Microsoft Office 365: rażąca zniżka w Amazon dzięki sztuczce z taśmą klejącą

Microsoft Office 365: rażąca zniżka w Amazon dzięki sztuczce z taśmą klejącą

Każdy, kto czekał na dobrą ofertę Microsoft Office 365 dla komputerów Mac, PC, iPad i Co., może teraz skorzystać z triku w Amazon i zaoszczędzić pieniądze przy zakupie pakietu Office. GIGA ma dla Ciebie szczegóły.

Języki niemiecki

Wydanie:27.03.2014

Licencja: pełna wersja

Aktualizacja z 09.07.2022: Ta oferta jest szczególnie polecana dla rodzin: obecnie można ją kupić w Amazon roczny pakiet Microsoft 365 Family (dawniej Office 365) w wersji dla 6 użytkowników za łączną cenę tylko 39,48 euro – więcej niż przyzwoita oszczędność ceny. Wymaga to jednak podstępu i zdobycia taśmy klejącej. I działa to tak: Za zamówienie przezroczystej taśmy za 3,49 euro otrzymasz kupon o wartości 15 euro na usługę Microsoft 365 Family, który następnie zrealizujesz przy zakupie pakietu Office:

Rodzina MS 365 w sprzedaży w Amazon

Zróbmy matematykę: według porównania cen cena 50,99 euro bez sztuczki z kuponem na Amazon jest obecnie najlepszą ofertą dla rodziny MS 365. Płacisz 3,49 euro za taśmę samoprzylepną i kupon o wartości 15 euro, aby uzyskać ostatecznie wspomniane 39,48 euro pozostaje. Jest to obecnie zdecydowanie najtańsza cena dla rodziny Microsoft 365. Warto więc chwycić, póki sztuczka nadal działa.

Oryginalny przedmiot:

Office 365 Personal firmy Microsoft: przystępna cena dla każdej platformy

Amazon sprzedaje obecnie pojedynczą wersję Microsoft Office 365 za jedyne 39 euro. Cena dotyczy zarówno wersji pudełkowej z kodem aktywacyjnym w opakowaniu, jak i wersji do pobrania. Uwaga: Office 365 Single to roczna subskrypcja dla jednego użytkownika, dzięki czemu z oprogramowania może korzystać jedna osoba przez rok. Po 12 miesiącach termin zakupu nowej licencji rocznej staje się wymagalny.

Office 365 bei Amazon (Box)Office 365 bei Amazon (Pobierz)

Przy okazji: Jeśli jesteś już użytkownikiem Office 365, również skorzystasz z oferty, ponieważ przy zakupie możesz oczywiście również przedłużyć aktualny abonament w żądanym czasie.

Spojrzenie na obecny spadek cen w porównywarce cen ujawnia Idealo: Office 365 jest zawsze tańszy, ale zwykle trzeba zainwestować około 50 euro. Jeśli cena spadnie poniżej 40 euro, warto ją kupić, nie jest dużo taniej.

Aktualny spadek cen Office 365 w (Źródło obrazu: Idealo)

Microsoft Office 365: czy warto go kupić?

Aktualna cena abonamentu rocznego to dobra oferta. Użytkownicy zawsze otrzymują najnowsze wersje programów Outlook, Word, Excel i PowerPoint — w tym wszystkie aktualizacje funkcji. Jedna z zalet taniej wersji abonamentowej. W OneDrive jest też całe 1 TB pamięci w chmurze. Nawiasem mówiąc, klient ma wybór: może zainstalować aplikacje Office na komputerze PC lub Mac, tablecie lub iPadzie oraz telefonie komórkowym. Ważne, aby wiedzieć: Wersja osobista jest ważna tylko dla jednego użytkownika. Za mało? Następnie musisz skorzystać z domowej wersji Office 365, którą można udostępnić maksymalnie 5 osobom.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android