Microsoft Office 365 na Cyber Poniedziałek: Świetna oferta z dużym dodatkiem

Microsoft Office 365 na Cyber Poniedziałek: Świetna oferta z dużym dodatkiem

Każdy, kto czekał na dobrą ofertę na Microsoft Office 365 dla komputerów Mac, PC, iPad i Co., może teraz bez wahania kupić Amazon. Na dzisiejszy Cyber Poniedziałek Amazon dodaje nawet duży dodatek.

Aktualizacja z 29 listopada 2022 r.: Rodzina Microsoft 365 (dawniej Office 365 Home) jest obecnie ponownie dostępna w Amazon w ramach ofert na Czarny piątek lub Cyber poniedziałek za niskie 49,99 euro (patrz Amazon). Obecnie w pakiecie z McAfee Total Protection 2022 lub NORTON 360 Deluxe jako kod do pobrania.

Kod do pobrania zostanie wysłany do Ciebie e-mailem, dzięki czemu będziesz mógł szczególnie łatwo aktywować swoją platformę Microsoft 365.

Oryginalny artykuł:

Office 365 Personal od Microsoft: przystępny cenowo dla każdej platformy

Amazon sprzedaje obecnie pojedynczą wersję Microsoft Office 365 za jedyne 39 euro. Cena dotyczy zarówno wersji pudełkowej z kodem aktywacyjnym w opakowaniu, jak i wersji do pobrania. Uwaga: Office 365 Single to roczna subskrypcja dla jednego użytkownika, dzięki czemu z oprogramowania może korzystać jedna osoba przez rok. Po 12 miesiącach przypada zakup nowej licencji rocznej.

Przy okazji: Jeśli jesteś już użytkownikiem Office 365, również skorzystasz z oferty, ponieważ przy zakupie możesz oczywiście również przedłużyć dotychczasowy abonament w dowolnym momencie.

Spojrzenie na obecny spadek cen w porównywarce cen ujawnia Idealo: Office 365 jest zawsze tańszy, ale zwykle trzeba zainwestować około 50 euro. Jeśli cena spadnie poniżej 40 euro, warto ją trafić, nie będzie dużo taniej.

Microsoft Office 365: czy warto kupować?

Aktualna cena abonamentu rocznego to dobra oferta. Użytkownicy zawsze otrzymują najnowsze wersje programów Outlook, Word, Excel i PowerPoint — w tym wszystkie aktualizacje funkcji. Jedna z zalet taniej wersji abonamentowej. W OneDrive jest też całe 1 TB pamięci w chmurze. Nawiasem mówiąc, klient ma wybór: może zainstalować aplikacje Office na komputerze PC lub Mac, tablecie lub iPadzie oraz telefonie komórkowym. Ważne, aby wiedzieć: Wersja osobista jest zawsze ważna tylko dla jednego użytkownika. Za mało? Następnie musisz skorzystać z domowej wersji Office 365, którą można udostępnić maksymalnie 5 osobom.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android