”, jak Jim Parsons.

Gdzie obejrzeć 7 sezon Młodego Sheldona

Młody Sheldon będzie nadal nadawał nowe odcinki w CBS, dzięki czemu widzowie będą mogli oglądać na żywo w czwartkowe wieczory w lokalnej stacji CBS. Odcinki możesz oglądać strumieniowo następnego dnia po ich premierze w Paramount+. Poprzednie 6 sezonów można także znaleźć na Max, Netflix i Paramount+, aby cieszyć się nimi w dowolnym momencie.

Często zadawane pytania

Ile odcinków będzie miał sezon 7 Młodego Sheldona? Stacja CBS potwierdziła, że ​​finałowy sezon będzie liczył 14 odcinków. Ile jest sezonów Młodego Sheldona? Sezon 7 będzie siódmym i ostatnim sezonem serialu, którego premiera odbyła się w 2017 roku. Ile lat ma Mandy w Młodym Sheldonie? Mandy jest w tym samym wieku co Sheldon, więc w ostatnim sezonie będzie miała około 13 lub 14 lat. Ile lat ma Młody Sheldon? Sheldon ma 9 lat, kiedy został wprowadzony po raz pierwszy w sezonie 1. W nadchodzącym 7. sezonie będzie miał około 14 lat. Kiedy rozgrywa się akcja Młodego Sheldona? Akcja serialu rozgrywa się od końca lat 80. do 90. XX wieku, w okresie młodości Sheldona. Czy George umiera w Młodym Sheldonie? Śmierć George'a była zapowiedziana, ale jeszcze nie potwierdzona. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że nastąpi to w sezonie 7. Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android